dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Question Nieduża łazienka - potrzebna pomoc (inspiracja)

    Witam
    Mam problem z aranżacją niedużej (5.6m2) łazienki. Oboje jesteśmy raczej zwolennikami prysznica, ale spodziewamy się dziecka i stwierdziliśmy, że najlepszym wyjściem długoterminowo będzie wanna z parawanem gdyż w wannie łatwiej wymoczyć i wypluskać malucha.
    Chciałabym by łazienka mimo niedużych wymiarów miała w miarę dużą powierzchnię magazynową ( w tym koniecznie jakiś schowek na mopa).
    I z tym mam chyba największy problem - jak rozplanować szafki i schowki by jakoś to wyglądało i wciąż było funkcjonalne.
    W łazience jest duże (jak na łazienkę) okno - zajmuje prawie połowę dłuższej ściany.
    Na szczęście w łazience nie musimy wciskać pralki - będzie w innym pomieszczeniu.

    Najbardziej podobają mi się wanny asymetryczne - póki co rozważam Ravak Rosa (150x 105 lub 160 x 105). Podobne sa jeszcze Neo Plus z Koła i Kaliope Cersanitu, ale o ile mam pewność, że do Ravaka jest pasujący parawam cały czas nie mam pewności czy do tych dwóch pozostałych.

    Na planie nie zaznaczyłam drzwi - mogą być w dowolnym miejscu na długiej ścianie naprzeciw okna. Pion zaznaczony na niebiesko - nie chciałabym go przesuwać, dlatego sedes umieściłabym właśnie w tamtym rogu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan lazienki.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	12,6 KB
ID:	131900

    Podobają mi się ciemne łazienki i wydaje się, że w tym przypadku taka jest możliwa - ze względu na duże okno i tak będzie dosyć światła. Z drugiej strony samo pomieszczenie nie jest duże i obawiam się, że ciemne kolory dodatkowo optycznie je zmniejszą...

    Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady!

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam wątek http://forum.muratordom.pl/showthrea...AZIENKI-NASZE-!!!!!!
    Jest tam dużo ciemnych łazienek i wiele ciekawych rozwiązań.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki. Właśnie przeglądam ten wątek - wiele łazienek jest naprawdę przepięknych.

    Mam natomiats pytanie do użytkowników wanny Rosa Ravaka - jaka ceramika pasuje do niej? Mam na myśli sedes i umywalkę. Biel Ravaka wydaje mi się dosyć jasna - nie wiem, jakie modele Cersanitu czy Koła będą do niej pasowały.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony