dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 125
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 2499
  1. #481

  2. #482

    Domyślnie

    hihi dziewczynku wszystko zapakowane i na zdjęciu kiepsko wyjdzie . Nie chcę całkiem ściągać osłon , bo jeszcze transport je czeka. Mogę dodać do podglądu na razie z neta.


    Wyglądają super Cena tez ok wyszło nam 700 zł za sztukę + taki jakbym tunel do sypialni. to jeszcze nie wiem ile za to.
    Doszła tez jedna bateria do kuchni Modena z Deante.
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 17-12-2013 o 10:10

  3. #483
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Piękne te drzwi super..
    Ale idziesz jak burza!
    Wiosna-Lato już pewnie będziesz mieszkać u siebie
    Płyteczki kiedy będziesz kładła?

  4. #484

    Domyślnie

    Nie mamy ogrzewania jeszcze i czekamy na wiosnę , ale musze większość do maja zrobić . Taki wymóg mam niestety bankowy, bo musieliśmy jednak skorzystać z niewielkiej pomocy finansowej
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 17-12-2013 o 10:22

  5. #485
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    O kurcze ....na ile lat jeśli można wiedzieć....Nam tez budowa opróżniła kieszenie.
    Na pewno dacie rade.
    Ale mimo wszystko tępo macie piorunujące.

  6. #486
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar krawczykowie
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Jaworze
    Kod pocztowy
    43-384
    Posty
    433

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniqa1982 Zobacz post
    hihi dziewczynku wszystko zapakowane i na zdjęciu kiepsko wyjdzie . Nie chcę całkiem ściągać osłon , bo jeszcze transport je czeka. Mogę dodać do podglądu na razie z neta.


    Wyglądają super Cena tez ok wyszło nam 700 zł za sztukę + taki jakbym tunel do sypialni. to jeszcze nie wiem ile za to.
    Doszła tez jedna bateria do kuchni Modena z Deante.
    Super a jakiej firmy??? Czy cena z ościeżnicą czy bez???? Jaki to kolor bardzo mi się podoba.
    Przedstawiamy nasz Zachwytek

  7. #487

    Domyślnie

    Marlena , mamy na 6 years
    Danusiu, drzwi mamy z ERKADO wzór Magnolia kolor orzech greko .
    Okleina wygląda całkiem fajnie. Ma ciut nierówną powłokę przez co nie wygląda jak papier.
    U nas 2 drzwi mają ościeżnice regulowane, a 5 opaski maskujące . Wyglądać będą tak samo.
    jedna ościeżnica regulowana wyniesie nas 376 zł . Niedużo mniej niż skrzydło .
    Ja jestem zadowolona , bo podoba mi się wzór i kolor. Jeszcze jedne miałam do wyboru , ale jednak więcej światła woleliśmy i zostały te z szybkami. Sypialnie mamy od północy i korytarz nie będzie zbyt jasny.
    Jeszcze te DRE ena
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 17-12-2013 o 14:04

  8. #488

    Domyślnie

    no ja szczerze napiszę, że mi się nie podobają... nie mój klimat zupełnie
    aż 700zł? kurczę ja liczyłam 300zł
    ale chyba to cena samego skrzydła była - muszę doczytać...

    a tą baterię poka bo jak wpisuję w gogla to mi wyskakuje dużo różniastych i nie wiem która to
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  9. #489

    Domyślnie

    haha niedobrzyco , mnie skrzydło kosztowało 430 zł+ ościeżnica i tu w zależności czy regulowana ( te są prawie jak skrzydło drogie) czy zwykła .
    A nie możesz znaleść moja droga Bo szanowna Pani Ania( znaczy Ja) pomyliła firmy i to nie Deante a Ferro !!
    Matko , nawet nie wiem co kupuję ! haha


    W rzeczywisotści wygląda jeszcze ładniej

  10. #490

    Domyślnie

    już doczytałam - to ja chcę skrzydło za max 300, a najlepiej ze 200 znajdę? hihihi
    ale znając życie to kupimy jedne jakieś do łazienki, a inne to dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugo poczekają na wstawienie, będziemy żyć na zasłonkach hehehe

    a bateria cacunio bardzo mi się podoba
    specjalnie podałaś źle byśmy szukały całe popołudnie

    ja siedzę też i szukam baterii - pewnie kupię przez neta, na żywioł a co
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  11. #491

    Domyślnie

    haha dobrze ,że chociaż to ci się u mnie podoba
    hihi
    Własnie dlatego tak podałam ! haha
    Ja chyba na początku zasłonki to do garderowby zrobię , bo nie wiem czy coś wykombinuję . .
    Karolina pamietaj , skrzydło drzwi to dopiero początek , pytaj jeszcze zawsze o całe drzwi z wszystkim!
    A ile klmaki kosztują ! do jednych drzwi 70 zł jeszcze...ehhh grosik do grosika i zbierzez się okrągła sumka.

  12. #492
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Karolina, da się Ja mam skrzydło za 200 zł, reszta nie pamiętam, ale na pewno też tania była (tylko doopy z nas, bo chcialiśmy też oszczędzić na futrynach i wzięliśmy takie nie opaskowe - błąd, błąd, błąd ) A klamki mam po 29 zł/szt. To tak podczas kupowania się wszystko wydaje: a wzorek to bardziej taki za 48 zł, czy bardziej taki za 73, bo ma jedno wyżłobienie inaczej ustawione...? A potem to już nie ma żadnego znaczenia (oczywiście jak się pozostanie w konwencji i nie kupi się rzeźbionych klamek do nowoczesnych drzwi )

  13. #493

    Domyślnie

    Tak , w zasadzie masz rację Asiu , ale mój teść kupił drzwi w super promocji w Auchan i po 2 mcach raklamował 2 sztuki. Każdego roku musi w łazience podpiłować drzwi od spodu bo wiadomo od wilgoci pęcznieją.
    Przy szybkach z czasem zaczął wychodzić silikon czy jak to sie nazywa i okleina po prostu zaczęła się "falować" . Wiem , że nie można tak generalizować wszystko do jednego worka , ale ja wolę dołożyć troszkę i mieć ciut mocniejsze. Każdy kupuje jak chce ja po prostu wybrałam takie
    No chyba ,że na początek tańsze a po kilku latach wymiana na lepsze

  14. #494
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Nie, nie Aniqa, ja nie o Twoich mówiłam tylko, że można też taniej drzwi/klamki kupić, ale nie w kontekście, że Twoje drogie Peace?

    Choć to faktycznie nieładnie może zabrzmiało
    Ostatnio edytowane przez asiazett ; 18-12-2013 o 08:54

  15. #495

    Domyślnie

    Asiulaaa!!!!!! no coś Ty ! ja wcale tak nie pomyślałam ! oj Ty! Po prostu mój teśc miał takie przeboje i tyle Stolarz mi wyliczył 1200 za sztuke drzwi dla mnie to stanowczo za dużo !!


    Aniula dzięki ja jestem super zadowolona póki co z baterii , bo ładna . A jaka będzie w użytkowaniu to sie okaże



    PS Dziewczynki a orientujecie się ile biorą płytkarze????? Kurde bo sszukam pilniee i dooopa .
    Ostatnio edytowane przez aniqa1982 ; 18-12-2013 o 13:47

  16. #496
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Mój bierze od 15-20zł....to jest ten sam Pan co budował domek i pozostałe rzeczy w środku też on będzie robić. Bo tylko on jak do tej pory mnie nie zawiódł.
    A o pozostałych fachowcach szkoda gadac.
    Bateria jest cudna. Bardzo mi sie podoba.
    Co do drzwi też są ładne. Ale dla mnie za drogo chyba;/ Ja będę miała drzwi też z przeszkleniem takim jak u Ciebie w kolorze będą troszkę jaśniejsze a cenowo 400zł z dodatkami. Gdyby było mnie stać na porządne drzwi to bez wahania zamówiłabym u stolarza.

  17. #497
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    A mój 65 zł/m2 i to była bardzo przeciętna cena. Ech...

  18. #498

    Domyślnie

    no to macie i zazdrośćcie

    mój płytkarz bierze 0zł


    no dobra będę szczera: za fajki pracuje dzięki tato
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  19. #499
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mari180790
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    A mój 65 zł/m2 i to była bardzo przeciętna cena. Ech...
    Jestem w szoku...że płytkarz może aż tyle sobie zażyczyć za ułożenie płytek. Ale to też zależy od regionów;/

  20. #500
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    No bywa. Co zrobić?

Strona 25 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony