dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 77 z 77
Pokaż wyniki od 1.521 do 1.526 z 1526
  1. #1521
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Jak już zaczniesz wstawiać zdjęcia i pisać czego byś tam chciała, to i Tobie się w głowie rozjaśni i szybciej się za wykończenie weźmiesz, grunt to zacząć
    To czekamy

  2. #1522

    Domyślnie

    Aniu - bardzo mądrze napisałaś o utrzymaniu płytek w czystości. Ja zrobiłam odwrotnie - kupiłam do kuchni płytki imitujące kamień, bardzo nierówne. Na początku się cieszyłam głupia, że brudu nie widać, a teraz jestem zła, bo ciężko się zmywają, a Młodszy zaczyna pełzać i już po południu całe ubranie ma szare od brudu
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  3. #1523

    Domyślnie

    Ania dziekuje serdecznie za tyle informacji Coraz bardziej przekonuje sie do tego gresu i powiem szczeze ze chyba nie jestem az taka perfekcjonistka bo musialam kilka razy popatrzec na zdjecia aby zakumac o czym piszesz z tymi "krzywiznami "Bardziej obawiam sie niebieskiej poswiaty bo moje wnetrza sa takie dziwne ze wiekszosc plytke wyglada calkiem inaczej niz u innych inwestorow albo ja mam spatrzone widzenie kolorow Nie ogladalam zbyt duzo gresow w macie gdyz balam sie szorstkiej powierzchni ale faktycznie na Twojej plytce widac ze jest ona chyba czyms przeciagnieta bo wyglada nawet na lekko satynowa .Najwazniejsze ze dobrze sie ja myje mopem bez szorowania na kolanach
    kaka

  4. #1524
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Kakusku ta płytka nie jest matowa. Ma jakąś taką dziwną powierzchnię. "Satynowa", to dobre określenie. Nie jest to ani mat ani poler ani "lapato" (czy jak tam zwał). Właściwie nie wiem pod jaki rodzaj podciągnąć, bo szkliwiona też nie jest.

    Nihiru no właśnie na dzieciach i białych skarpetkach widać potem najbardziej czy podłoga jest czysta Na tych widać od razu kiedy należy ją przetrzeć, ale jak wspomniałam - wystarczy przetrzeć czymkolwiek. Płytki są na tyle fajne, że można też umyć np. fragment podłogi i nie ma śladu.
    A piszę o tym dlatego, że przy moich łazienkowych nie ma takiej możliwości. Jak przetrę tylko w jednym miejscu, to zostaje ślad. Chyba, że przetrę całą płytkę i powycieram do sucha. Dobrze, że nie mam ich na podłodze dużo (na ścianach za to bez zarzutu Bogu dzięki. Mam grafitową mozaikę z tych płytek i przy bardzo twardej wodzie, nie ma śladu na płytce).

    Wiele rzeczy widać dopiero w użytkowaniu. Sporo pracy wymagają u mnie lustra i podłogi w łazienkach oraz schody. Nie wymaga wiele czasu za to podłoga w kuchni/jadalni/wiatrołapie.

    Na minus nieszczęsna biała Śnieżka, którą mi doradził wykonawca, za to ogromny plus dla farb przy meblach w kuchni, przy schodach i w łazienkach (Flugger Dexo).
    Efekt jest taki, że ściany pokryte tańszą Śnieżką nadają się obecnie do malowania, a te, na których jest Flugger, wyglądają jak nowe.
    Nie jestem zwolenniczką kupowania drogiego, ale w tej konkretnej sytuacji: kto tanio kupuje, dwa razy kupuje :/ Niestety.

  5. #1525
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Coś o tym wiem (również doradzono nam Śnieżkę )

    Pozdrowienia
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  6. #1526
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    agatana

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    72-007
    Posty
    1

    Domyślnie

    hej, przeglądałam to forum jakiś czas temu. Bardzo spodobała mi się lampa z trzema kinkietami. Teraz zdjęcie dodane przez panią nie wyświetla się, Dlatego mam prośbę o dodanie zdjęcia oraz informację gdzie kupiła pani tę lampę. Z góry dziękuję

    Pozdrawiam.

Strona 77 z 77

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony