dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 126
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 2506
  1. #1021
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ej Nita, ty się tam nie chichraj po wątkach tylko pisz jak tam styro się kładzie no i jaki dalszy plan na maj
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  2. #1022
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    hihi uwielbiam Cię draculo

    Brzuch mnie aż boli ze zniecierpliwienia i ciekawości. Od tygodnia nie byłam na budowie i cierpię w pracy czytając Wasze wpisy ogródkowo-budowlane.
    Za to Mąż wziął kilka dni wolnego i spędza na działce całe dnie. Normalnie szaleństwo go dopadło. Życie rodzinne prawie zerowe
    Styropianowa odyseja zmierza ku końcowi. Został jeden pokój, kotłownia, pralnia, hol, spiżarka i przedsionek. Salon okazał się słabo wypoziomowany i było dużo kombinacji. Mąż dzielnie sobie radzi, pracuje jak wół (no chyba, że śpi tam sobie na tym styropianku, ale nie ma na to dowodów )
    I pomyśleć, że wydawało mi się, że położymy ten styropian w góra dwa dni. To jak długo będziemy się paprać z tymi płytami?? Aż strach pomyśleć.
    A tak z innej beczki to czy ogrodzenie z siatki trzeba zgłaszać? Czy tylko taki powyżej 2,2?

  3. #1023
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    He he i wzajemnie
    super, że mąż się zawziął, będziecie teraz lecieć do przodu jak struś pędziwiatr u nas styro w kilka dni był ogarnięty, ale tylko jedna warstwa i teść z moim tatą działali..
    a z tym ogrodzeniem to jest takie martwe prawo trochę, z tego co wiem to trzeba zgłaszać takie na fundamencie, a o wysokości nic nie wiem

    A co będziecie się grodzić już? my kurcze dopiero za rok, ale fajnie mieć już tak ogrodzone. Robi się bardziej intymnie

    A płytami się nie martw, szybko pójdzie, na pewno szybciej niż samodzielne tynki
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  4. #1024
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Zgłoszenie to jak od ulicy robisz, między sąsiadami do 2.2m wysokości robisz ot tak.

  5. #1025
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    właśnie różnie piszą, że nawet jak od drogi a ma poniżej 2,20 to nie trzeba zgłaszać. U mnie ma być zwykła siatka, pewnie z czasem coś tam z przodu wymyślimy. Cieszę się i nie cieszę. Będzie jasno określona działka, będzie można sadzić drzewka czy krzewy bez ryzyka, że traktor je przejedzie, a z drugiej strony to będzie dziwnie wyglądało, takie ogrodzenie na środku pola.
    BTW czy bzy mają rozległe korzenie? mogę je posadzić niedaleko szamba?

  6. #1026
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    zapytaj najlepiej u siebie w gminie i będzie wszystko jasne. pewnie co urząd to inne obyczaje, chociaż prawo to samo.
    ale tak na czuja, to siatkę pewnie możesz robić, bez żadnych zgłoszeń.
    no ale zawsze lepiej się upewnić.

    jak jesienią wykopywałam mały krzak bzu od kępy większych, to nie zauważyłam, żeby było tych korzeni jakoś dużo.

    a Ty nie zazdrość mężowi, tylko się zmobilizuj i jedź poleżeć razem z nim na styropianku. bo jak wyleje posadzki, to już nie będziesz miała takiej okazji.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  7. #1027
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Tak tak Nita leć do męża poleżeć razem na styropianiku a my pozbieramy wyprawkę ......
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  8. #1028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    Tak tak Nita leć do męża poleżeć razem na styropianiku a my pozbieramy wyprawkę ......
    Kolejną????



  9. #1029
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    z rozpędu, skoro nam tak dobrze idzie
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  10. #1030
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    szalone
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  11. #1031
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    hahahah no proszę jakie obrotne towarzystwo, wszystko już załatwione wyprawka itd. no no no
    Pewnie, że bym sobie poleżała, ale auto mamy sztuk jeden i nie bardzo mam się jak tam dostać po pracy z dzieciakami. Więc dla mnie tylko plac zabaw dostępny.

  12. #1032

    Domyślnie

    Wcale się nie dziwię ekscytacji, teraz domek zmienia oblicze. Też bym chciała, żeby to wszystko szło rach ciach no ale kurde nie idzie. My walczymy z elektryka już trzeci tydzień-no bokiem mi to wychodzi!

  13. #1033
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał nita83 Zobacz post
    hahahah no proszę jakie obrotne towarzystwo, wszystko już załatwione wyprawka itd. no no no
    wiesz, że na nas możesz zawsze liczyć. nawet jak Ci się dwupak trafi.
    Pewnie, że bym sobie poleżała, ale auto mamy sztuk jeden i nie bardzo mam się jak tam dostać po pracy z dzieciakami. Więc dla mnie tylko plac zabaw dostępny.
    baw się póki możesz. zbieraj siły przed przeprowadzką
    bry
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  14. #1034
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Zbieram siły niestety właśnie mi się dzieciaki pochorowały, ale ogarniemy.
    Jeszcze mnie wczoraj mąż w ramach pocieszenia zapytał: a Ty widziałaś nasze szambo na żywo czy tylko ma zdjęciach?
    No pewnie, że nie widziałam!! ale w końcu to tylko szambo co tam oglądać

  15. #1035
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Dobra, byłam i widziałam

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_5162.jpg
Wyświetleń:	512
Rozmiar:	100,7 KB
ID:	189616

    salon wydaje się taaaaki


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_5179.jpg
Wyświetleń:	511
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	189617

    a tutaj widoczek po drodze, nie mogłam się powstrzymac żeby nie zrobić zdjęcia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	100_5181.jpg
Wyświetleń:	511
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	189618

  16. #1036
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marta&robert
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź - Rąbień AB
    Posty
    366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Ale masz widoczek po drodze!! Piękny!
    I widzę, że się sąsiad buduje za oknem, to Wasz ogrodzony domek nie będzie aż tak bardzo samotny. My mieliśmy ogrodzone jeszcze przed budową i bardzo sobie to chwalę. Ale płot z przodu mąz sam zrobił - to bardzo ułątwiło sprawę - a dookoła jest byle jaka siatka.

    Nita, a co do drzew owocowych, to nie wiem jakie masz doświadczenia w temacie. Ja ich nie znoszę. Nie dlatego, że nie lubię owoców (serio nie lubię). Mamy w obecnym ogródku śliwkę i czereśnię. To duże drzewa. Przepięknie kwitną, cudnie się zielenią i mają dużo owoców. Czereśnia jest tak wysoka, że owoce w większości zbierają ptaki... A to, co spadnie na ziemię, zjadają osy, które się tu latem kłębią. Ja nie posadzę sobie żadnego drzewa owocowego. Nie ma siły - zawsze trochę owoców będzie na ziemi, będzie gniło, będą osy itp. Wiem, tak samo jest na działce u rodziców. Po prostu nie nadążają zbierać tego. I robi się nie fajnie. No ale to moje, pewnie trochę spaczone podejście.
    Natomiast pomysł ogródka ziołowego popieram obiema ręcyma i nad własną uprawą włoszczyzny na rosół też się mocno zastanawiam...
    Budujemy Dom z obrazka M35 z Muratora w lustrzanym odbiciu, z powiększoną kuchnią i paroma innymi zmianami.
    Nowy Dziennik Budowy marty&roberta

  17. #1037
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Nita pięknie!!!! a salon bardzo podobny do naszego. Teraz masz bialutko i czyściutko widoki fajne
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  18. #1038
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Wszędzie naokoło zielono a u nas pustynia. Wczoraj się trochę przeraziłam jak zobaczyłam tą twardą ziemię. Cały domek w styropianie. (no dobra jeszcze kotłownia, ale to się nie spieszy tak). Jestem bardzo dumna z mojego męża, że praktycznie sam to zrobił z niewielką pomocą mojego Taty. Kto by pomyślał, że się chłopak tak zaangażuje Zmęczony ale szczęśliwy. Teraz hydraulik porozkłada rureczki, no i wylewki nas czekają. Nie mogę uwierzyć.

  19. #1039
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marta&robert
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź - Rąbień AB
    Posty
    366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Super! No to kiedy WY się wprowadzacie?

    Ty masz pustynię, a ja bagno. Hmm. Nie wiem co gorsze. U nas wizualnie jest fajnie, bo zielono, ale ta zieleń to mimoza i pokrzywy
    Budujemy Dom z obrazka M35 z Muratora w lustrzanym odbiciu, z powiększoną kuchnią i paroma innymi zmianami.
    Nowy Dziennik Budowy marty&roberta

  20. #1040
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    wprowadzamy się jak skończymy Szczerze powiedziawszy nie mamy jakiś specjalnych planów. Jeśli robimy sami to naprawdę długo niektóre rzeczy trwają. Ale oczywiście największym hamulcem są pieniądze. Znajdą się to się wprowadzimy, a jak nie to poczekamy.
    Naprawdę na spokojnie do tej sprawy podchodzimy. W tamtym roku pamietam, że się strasznie szarpałam i, żeby zdążyli zadaszyć dom przed zimą.
    I coraz więcej myślę o ogródku o zieleni, cichym zakątku i placu zabaw
    W mieszkaniu zaczyna panować szał wakacyjny, czyli praktycznie tylko tam śpimy, bajzel straszny, jak wpadam to szybko jakies pranie, coś ogarnąć i spać. Wczoraj się trochę wzięłam i pochowałam całe pranie do szaf, pozmywałam, poprałam, ogranełam i jako tako wygląda. Jeszcze samochód wymaga posprzatania, ale to już grubsza sprawa

Strona 52 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony