dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 70
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 1400
  1. #401

    Domyślnie Re: Parkieciarz

    Cytat Napisał celt
    Poszukuje parkieciarza. Bede zobowiazany za namiary
    Mogę polecić swoich: 507507048 Pan Olejniczak

  2. #402

  3. #403

    Domyślnie

    Proszę o polecenie dekarza/firmy dekarskiej z Kalisza, Konina lub okolic... Dzięki!

  4. #404

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem polecam

    PW "FINISH" Marlena Klarek 691 959-942

    Pani specjalizuje się w bezstresowych i korzystnych finansowo dostawach materiału - ceramika, cement, cegły i generalnie wszystko co z budowlanką związane. Polecam.

  5. #405
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mojazu

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Polecamy instalatora Krzysztofa Wachowiaka z Murowanej Gośliny -CO,WODKAN, GAZ. Mamy dom od dwóch lat, fachowiec robił wszystko począwszy od rurek po ostatni kran. Wszystko działa sprawnie i bezpiecznie!!!

  6. #406

    Domyślnie

    Chcę polecić fachowców od kominków przez duże "F". Dokładność, solidność, super efekt zdowolenie Klienta - to dewiza firmy

    dekarz Pan Przybył 511 285 719
    murarze Pan Jarek 608 559 009

    Adam

  7. #407

    Domyślnie kamieniarz

    Rezi wprowadził na Białą Listę Pana Wilczka z Opalenicy. Robotę wykonuje on bdb i w dobrej cenie ale jest jedno ALE .... jest cholernie nieterminowy. Umawiam się z nim codziennie od 2 tygodni na przyjazd i nie dojeżdża. Jak na Białą Listę to chyba za wysokie progi. Montując blat w kuchni uderzył mi mebel - stolarz musi naprawiać - to taka jeszcze druga uwaga.
    Na Białej Liście powinna być Pierwsza Liga fachowców , czyli usługi perfekt!

  8. #408
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    A ja pilnie poszukuje fachowcow od pozbruku

  9. #409
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michu4

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    [quote="Maciek-MZM"]Ponieważ mało jest fachowców od KLINKIERU polecam p. ANDRZEJ tel. 791 845 916.

    Wykonuje płoty klinkierowe, elewacje i wszystko inne co związane jest z klinkierem.

    Zdjęcia jego pracy mogę wysłać na priv (aktualnie jeszcze u mnie kończy płot).
    [/quote

    Potwierdzam solidność tego fachowca. Mogę go polecić z czystym sumieniem

    Michał

  10. #410
    ELITA FORUM (min. 1000)
    świercz

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.794
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Moi drodzy!
    Szukam pracy dla mojego ojca na zimę właśnie skończył budować dom u kolegi no i przydałoby się robić coś dalej.
    A wiec... jeśli ktoś poszukuje fachowca do wykończeniówki to gorąco polecam! Efekty pracy można obejrzeć w moim dzienniku.
    Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę najlepiej pisać na priv lub w komentarzach w moim dzienniku (na dole kliknąć liczbę 27)
    Pozdrawiam i liczę na odzew
    Dziennik: 1 2 Komenta: 27

  11. #411

    Domyślnie

    Poszukuję dobrego, solidnego i w rozsądnej cenie hydraulika z polecenia do całej instalacji razem z podłogówką.
    Okolice Kostrzyna Wielkopolskiego
    Trzy śliczne działki przy lesie albo w samym lesie ok 3400m każda w okolicach Poznania na sprzedaż.

  12. #412

    Domyślnie geodeta

    Witam!

    Polecam usługi geodezyjne Pani Elżbiety Sękowskiej z Jerzykowa tel. 607 118 144
    Wszystko zawsze załatwione bardzo sprawnie, bez problemów i na czas, a przy tym w rozsądnych cenach.

    Pozdrawiam

    Maciej

  13. #413

    Domyślnie

    Czy może ktoś się orientuje jakie są ceny w Poznaniu za położenie m2 płytek ?

  14. #414

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayo
    Czy może ktoś się orientuje jakie są ceny w Poznaniu za położenie m2 płytek ?
    Średnio coś ok. 55 za m2

  15. #415

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuję fachowca, który wywierciłby studnię. Okolice Murowanej Gośliny. Może ktoś słyszał? Będę wdzięczna za namiary.

  16. #416

    Domyślnie Re: ALLES elewacje

    Cytat Napisał Crayo
    55 za m2 czystej robocizny bez klejów?
    Gdy robiłam rozeznanie to najczęściej podawano mi takie ceny za m2. Nie mam jeszcze ostatecznej umowy więc nie znam też ostatecznej kwoty.

  17. #417

    Domyślnie A propos cen...

    A propos cen... ile płacicie za m2 wykończenia poddasza płytą kartonowo- gipsową ?

  18. #418

    Domyślnie

    Jakby ktoś szukał dobrego fachowca na ogrodzenie z siatki to polecam PANA ROMANA - 602 632 347

  19. #419
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gawrony

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    ""Ponieważ mało jest fachowców od KLINKIERU polecam p. ANDRZEJ tel. 791 845 916 Wykonuje płoty klinkierowe, elewacje i wszystko inne co związane jest z klinkierem.
    Potwierdzam solidność tego fachowca. Mogę go polecić z czystym sumieniem
    Michał""

    również potwierdzam fachowość p.Andrzeja, tydzień temu skończył u mnie ogrodzenie, naprawdę przejmuje się robotą i można z nim uzgodnić zmiany w trakcie roboty bez marudzenia. Nie przeszkadzało mu również, że codziennie musiał przejechać 100km żeby postawić u mnie ogrodzenie. Gorąco polecam
    nawet pod górkę byle do przodu

  20. #420
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sasha
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.613
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie Re: Chyba nie myślimy o tym samym Gucie?

    [quote="Agata Kwias"]Ja z panem Gutem przeżywam koszmar. Miesiąc temu skończył układać mój dach, a właściwie jego ,podobno, najlepszy pracownik Tomek. Efekt jest taki, że okna dachowe ciekną, w rynnie stoi woda, bo według nich dom jest krzywy, a na dobitkę dach cieknie na zwenątrz i do wewnątrz. Po prostu fuszera na całego. Gut potrafi się lansować znakomicie i to wszystko co robi dobrze. Do tego stały scenariusz - pieniądze skasowane i nie odbierane telefony. Zostaliśmy ze spartaczonym dachem i nikłą nadzieją na szybką naprawę. Tak jak zawsze odbierali telefony, to teraz głucho. Sprawa zapewne zakończy się w sądzie. Pozdrawiam i ostrzegam przed Andrzejem Gutem, który mówi o sobie "dekarz I liga w Poznaniu".
    Cytat Napisał Kristofuros
    Cytat Napisał Sasha
    No to ja mam do polecenia kolejną ekipę - moich dekarzy

    Andrzej Gut - 512 101 078
    (...)
    U mnie Dach zrobiony OK - tylko że od 5 miesięcy proszę o dokończenie rynien - i generalnie mam dość wydzwaniania i przypominania się o proste rzeczy. Wcześniej polecałem - sorki - ale dzisiaj po paru miesiącach patrzę na to inaczej
    Pozdrawiam
    Nasz domek
    Postępy

    / MIESZKAMY /

Strona 21 z 70

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony