dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 175 z 784
Pokaż wyniki od 3.481 do 3.500 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #3481
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    czemu jeszcze nie śpicie dziewczynki niegrzeczne ? ja wrocilam z babskiego spotkania ,ale Wy nieletnie o tej porze co robicie ?
    jeszcze nic, ale to się zaraz zmieni
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  2. #3482
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola
    Cytat Napisał Ew-ka
    czemu jeszcze nie śpicie dziewczynki niegrzeczne ? ja wrocilam z babskiego spotkania ,ale Wy nieletnie o tej porze co robicie ?
    jeszcze nic, ale to się zaraz zmieni
    i bardzo dobrze
    Dobrej Nocki

  3. #3483
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    Cytat Napisał tola
    Cytat Napisał Ew-ka
    czemu jeszcze nie śpicie dziewczynki niegrzeczne ? ja wrocilam z babskiego spotkania ,ale Wy nieletnie o tej porze co robicie ?
    jeszcze nic, ale to się zaraz zmieni
    i bardzo dobrze
    Dobrej Nocki
    wzajemnie, niegrzecznej
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  4. #3484
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    czemu jeszcze nie śpicie dziewczynki niegrzeczne ? ja wrocilam z babskiego spotkania ,ale Wy nieletnie o tej porze co robicie ?
    Bo jesteśmy niegrzeczne

    "Za młode na sen...za stare na grzech(sex)..." (Żartowałam)
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  5. #3485
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar artmag
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    442

    Domyślnie

    Tolu jestem pod wielkim wrażeniem Twej przemyślanej aranżacji kuchni i spiżarni- od razu widać, że jesteś gospodynią z praktyką. Uprzedzam, że będę tu zaglądać wciąż w poszukiwaniu inspiracji
    Jeszcze raz gratuluję zamieszkania w domku.

  6. #3486
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar TomKa
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    66

    Domyślnie

    Tolu, gratuluję przeprowadzki i tak starannie przemyślanej spiżarki i kuchni. Zachwycałam się szafami i wydawało mi się, że już niczym nas nie zaskoczysz, a tu proszę ... O ogrodzie nie będę się rozpisywać, bo zawsze był cudny, godny pozazdroszczenia

    Ew-ka, Joola, zdecydowałyście się już w jakich butach, w kieckach czy bez tańczycie, bo nigdy tego stołu nie zobaczymy ...

    Pozdrawiam

  7. #3487
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Tolu gratuluje przeprowadzki!!! Slicznie jest u Ciebie, a ogrod bajka (u mnie dopiero zaczatek ogrodu).
    Za kilka miesiecy bedziesz sie czuc w domku jakbys mieszkala w nim od zawsze. My mieszkamy od lutego, a tak wlasnie sie juz czujemy.

  8. #3488
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Tolu, nie wiem, jak to sie stalo, ze przeoczylam Twoje nowe zdjatka. W kazdym razie przylaczam sie do zachwytow nad kuchnia i spizarka i gratulacji z powodu przeprowadzki. Bede sie inspirowac.

  9. #3489

    Domyślnie

    Witaj Tolu
    Gratuluję przeprowadzki, trochę póżno, ale byłam na urlopie.
    Ja nie mam takiego szczęści jak ty z netem.
    Radiówki brak zasięgu, telekomunikacja ma gdzieś podłączenie, mimo że kabel wkopany do skrzynki dociągnięty tylko dotknąć i ma nowego użytkownika

    Mieszkanko piękne, kuchnia cudo.
    Czekam na stół!
    Pozdrowienia dla wszystkich

  10. #3490
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał TomKa

    Ew-ka, Joola, zdecydowałyście się już w jakich butach, w kieckach czy bez tańczycie, bo nigdy tego stołu nie zobaczymy ...
    ok....jeśli tak ,to ja zatancze na stole na bosaka tylko kto mnie wsadzi na ten stół

  11. #3491

    Domyślnie

    Pieknie, przytulnie i bardzo "domowo".
    Ale i tak najbardziej zachwyca mnie Twój ogród, nawet planuje ściągnąć kawałeczek twojego przylądka i stworzyć przed domem taki mały klombik z iglaczkami obsypany kamyczkami.
    (nawet kupiłam juz roslinki )

    Tolu, zyczę duzo szczęścia i radości w nowym domku, nich Wam sie mieszka jak w raju...

    Pozdrawiam
    Edyta

  12. #3492
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    Nie było mnie dwa tygodnie a Ty zdążyłaś sie zadomowić w nowym Domku gratuluję i podziwiam, tak jak wszyscy zresztą na tym forum
    niech Wam się spokojnie mieszka...

  13. #3493
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Artmag, TomKa, Magpie101, Malgos2, Roszponka, Edytko, Ewusia,

    dziękuję, że zajrzałyście, pozdrawiam Was serdecznie
    Jestem dziś w niehumorze, bo przyszły długo oczekiwane lampy i niestety nie zawisną na stałe.
    Wybór z katalogu, wydawało mi się że będą dobre, ale wyglądają jak kartonowe pudełka sklejane przez przedszkolaków.
    Dobrze, że mogę jutro zwrócić.
    Zabawa z wyborem zaczyna się od początku,

    A teraz wkleję pewną ciekawostkę.
    Dla tych wszystkich, którzy lubią i cenią znaną aktorkę Katarzynę Herman.
    Ten fragment dużego domu, który widać po prawej stronie naszej posesji, to dom rodzinny pani Kasi.
    Tu się wychowała, spędziła dzieciństwo, a ja odpowiadam na "dzień dobry" mówione przez jej Tatę

    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  14. #3494

    Domyślnie

    Oj Tolu Tolu...nie dość że masz piekny dom i ogród który pewnie będzie kiedyś sławny to jeszcze mieszkasz obok "sławnych" ludzi
    A tą Panią Kasie to miałaś przyjemność kiedyś spotkać?

  15. #3495
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Co tam Kasia Herman Ta wijąca się ścieżynka wprost do lasu, to jest coś czego Ci zazdroszczę

  16. #3496
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Tolu szkoda gadac! Masz takie piekno na jakie zaslugujesz i jakie sobie wymarzylas. Tak samo jak Ciebie tak i Twoj dom podziwiam.

  17. #3497

    Domyślnie

    ....
    Ostatnio edytowane przez elbra1 ; 20-06-2012 o 09:22

  18. #3498

    Domyślnie

    CZEŚĆ TOLU!!
    Choć zagladam do Twojego domku od samego początku tzn.odkad jestem na forum to dopiero teraz daje o sobie znać .Oczywiscie jak by nie inaczej dołaczam sie do grona podziwiajacych Twój dom i ogród ....naprawde masz suuuuper urzadzony domek ..a ogród podziwiam, podziwiam i jeszcze raz podziwiam!!!!!Tym bardziej iz Twój dom podobny jest troche do tego mojego wymarzonego ...na dodatek też chce miec w podobnych kolorach (ceglany dach, biała elewacja)...a ogród to od zawsze moje marzenie ...i tu moje pytanko do Ciebie powiedz mi skad czerpałaś na początku wiedze , informacje na temat ogrodnictwa .
    Niestety nie stać mnie na projekt ogrodu ...chcę sama małymi kroczkami spełnic swe marzenie o duzym ogrodzie .Mam katalog roslin (wielokrotnie przewertowany )przeczytałam też ksiązke Maji Popielarskiej "Pokochać ogród"...niby wydaje mi się że coś tam wiem ....ale w gruncie rzeczy to jestem całkiem zielona ...moze poleciłabys mi jeszcze jakąiś fajny poradnik-wiem jest ich cała masa ...ale który ????.Fajnie by było podpatrzeć jakieś przykładowe projekty ogrodów.
    Choć Twój dom i ogród juz sa dla mnie wielka inspiracja!!
    POZDRAWIAM>>>

  19. #3499
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    Cytat Napisał TomKa

    Ew-ka, Joola, zdecydowałyście się już w jakich butach, w kieckach czy bez tańczycie, bo nigdy tego stołu nie zobaczymy ...
    ok....jeśli tak ,to ja zatancze na stole na bosaka tylko kto mnie wsadzi na ten stół
    pewnie chętnych nie zabraknie

    PS. poprzedniej strony nie oglądam, bo znów będę sznurka szukał

  20. #3500
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Ta wiejska ścieżka jeszcze jest, ale jej byt jest zagrożony.
    Jak widać słupy energetyczne już są, kanalizacja też, działki podzielone, tylko patrzeć jak się ludziska zaczną budować.
    Ale póki co jest pięknie.
    Dlatego w tym miejscu mój ogród jest wyciszony, nie taki, jak w tej części od strony "miejskiej".
    Posadziłam to, co się wtapia w krajobraz, świerki, sosny i kilka brzóz.
    I bardzo lubię ten spokojny zakątek.

    Marzycielko, przed rozpoczęciem budowy, mieliśmy od 14 lat działkę rekreacyjną i to ona była moim poligonem doświadczalnym.
    Tam nabrałam doświadczenia, popełniając tysiące błędów, a jak wiadomo na własnych uczymy się najlepiej.
    I tam uczyłam się sposobu dobierania roślin, tworzenia kompozycji, tam powstawały zacienione kąciki do odpoczynku, szemrzące cicho strumyki i to wszystko, co sprawia, że lubię ogród taki, a nie inny.
    Jak nie patrzeć, lata doświadczeń, pozdrawiam.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

Strona 175 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony