dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 163 z 784
Pokaż wyniki od 3.241 do 3.260 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #3241

    Domyślnie

    Tolu
    I jeszcze tutaj (między tulipanami)
    [/img]
    też masz włókninę?

  2. #3242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Tola! Poczekaj, jak przyjedzie do mnie Ew-ka, to na pewno też będziemy miały jakąś historię i Ci nie opowiemy Na ten tychmiast poprosimy o cd.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  3. #3243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    no i co??
    tak nas trzymać w zawieszeniu...

  4. #3244

  5. #3245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał joola
    Tola! Poczekaj, jak przyjedzie do mnie Ew-ka, to na pewno też będziemy miały jakąś historię i Ci nie opowiemy Na ten tychmiast poprosimy o cd.
    A jak jeszcze ja przyjadę do Jolusi to będziemy mieć dwie historie .
    Ale ja Ci opowiem, nie będę taka.

    Zdjęcia PRZEPIęKNE .

    Tolus, zapodawaj co było dalej.

  6. #3246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Kurcze, zamiatałam dziś polbruki, chodnik przed posesją i ulicę.
    Po burzach sodomia i gomoria, łapki bolą, ale jak są czytelnicy, będzie ciąg dalszy.
    Tylko odpowiem w kwestiach formalnych

    m1arta, na tym pierwszym zdjęciu, na rabacie po prawej stronie mam pod korą włókninę, ale tylko od ogrodzenia do posadzonych iglaków.
    Od strony trawnika sadzę sporo kwiatów jednorocznych, więc bez niej jest wygodniej. Rabata jest nieco wyższa niż poziom trawnika. Tak jest dookoła na wszystkich rabatach.
    W tej części ogrodu, od frontu, gdzie na zdjęciu widać tulipany, włókniny pod korą nie ma. Sama kora tez wstrzymuje rozwój chwastów.

    BetaGreta, czytam, że budujesz w Żelechowie, oj zrobię nalot w najmniej spodziewanym momencie. Mój brat kupił dom i mieszka od kilku lat w Żelechowie, bywamy u niego
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  7. #3247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    oj zrobię nalot w najmniej spodziewanym momencie.
    Uwazaj , bo ktos jeszcze uwierzy .


    U nas takie obiecywanie to chyba rodzinne jest

    Milo Cie widziec cala i zdrowa

  8. #3248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    ciąg dalszy "Italian Story"

    ...kopanie w oponę oczywiście niczego nie zmieniło, choć na sercu jakby lżej było przez moment. Podziwiam swego Mirasa za spokój, opanowanie. Cały czas mówił, że problem jest po to, by go rozwiązać i my go w jakiś sposób rozwiążemy, tylko spokojnie.
    Spokojnie, to ja sobie na leżaku nad basenem leżałam, a teraz wcale nie chcę spokoju, tylko chcęc wracać do domu.
    Ale Toyota nie chce
    Ale Miras chce i dzieci też, to już nasza przewaga.
    Dzwonimy do pani z ubezpieczenia z zapytaniem co nam przysługuje oprócz wcześniejszych 75 euro za holowanie.
    Pani mówi, że za naprawę musimy zapłacić sami, za ewentualne wymienione części zwrócą.
    Jak to za części? to znaczy co? trzeba będzie coś wymienić, a może tego czegoś nie będą mieli, będą zamawiać, a potem czekać aż to coś przyjdzie...to ile dni my tu pod tym serwisem, na rozpalonym betonie będziemy siedzieć?

    Pani uspokaja, że na betonie to już lekka przesada, jesteśmy krajem cywilizowanym, europejskim, z podpisanymi umowami międzynarodowymi i że na jakim betonie.
    Możemy spać w hotelu do 3 dni, oni za to zapłacą.
    Hotel zawsze lepszy od betonu, ale ja nie chcę już żadnych hoteli, ja chcę do domu.
    A po drugie, to czy na tym zadupiu jest jakiś hotel?
    Pewnie jakiś jest, trzeba szukać.
    Plan jest taki, córka idzie w lewo, synek w prawo i szukają hotelu, mają na to pół godziny.
    My zostajemy i szukamy tego, co nie jest niemożliwe, a jest tylko nie znane.
    Mija pół godziny, zastanawiam się, czy zaraz nie zaczniemy szukać naszych dzieci, bo coś nie wracają.
    Wróciły...ufff, jak dobrze, już jest powód do radości
    A drugi to taki, że za tą rzeką, co ją w dole widać, i za tym mostem, który widać nad rzeką jest hotel.
    Synek uradowany, bo widział basen i trampolinę i będzie niezła jazda, jak on z tej trampoliny do tego basenu, a siostra mu filmik nakręci
    Filmików mu się zachciewa, w takim momencie
    Na basen, to trzeba mieć bikini, a ja w tym tysiącu tobołków to nawet ze znalezieniem szczoteczki do zębów będę miała kłopoty, więc basen odpada, a jak basen to hotel też.
    A w ogóle, to ja chcę do domu.

    Wszyscy chcemy.
    Siedzimy tak sobie w cieniu jeszcze, jeszcze, bo zaraz słońce wyjrzy zza budynku i wtedy już będzie lampa i myślimy.
    Iskra jest, rozrusznik kręci, jeśli nie odpala, to znaczy, że silnik nie dostaje paliwa.
    Jeśli nie dostaje paliwa, to znaczy, że pompa go nie podaje.
    Ale pompa powinna działać, bo przecież nowiuśka jest, jak te Pawlaka koszuli, co on w nich był rękawy sierpem poucinał, myśląc, że Kargulowe.
    Wymieniona na nową dwa miesiące temu, na gwarancji jeszcze.
    Dzwonimy do Polski, poszukując miłego pana z serwisu Toyoty, który nam tę pompę wymieniał.
    Po wielu telefonach udaje się nam go namierzyć, żalimy się, ale on nas w żalu nie utula.
    Nie bardzo wie, co mogło się stać.
    Nie dajemy za wygraną, hotel i pozostanie do przyszłego tygodnia traktujemy jak ostateczność. Jest 17, trzeba coś robić, tylko co?
    A może by tak wszystko z auta wypakować i dobrać się do tej pompy?
    Bo ona gdzieś tam między bagażnikiem a tylnym fotelem schowana.
    Wypakować, dobre sobie, toż to cały dorobek życia.
    Pierwszy tydzień urlopu pod namiotem, więc na austryjacki beton ląduje: namiot, materace, śpiwory, płytka elektryczna, parasol, stół, leżaki, walizki, walizeczki, kufereczki, reklamóweczki, włoskie ciastka (przepyszne), kamienie z plaży nad jeziorem (przecudne)...dopiero teraz Miras widzi, że jadą z nami
    ...no i najważniejsze...pudło z wazą, albo dzbanem, albo nie wiem jak to coś nazwać...w każdym razie jak to coś zobaczyłam w maleńkim sklepie z tysiącem różnych buteleczek z oliwą i różnymi ceramicznymi skarbami w moim ukochanym Malcesine...po którym w szpilkach chodzić się nie da, bo uliczki brukowane...o takie



    ....więc jak ja ten dzban czy coś takiego tam zobaczyłam, to mimo protestów, że miejsca nie ma i się potłucze i że taki jakiś kiczowaty strasznie jest...musiałam go kupić. Choćbym nawet na kolanach miała wieźć, musiałam.
    A Wy wiecie przecież jak to jest, kiedy się musi.

    ...kiedy już to wszystko wybebeszyliśmy na ten beton, dobraliśmy sie do tej pompy, to stwierdziliśmy, że tak naprawdę, to nie było po co tego wybebeszać. Bo cała pompa to i tak w zbiorniku siedzi, a to na wierzchu, to wygląda jak wygląda.

    Ale z drugiej strony, to jak ten dorobek życia już z auta wyrzucony, to może jednak zrobić wszystko, by znaleźć jeszcze dziś jakiegoś mechanika, coby fachowym okiem na to spojrzał, poszedł po rozum do głowy i uleczył naszego bezawaryjnego japończyka?

    Pytanie, kto i gdzie go powinien szukać?
    Miras wpada na genialny pomysł...POLICJA

    dzwonimy....

    cdn.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  9. #3249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał tola
    oj zrobię nalot w najmniej spodziewanym momencie.
    Uwazaj , bo ktos jeszcze uwierzy .


    U nas takie obiecywanie to chyba rodzinne jest

    Milo Cie widziec cala i zdrowa
    Rrmisia, do Ciebie jest po drodze, więc stój i wypatruj...wiesz, że chciałabym bardzo, buziaki
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  10. #3250
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    No i znowu w takim momencie koniec .

  11. #3251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cześć Tolu
    bezpiecznik albo przetwornik świec żarowych
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  12. #3252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea
    Cześć Tolu
    bezpiecznik albo przetwornik świec żarowych
    pudło
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  13. #3253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Cytat Napisał jea
    Cześć Tolu
    bezpiecznik albo przetwornik świec żarowych
    pudło
    nie zasnę jak się nie dowiem co się spiórkało

  14. #3254
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Cytat Napisał jea
    Cześć Tolu
    bezpiecznik albo przetwornik świec żarowych
    pudło
    to brak paliwa
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  15. #3255
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ja już jestem blisko stanu agonalnego ... Tola, będziesz miała mnie na sumieniu, bo ja nie mam zielono-bladego pojęcia, co mogło się spórkać
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #3256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał jea
    Cytat Napisał tola
    Cytat Napisał jea
    Cześć Tolu
    bezpiecznik albo przetwornik świec żarowych
    pudło
    to brak paliwa
    brak paliwa braliśmy pod uwagę, bo przecież mógł się spiórkać wskaźnik i nie pokazywać prawdy, a było blisko rezerwy...

    Włoch z obsługi serwisowej autostrady przywiózł nam 5 litrów, ale to nie była sprawa paliwa

    Braza, buziaki
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  17. #3257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    a ja dalej nie śpię
    tak mi chodzi po głowie filtr paliwa, ale ja się na koniach nie znam za bardzo

  18. #3258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    I co z tą policją, przyjechała?
    Mam nadzieję, że nie dali mandatu .

    A zdjęcie dzbana będzie?

  19. #3259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Tolu - szybciutko pisz ciąg dalszy

  20. #3260

    Domyślnie

    Tola, ile odcinków ma ten serial?

Strona 163 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony