dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    też mam instalację od rekuperatory.pl. Cena na początku była dość duża ale po targowaniach wcale nie odbiegała dużo od konkurencji. Kontakt, instalacja, serwis - wszystko bez zastrzeżeń. Reku tylko słyszalne na 3 biegu.

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000)
    romano78

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Sędziszów młp
    Posty
    2.063

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joanna1234 Zobacz post
    Nie polecam firmy Rekuperatory.pl na początku wszystko zrobią wszystko się da a później gdy już wpłaci się zaliczki to oczywiście zmieniają zdanie i robią po swojemu. My mamy dodatkowe zabudowy w domu wyglada to okropnie a gdy mówisz ze to ci nie odpowiada to owszem poprawia jak zapłacisz dodatkowo jakaś masakra. Wydane prawie 30 tysięcy zł i człowiek się wkurza. Inne firmy proponowały rekuperacje conajmniej 10 tysięcy taniej ale chcieliśmy żeby było dobrze zrobione bardzo się zawiedliśmy. Uważajcie na ta firmę maja dobrych handlowców którzy wcisną wszystko gorzej z inżynierami.
    Skoro ci nie szkoda 10tys zapłacić za samą nazwę rekuperatory.pl to szkoda ci jeszcze parę tysiaczkow na pochowanie kanałów

  3. #43

    Domyślnie

    To ja dorzucę swoje trzy grosze dla potomnych.
    PRZESTRZEGAM przed firmą znaną jako rekuperatory.pl (właściwa firma ROHA Group Sp. z o.o.)
    Wszystkim tym którzy zastanawiają się nad tym wykonawcą polecam wykreślić ich ze swojej listy. Moja historia jest długa, jestem w trakcie spisywania całości "na papier", całość postaram się niedługo udostępnić. Jako smaczek historii napiszę, że w projekcie wykonanym przez amatorów spod znaku rekuperatory.pl lokalizacja przejścia anemostatów w stropie nad poziomem 0 została umiejscowiona pod ściankami działowymi poziomu +1.
    Obecnie borykam się z problemem głośno pracującej rekuperacji już na biegu 1 (jednostka aeris 450 next (zehnder)) oraz z tym aby otrzymać fakturę za dokonaną płatność.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_kolwiek Zobacz post
    też mam instalację od rekuperatory.pl. Cena na początku była dość duża ale po targowaniach wcale nie odbiegała dużo od konkurencji. Kontakt, instalacja, serwis - wszystko bez zastrzeżeń. Reku tylko słyszalne na 3 biegu.
    zmodyfikuje trochę swoja opinie. W tym momencie nie poleciłbym tej firmy, Wszystko było super aż do momentu trwania gwarancji. Jak się gwarancja skończyło to jest podejście - a wie pan gdzie może nas pan pocałować ? Jednostka popsuła się dokładnie miesiąc po gwarancji. Przez to, że gwarancja nie obowiązywała to już serwisant tak chętnie nie przyjechał (dostałem termin oczekiwania na serwisanta około miesiąca i to po licznych negocjacjach). Przyjechał, stwierdził, że jednostka popsuta, że wentylator padł i kosztować mnie będzie to coś około 1200 - bo gwarancja skończyła się przed chwilą. Podziękowałem, rozkręciłem, wymieniłem łożysko za 20 zł i działa.

    Handlowcy pierwsza klasa - pięknie sprzedają. Inżynierowie to porażka. Po okresie gwarancji nie istniejesz dla nich. bardzo NIE polecam.

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800)
    Owczar

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3.771
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Nie za bardzo wiem o co pretensja do firmy montującej centralę? Jako odpowiedzialność ponoszą za sprzęt innego producenta? Po okresie gwarancji możesz zgłosić się do pierwszego lepszego serwisu lub naprawić sam, tak jak zrobiłeś. To wolny rynek - oceniać można przez pryzmat obsługi w okresie gwarancji. Pewnie byłoby miło gdyby rzucili montaże i przyjechali czym prędzej naprawić centralę, ale niestety - każda firma musi się z czegoś utrzymać, a nikt nie obiecywał ekspresowego dożywotniego serwisu.
    Tytan 3 MG Projekt po modyfikacjach - użytkowa 158m2 plus garaż grzany 44m2.
    Płyta fundamentowa 10XPS+12cm pod posadzką, 25cm grafit, strop 40cm wełny szklanej. Okna Adams Passive Line.
    OZC bez grzania garażu -20@20 - 5,6kW, z grzanym garażem (15 stopni) -20@22 ~8kW.

    Gruntowa pompa ciepła Ecopower 8i. DZ 3x80m.
    Ogrzewanie i chłodzenie ścienne Meditherm.
    Rekuperacja thesslagreen 600v + higroplus 500.

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_kolwiek Zobacz post
    Handlowcy pierwsza klasa - pięknie sprzedają. Inżynierowie to porażka. Po okresie gwarancji nie istniejesz dla nich. bardzo NIE polecam.
    Masz już ponad 5 lat? Czy instalator nawalił, i nie spełniłeś warunków
    https://www.zehnder.pl/produkty-i-sy...tnia-gwarancja

    Cytat Napisał Owczar Zobacz post
    każda firma musi się z czegoś utrzymać, a nikt nie obiecywał ekspresowego dożywotniego serwisu.
    I dlatego serwis pogwarancyjny (płatny) jest zazwyczaj szybszy i milszy od gwarancyjnego. Jak tak traktują klienta to świadczy o problemach kadrowych i/lub biznesowych i/lub organizacyjnych. Jak najbardziej świadczy o firmie.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 14-08-2020 o 15:09 Powód: Łączenie postów.

  7. #47

    Domyślnie

    [QUOTE=Kaizen;7963641]Masz już ponad 5 lat? Czy instalator nawalił, i nie spełniłeś warunków
    https://www.zehnder.pl/produkty-i-sy...tnia-gwarancja

    Tyle, że rekuperatory.pl mają rebrand jednostek na aeris/aeris next i nie spełniają warunków gwarancji 5 letniej.
    Chyba, że ja o czymś nie wiem?

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał Owczar Zobacz post
    Nie za bardzo wiem o co pretensja do firmy montującej centralę? Jako odpowiedzialność ponoszą za sprzęt innego producenta?
    tyle, że oni to przedstawiają, że to ich jednostki - rebrand zehndera na aerisa. wiec nie tak do konca inny producent. oni sie pod tym podpisują, że to spod ich pióra wychodzi.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony