dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar MateuszMateusz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    41-306
    Posty
    312

    Domyślnie Napęd Normstahl Magic 600 - piloty nie reagują

    Witam, po założeniu napędu Magic 600 mam problem. Nie reagują piloty? Dokładnie sprawa wygląda tak, że samouczenie bramy bez pilota działa i wykonało się poprawnie. Natomiast samouczenie z pilotem nie działa - pilot nie reaguje.

    Przed samouczeniem z pilotem wykonałem reset i też nie pomogło.
    Czy czegoś nie zrobiłem? co robić w takiej sytuacji?


    EDIT: Nie mam opcji usunięcie tematu, a znam już najprawdopodobniej odpowiedź, choć nie sprawdzałem jeszcze. Treść z Internetu:
    patrząc od dołu, po lewej stronie głowicy masz przycisk do ręcznego otwierania i zamykania bramy, obok niego jest przycisk, ale żeby się do niego dostać trzeba włozyć coś cienkiego, najlepiej kabelek od antenki i nacisnąć go, zapali się dioda. Z tego co pamiętam czas czuwania to 10 sekund i w tym czasie naciśnij krótko przycisk na pilocie którym chcesz obsługiwać bramę i gotowe. Oczywiście pod warunkiem że jest to automat Normstahla
    Ostatnio edytowane przez MateuszMateusz ; 23-06-2012 o 22:18

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Znaleziony opis dotyczy napędów ULTRA. W automacie magic piloty programuje się inaczej. No ale masz przecież instrukcję?
    Natomiast uczenie bramy powinno działać także z niezaprogramowanym pilotem 4-ro kanałowym.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar MateuszMateusz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    41-306
    Posty
    312

    Domyślnie

    Natomiast uczenie bramy powinno działać także z niezaprogramowanym pilotem 4-ro kanałowym.
    Masz na myśli uczenie bramy za pomocą pilota tak? Jeżeli tak to u mnie żaden pilot nie reaguje.

    Tak, właśnie doczytałem instrukcje że naciska się dwa guziki <górna strzałka> i <dolna strzałka> i wtedy naciska się na pilocie... zaraz sprawdzę czy zadziała.

    Edit: Wszystko już zaprogramowane, banalnie proste tylko szkoda że od razu nie doczytałem... :-/

    Dziękuję za zainteresowanie tematem.
    Ostatnio edytowane przez MateuszMateusz ; 24-06-2012 o 21:56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony