dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 95 z 237
Pokaż wyniki od 1.881 do 1.900 z 4722
  1. #1881
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    Ewuniu życzę Wam, żeby Rok, który właśnie się rozpoczyna był pełen pozytywnych chwil, przeżyć, pełen miłości i zrealizowanych planów! Żeby cieszył Was każdy drobiazg, bo właśnie radość z drobiazgów daje prawdziwe Szczęście! Życzę Wam, żebyście doświadczali go na każdym kroku! buziaki dla Was, Kochani moi!
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  2. #1882
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Dziękuję radośnie za wszystkie piękne życzenia
    Tym wszystkim, którzy tylko zaglądają życzę dobrego Nowego Roku, pełnego pozytywnych zmian, szczęśliwych zbiegów okoliczności, zdrowia, szczęścia i optymizmu by mieć siły w chwilach słabości, gdy wydaje się, że nic nie ma sensu


    Z Nowym Rokiem często czyni się postanowienia, a ja trochę się boję, bo wówczas musiałabym na dobre stąd zniknąć, a nie chciałabym . Zatem muszę przemyśleć postanowienia by pogodzić wszystko nie gorzej niż do tej pory .

  3. #1883
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    bal a raczej taka domóweczka wśród rodzinki i znajomych rodzinki W Twoich okolicach mieszka kuzyn pojego P. do którego często jak na dzielącą nas odległośc jezdzimy bo lubimy razem spędzać czas
    Iwonko
    Pisz Kochana jak się udała domóweczka . Cieszę się, że masz i w mojej okolicy Rodzinkę, bo to oznacza, że będziesz mnie odwiedzać

    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Julianno, tak sobie myślę, że może ja bym sobie na dół taką umywaleczkę pierdyknęła? tytyryty...
    Tytyryty Mówisz, że nie jest zła? Zamiast tej półokrągłej? Ale przecież chciałaś je dopasować kształtem z wc I jak to pierdyknięcie wpłynie na szlachetną spójność kształtów ?
    Ale o tym nieco poniżej

    Cytat Napisał Beata Weronika Zobacz post
    O matko! Z nieba mi Ewa spadasz z ta umywalka. Myslisz ze do subway 2.0 V&B bedzie pasowac? I do Rity?
    Bo potrzebuje dwoch takich.
    Ło kurcze . Nie wiedziałam, że tak bardzo się spodoba Nie wiem jak z jakością, bo cena tak przystępna, że człowiek nabiera podejrzliwości . Na szczęście przy zakupie via net można zwracać .

    Co do kształtów, to powiem tak - wiem, że szczególnie tu na FM jesteśmy wrażliwi na szukanie podobnych. Sama jak szalona szukałam podobnej do wanny ceramiki, ale jak zauważyła Aga (od wizek) to nie jest jakiś standard i aranżacyjne faux pas jeśli kształty nieco się różnią. Sama widziałam sporo pięknych realizacji gdzie nie było takiej spójności. Twoja wanna obroni się sama kształtem i delikatnością. Subway masz już kupiony? Poszukałabym czegoś z delikatniejszą deską - będzie ładnie zgrywać się z wanną i tymi umywalkami jeśli faktycznie się na nie zdecydujesz .



    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Ewo może przejdziemy sobie na Ty w Nowym Roku
    Moorelko - z ogromną przyjemnością, bo ja zdecydowanie wolę posługiwać się imionami . Chętnie poznam Twoje jeśli zechcesz się nim podzielić .

  4. #1884

    Domyślnie

    Ewa, to daj łyska! Marzena jestem cmokcmokcmok

    Edit: Boszzz, piszę z telefonu z autokorekta, nie łyska, tylko ptaka miało być

    Edit2: ja pierdzielę!! Jakiego ptaka?? Pyska! Pyska daj! Zaraz padnę...
    Ostatnio edytowane przez Moorela ; 01-01-2013 o 21:14

  5. #1885
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Marzenko

    Dam Ci łyska (niebawem wypadną mi wszystkie kudły), ptaka (hmm... czy na pewno o mojego Ci chodzi?) i pyska (tu wszystko pasuje)

  6. #1886

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Ewa, to daj łyska! Marzena jestem cmokcmokcmok

    Edit: Boszzz, piszę z telefonu z autokorekta, nie łyska, tylko ptaka miało być

    Edit2: ja pierdzielę!! Jakiego ptaka?? Pyska! Pyska daj! Zaraz padnę...

    Ale się ubawiłam

    Ewciu
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  7. #1887
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moorela Zobacz post
    Ewa, to daj łyska! Marzena jestem cmokcmokcmok

    Edit: Boszzz, piszę z telefonu z autokorekta, nie łyska, tylko ptaka miało być

    Edit2: ja pierdzielę!! Jakiego ptaka?? Pyska! Pyska daj! Zaraz padnę...
    kazdy kolejny edit coraz lepszy....

  8. #1888
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    No dobra .
    Czas wrócić do chałupy, bo już styczeń, więc lada moment przyjdzie wiosna .
    Salon na razie odkładam do przemyślenia - głównie lamp.

    Wracam do dolnej łazienki

    Wymęczyłam 3 wersje z płytkami w cegiełkę. Chodzi o "tło" dla geberitu i drabinki oraz nowy pomysł na podłogę , który jest kompletnie w drugą stronę.

    Chociaż cały czas moje serce mocniej bije na widok takiej posadzki:

    Źródło

    to gdzieś przeczytałam, że w małych łazienkach wbrew pozorom dobrze prezentują się duże gresy. Pomyślałam, że mogę u siebie położyć dwa rzędy takich w rozmiarze 120x60 (przyciętych do 100x60). Co myślicie?

    Tu inspiracje takich podłóg:


    Źródło


    Źródło

    Moje gresy byłyby jaśniejsze, a tak naprawdę dokładnie identyczne jak w górnej łazience tylko w innym formacie - tam mam 60x60. Tu dla przypomnienia - to ten gres pod mozaiką (Zirconio cemento elite)


    A płytki byłyby rozłożone tak (tylko nie wiem czy tak da się z wielką płytką w natrysku bez brodzika ):


    No i w końcu te wspomniane 3 warianty:

    1. szara farba



    2. cegła czerwona niemalowana (tylko impregnat)


    3. cegła malowana na biało




    I jak? Która wersja Wam się najbardziej widzi (jeśli w ogóle)

  9. #1889
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Biala cegla kochana!!!!

  10. #1890
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Alija
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Rybnik/Herne
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    661

    Domyślnie

    Ewus ja troszke spozniona





    Mnie sie podoba najbardziej wersja 1, taka spokojniejsza...
    Ostatnio edytowane przez Alija ; 02-01-2013 o 17:04

  11. #1891
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hejka miła koleżanko Mnie bardziej pasuje też wersja pierwsza
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  12. #1892
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Semira_

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    158

    Domyślnie

    witam noworocznie

    dla mnie tez 1

  13. #1893
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariomili
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    2.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    95

    Domyślnie

    No 1

  14. #1894

    Domyślnie

    Widzę, że pracowity miałaś dzień

    Dla mnie wersja 1, ale tylko dlatego, że bałabym się połączenia tak małych płytek z cegłą.
    Bo gdyby płytki były większe, to wersja 2 - oczywista oczywistość

  15. #1895
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_ada
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    witaj ja z rewizytą jak dla mnie opcja nr 1 taka spokojniejsza i te białe płytki pięknie wyeksponowane przy tamtych jak dla mnie za dużo różnych "cegiełek" raz takie raz takie nie wiadomo co dla czego jest tłem .......

    a tak na marginesie dużo zdrówka i dalszych pięknych pomysłów do realizacji w domku w nowym roku
    PS mieszkamy od miesiąca jest super choć ciągle wiele prac przed nami

  16. #1896
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ewus zdrowia ,zdrowia Ci życzę i żebyś wszystkie swoje marzenia budowlano wnetrzarskie mogła urzeczywistnic w tym nowym 2013 roku

  17. #1897
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Moorelko - tak mam wannę z lanego marmuru Niestety stoi z kartonie i czeka na zainstalowanie, więc nie mam jeszcze własnych doświadczeń. Gdy zgłębiałam temat, to czytałam, że jest jakiś specjalny specyfik, który odświeża tę powierzchnię, ale... o ile w wannie zależało mi na tym by była ciepła (nie żeliwo) i a mężowi by nie trzeszczała (więc nie akryl), a przy tym zgrabna i wygodna (przymierzaliśmy się w sklepie ) - lany marmur spełnił wszystkie nasze życzenia - to w przypadku umywalki mam mieszane uczucia. A jaki model wypatrzyłaś? Pisałaś u siebie? (znowu mam zaległości )
    witam w Nowym Roku

    Podobnie jak Moorelka zainteresowałam się wanna, którą masz u siebie
    Wczoraj jak zasypiałam, przypomniałam sobie, że na Muratorze kiedyś widziałam pokazywana wannę Aurora - chyba taka Julianno masz, prawda ??
    I dziś od rana zaczęłam poszukiwania u wujka google

    Nasz wybór dokładnie padł na tę sama wannę, bo jest naprawdę wygodna Choć wizualnie pasowały mi 2 inne wanny, to jednak tym razem pójdę w wygodę
    No i tu pojawił się problem z umywalka - jaka dobrać do tej wanny ?? Potrzebuje 2 i chciałam nablatową.
    Czy możesz mi pokazać jaka dobrałaś do niej ?? lub jakie typowałaś, ze będą pasowały ?? Plizzzzzzzzz
    Będę bardzo wdzięczna za pomoc
    No i w ślad za tym, jaką dobrać muszle wc ??

    Widzę, że muszę częściej tu zaglądać, bo masz bardzo twórczy i fajny watek A ja sama chyba sobie z wyborami nie poradzę


    pozdrawiam
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  18. #1898
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ewuś a mnie się podoba wersja 2 (chyba Wiesz czemu) ale pojechałabym cegłą po całości albo płyki z okolic geberitu przeciągnęła na całą tą ścianę. wersja 1 też super

  19. #1899
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    aaa ja w dolnej łazience mam też prysznic bez brodzika, u mnie nie dało się zrobić podłogi w nim z tego dużego kamienia, dlatego mam tak jak sciany w kabinie wyłożone mozaika z tego samego kamienia

  20. #1900

    Domyślnie

    Ewuś, ja lubię i gołą cegłę, i malowaną, ale na tych wizkach obie wydają się takie... wciśnięte na siłę. Jakoś nienaturalnie wyglądają przy tych geberitach i prysznicach.
    Jedynka mi się bardziej podoba.
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

Strona 95 z 237

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony