dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 6
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 103
  1. #81

    Domyślnie

    Qrde, ja wiedzialem ze tak bedzie. Matura na 5 i w ogole szkola srednia, kilka tys. przeczytanych ksiazek, kreatywnosc niezbedna w mojej pracy marketingowca, pisywanie do gazetki zakladowej - na nic. Nawet glupiego telewizora. Najgorsza jest ta bezsilnosc, bo co mozna zrobic - z gustami sie nie dyskutuje. Moze wymienimy sie swoimi pracami, to zobaczymy obiektywnie, jakie byly?

  2. #82

    Domyślnie

    Andrzeju, jest założony wątek i kilka osób które są zalogowane na forum napisały pod anonimem swoje prace. Zabawa mogłaby być ciekawa tylko chętnych brak.
    Pozdrawiam

  3. #83
    Guest

    Domyślnie

    Ej, chłopaki wyluzujcie!!
    Smęcicie jak baby na straganie.
    Chyba nie liczyliście na wygraną?
    Przyjdzie do Was św.Mikołaj to Was pocieszy.
    Uszy do góry.

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Opal, a co Ty taka wesoła? Czyżbyś coś wygrała Kibicowałam wszystkim forumowiczom, więc wygrani przyjmijcie gratulacje, a przegrani.... nie martwić się - konkursów jest dużo.

  5. #85
    Guest

    Domyślnie

    No co Ty.
    Ja się cieszę ze zdrowia.
    Na grzyba mi samochód.
    Pozdrawiam

  6. #86

    Domyślnie

    Majka, konkursy są, ale rzadko z tyloma nagrodami i wykorzystujące powszechne umiejetnosci. Tak sobie pomyslałem -tutaj wiele zależy od ciebie, nie jak w loterii - od czystego przypadku. Jest jednak i tu łut szczescia - gust komisji. Los jest obiektywny, gust nie. Moze lepiej grac w totka - szanse statystycznie mniejsze, ale i nagrody wieksze

  7. #87

    Domyślnie

    Opal ja przypuszczam, że Andrzejowi chodzi o tekst pisany. U mnie z pisaniem i ortografią jest różnie, więc głosu nie zajmuję, ale czytając te powody w dzisiejszym wydaniu Muratora można być zdegustowanym. Powody, ani to odkrywcze, ani pięknie napisane. Zwykły tekst jak w codziennej prasie. Jestem w stanie zrozumieć Andrzeja, gdyż jest o niebo bardziej poetycki niż część laureatów. Liczył się pomysł i domki bardziej przemawiały do wyobraźni.
    Wybór był jednak subiektywny,
    trudno z tym polemizować
    idą święta
    więc trzeba się wyluzować.
    A więc warto zagrac w totka,
    może Wigilia będzie słodka!

    I tak będzie słodka.
    Pozdrawiam

  8. #88

    Domyślnie

    jury też ma święta i rodzince, znajomym prezenty porobili.

  9. #89

    Domyślnie

    lub kto pierwszy ten lepszy, przy takiej ilosci wysłanych propozycji.

  10. #90
    Guest

    Domyślnie

    A ja Wam mówię,że nikt tego nie sprawdzał.Kilka tysięcy prac?! Wylosowali i tyle.
    Tak się podobno to robi w redakcjach.
    Ale należało by to zaznaczyć w regulaminie-że są 2 etapy, najpierw losowanie a potem wybór. Subiektywny, bo inaczej być nie może.
    W Muratorze jeszcze nie czytałam i nie wiem czy przeczytam, bo jak zlikwidowali salon muratora, to nie wiemy skąd mamy odebrać preneumeratę.

    Życzę słodkiej Wigilii.

  11. #91

    Domyślnie

    to nie masz co żałować opal, ale sprawdzić możesz i warto mieć swoja opinie

  12. #92

    Domyślnie

    Mogło być tak jak podejrzewa Opal. W końcu był to konkurs, a nie loteria, więc nie był wymagany ani notariusz, ani pozwolenie Ministerstwa Finansów. Wystarczy regulamin, a przebieg oceny prac nadzorowało samo jury. Jeśli przyszły tysiące zgłoszeń, to komu chciałoby się to wszystko przeczytać?

  13. #93

    Domyślnie

    to po co robic konkurs .kase dac z nagrod naprawde osoba które moga potrzebowac pomocy ,np. powodzianom, a tacy jak my ktorzy buduja to i tak sobie "musza" jakos poradzic aby wykonczyc dom naszych marzen.

    poz wieku

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    No widzicie - wiedziałem, że nie wygram, więc się nie wysilałem by wysłać cokolwiek. I co ... miałem rację - nie wygrałem W tym kontekście trochę przeraża mnie to co pisze Opal - nie ma Salonu Opal wytłumacz co miałaś na myśli - na stronie www ciągle jest.

  15. #95
    Guest

    Domyślnie

    A ja myślę,że ci dostali nagody też ich potrzebują. Może bardziej niż my, tego nie wiemy.(a swoją drogą jak ktoś ma kasę, to nie kupuje muratora tylko dom. )
    Ja nie żałuję,że wysłałam swoją pracę, bo przynajmniej zmobolizowało mnie to do pomyślenia, po cholerę mi ten dom.
    A czasu mi to dużo nie zabrało więc nie ma problemu.
    Frankai,ja to wiem z plotek na warszawskiej o tym salonie.

  16. #96

    Domyślnie

    Powtórze się z jakiegoś innego wątku...
    Niedawno wpadły mi w ręce Muratory z lat 94-96. Jejku jakie one dą fajne, treściwe i pełne zaangażowania !!!

    Te dzisiejsze to już takie raczej rzemiosło i czyste wyrachowanie. Niewiele entuzjazmu, czysta klalkulacja. I czy konkurs czy reklama, czy reportaż sponsorowany albo artykuł o MATERIALE pisany przez znawce okazującego się być pracownikiem firmy produkującej MATERIAŁ...

    Świat się zmienia...

    Czy idzie do przodu ? Mam z tym dylemat...

  17. #97
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maronbik

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Nie moge sie pogodzic z faktem że zostałem niezauważony...
    kurde jak mi smutno...

    Nigdy w życiu nie napisałem chyba takich pieknych kilku zdań jak na ten konkurs, a tu figa... napisałem to w ogóle tylko dlatego że byłem wtedy świeżo zakochany i uwierzyłem w siebie

    Spodziewałem sie lepszych wyników

    Mam szczerze dosyć wszelkich konkursów i muratorów...

    Ten konkurs to było OCHYDNE Oszustwo !

    M


  18. #98

    Domyślnie

    Może opublikujmy na forum nasze prace we fragmentach (ale nowy wątek, np. nasz konkurs, żeby było łatwiej trafić) i ocenimy sami? Wybierzemy najlepszą na forum. Rzadko tu bywam, ale mogę
    napisać fragment, zajrzę w poniedziałek czy założył ktoś taki
    wątek. Pierwsza się wstydzę...

  19. #99

    Domyślnie

    Może opublikujmy na forum nasze prace we fragmentach (ale nowy wątek, np. nasz konkurs, żeby było łatwiej trafić) i ocenimy sami? Wybierzemy najlepszą na forum. Rzadko tu bywam, ale mogę
    napisać fragment, zajrzę w poniedziałek czy założył ktoś taki
    wątek. Pierwsza się wstydzę...

  20. #100

    Domyślnie

    Jak to nie mam praw do skasowania??? Bo po co dwa razy?
    Już straciłam prawa? Napisałam coś nie tak? Mam zrobić
    samokrytykę, jak w Korei Płn? Wszędzie indokrynacja...

Strona 5 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony