dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 634 z 784
Pokaż wyniki od 12.661 do 12.680 z 15667

Temat: DOM TOLI

  1. #12661
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Oj stroi, stroi... Dziś tak ptaszyny dały czadu, że śpiewały jeden przez drugiego i jak mamcię kocham dałabym sobie w pewnym momencie rękę uciąć, że słyszałam słowika... zreflektowałam się dopiero po chwili z niedowierzaniem patrząc na kalendarz, że jest dopiero luty.
    Cebule mi powyłaziły, hortensja pnąca ma tak nabrzmiałe pąki, że zaraz pękną... to samo kaliny, bez i różaneczniki... róże się zazieleniły i nie przemarzły tak jak rok temu... w ogóle pięknie jest.
    Cześć Tolusia. Pokoje w w hotelu Agat trzeba już rezerwować .

  2. #12662
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Śliczna WIOSNA u Ciebie Tolu
    Nie chcę studzić Twojego zapału, ale w weekend ma się niestety ochłodzić
    Mam nadzieję, że na krótko

  3. #12663
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    ...... słyszałam słowika...
    może to był ....... poznański
    szkoda ręki dla ptoka

  4. #12664
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ale po weekendzie ma przyjść ciepło - i tego się trzymam!
    Tolu, patrzę na niebo z nadzieją, że dasz radę z tymi czarami.
    Bo już norrrrrrrrmalnie w oczach mi się szaro robi.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #12665
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    U nas też wszystko na krzakach nabrzmiałe..jeszcze chwilka i zielonym wystrzeli....
    Od rana świeci cudne słonko... oj cudne...
    Też słyszałam, że to ostatni zimny weekend, a następny to już nawet +12*C

  6. #12666
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    U nas od rana mgły okrutne, ale coraz bardziej się przejaśnia.
    Są widoki na to, że jeszcze godzinka i błyśnie słońce
    Depesia, w Krakowie świeci, w Opolu też, to i u Ciebie zawita.
    Arnika podeśle, ma najbliżej
    Mieszam i zaklęcia mamroczę, żeby ta prognoza,
    co nam w weekend opady śniegu zapowiada
    nie sprawdziła się ani trochę.
    Śniegu mam po kokardy, odśnieżania też.

    Rasia, to dla mnie zbyt odległy termin, żeby móc się zdeklarować.
    I dużo prawdy jest w tym, co pisała Arnika,
    że to długi weekend. U nas zawsze grupa znajomych organizuje czterodniowe wypady na Mazury. Po zimowym siedzeniu w domu tak bardzo ciągnie na jeziora.
    Łódka, wędka, wieczorem ognisko i gitary.
    Tak więc nic obiecać nie mogę.
    Ostatnio edytowane przez tola ; 28-02-2013 o 10:50
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  7. #12667
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u nas slonce od wczorajszego popoludnia swieci z mala przerwa nocna a dzis rano mnie cudownie obudzilo muskajac promyczkami - mamy pn/wsch sypialnie, nareszcie troche slonca, ponoc ma byc jutro a na weekend sobie gdzies pojsc i od poniedzialku znowu zaswiecic. to niesprawiedliwe, zawsze w weekend slonka brak

  8. #12668
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ja cały czas mam jednolicie szare niebo, bez najmniejszego przebłysku.
    Może jutro się uda...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #12669
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    u mnie też słońca nie było od bardzo dawna .....w styczniu 1 dzień..... ba -to za dużo powiedziane -raptem 2-3 godziny, w lutym to samo
    .........a w ubiegłym roku świeciło nieprzerwanie ,ogrzewało tarasik prawie do 30st,ładowało pozytywnie ,żyć się chciało, a w tym roku ? ..... ech ...jakieś czarne chmury wiszą w powietrzu

  10. #12670
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dziś czytałam na interii artykul, ze w Niemczech w tym roku zima była najbardziej ponura zima od 1951 roku, slonca było sumarycznie tylko przez 96 godzin przez cala zime. u nas wcale nie lepiej no nie?

    Ewcia może nie będzie tak zle z tymi chmurami, bo zawsze po chmurach zaświeci slonce. chmury już były, czas na slonce

  11. #12671
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    .....zawsze po chmurach zaświeci slonce. chmury już były, czas na słonce
    niech Twoje słowa w złoto się przemienią ,Dobra Kobieto

    a zmęczona jestem budową i remontem dzieci ,albo jedni dzwonią z pytaniami albo późną porą Kasia u której zaczął się generalny remont w mieszkaniu a w pracy zaczęła jej się nowa kampania reklamowa ( wychodzi z pracy przed północą -jedzie do mieszkania zobaczyć co zrobili , wraca do domu -ślęczy przed komp szukając różnych inspiracji ...wstaje o 6,00 żeby przed pracą załatwić urzędowe sprawy ...potem do pracy i tak codziennie ....pytam czy da radę ,czy mam przyjechać ,ale ona na to ,że sama musi przez to przejść i da radę )...... więc wciąż mamy telefoniczną gorącą linię ....ale martwię sie okrutnie ,spać nie mogę i może przez to taki podły nastrój .....zła jestem na siebie ,żem taka matka -wariatka że martwię się niepotrzebnie, bo dzieciaki obrotne i dają sobie świetnie radę ...ale tak już mam ...Siostra mogłam się u Ciebie wyżalić ,co ? ale mieszkanko wyjdzie super ...nie po mojemu ale to jej kawałek podłogi .....pokażę okna na które ma już wybrany szary aksamit do uszycia pikowanych poduch na tzw chillout Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parap2.jpg
Wyświetleń:	135
Rozmiar:	24,2 KB
ID:	173564 zdjęcie znalezione w necie ,ale takie ma okna ,parapety 50cm ,widok na drzewa wiec idealnie ....a okna robi nam Stary (za 2 tyg będą a u innych dopiero w kwietniu)...jakże się przydały znajomości z Forum

  12. #12672
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Ewcia no musza się sprawdzić, nie ma bata. A dzieci dadza rade, jak sama piszesz młodzi sa i obrotni. każdy musi probe ogniowa przejść.

    a Ty wiesz kochana ze twój tarasik został inspiracja mojego przyszłego w nowym domku? to najpiękniejszy taras na forum i mój wymarzony

  13. #12673
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    a Ty wiesz kochana ze twój tarasik został inspiracja mojego przyszłego w nowym domku? to najpiękniejszy taras na forum i mój wymarzony
    bardzo się cieszę i jak spełnisz swoje marzenie będziesz prze szczęśliwa czego Ci z całego serca życzę

  14. #12674
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Ew-ka, Siostro moja, czekałam aż przyjdziesz i opowiesz,
    nie dzwoniłam, bo wiem, jak wszystko bierzesz do serca
    i jak bardzo się starasz, żeby wszystkim swoim dzieciom pomóc.
    A to zabiera Twój czas. Ja mam tak samo, zawsze wszystkimi i wszystkim martwię,
    więc rozumiem doskonale.
    U mojej K. też zmiany i mieszkania i współlokatorów i w pracy nerwówka.
    Ech, młodym wcale nie jest tak słodko. Cieszę się, że u Kasi w mieszkaniu praca wre.
    Będzie ciekawie, nietuzinkowo, klimatycznie, wiadomo, jak to u Kasi
    A Ciebie przytulam z całych sił
    Dasz radę, twarda jesteś i wiosna idzie, będzie dobrze.
    A najbardziej cieszę się, że będziesz bywać w stolicy
    i szanse na wspólną kawę rosną jak szalone

    TAR, to hasło tej wiosny: CZAS NA SŁOŃCE
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  15. #12675
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Muszę to napisać

    KAMIL STOCH MISTRZEM ŚWIATA
    w
    PREDAZZO



    a 10 lat temu było tak

    http://www.youtube.com/watch?v=upQ170xDfIA
    Ostatnio edytowane przez tola ; 28-02-2013 o 18:33
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  16. #12676

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    ...szkoda ręki dla ptoka
    To ja po latach niewidzenia i niesłyszenia zaglądam na szacowny wewontek, a tu takie...
    ... wniosek... Starej Gwardii ciągle nie brak motywacji do ... ee.. kreowania pozytywnych przekazów dla młodzieży
    Siema jamles - jeden z nielicznych co pamięta o morskich wycieruchach i wysyła mi doroczne życzenia
    Nie wiem, czy wrócę... dużo się zmieniło, ja się zmieniłem, ale jak tylko do tego Domu Toli zajrzę, to takie ciepełko i przypominają się fajne czasy...
    cholera, chyba się starzeję...

  17. #12677

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    Muszę to napisać

    KAMIL STOCH MISTRZEM ŚWIATA
    w
    PREDAZZO
    a 10 lat temu było tak ...
    Fajnie macie z tym jutubem, ja mam za wolne łącze, aby sobie zobaczyć... ale brawo Kamil

  18. #12678
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q Zobacz post
    Siema jamles ...
    masie dobrze
    pozdrawiam i wracaj ..... kiedyś

    czemu Wy na słońce narzekacie, świeciło wczoraj

  19. #12679
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post

    czemu Wy na słońce narzekacie, świeciło wczoraj
    ja nie narzekam ,że świeci świeciło w sobotę caluśki dzień ...wczoraj padał śnieg a dzisiaj od rana ponownie cudnie świeci aż się chce chcieć
    wkleję zdjęcie dla tych u których jeszcze się nie pojawiło, ale dzisiaj wszystkich ma obdarzyć swoim blaskiem po równo
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0704.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	174248

    Miłego i cieplutkiego dnia

  20. #12680
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    u nas od czwartu nieprzerwanie swieci i sniegu ani troszke, bedzie sloneczko swiecic do czwartku potem bury weekend i znowu do nas powroci, mowie to ja sloneczna wrozka

Strona 634 z 784

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony