dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86
  1. #81
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    ale fajna propozycja

    Dziękujemy

  2. #82

    Domyślnie

    Nie było mnie, ale już uzupełniam.propozycja jak najbardziej potrzebna, bo bedzię potrzebny nowy projekt lub dostosowanie aktualnego projektu.

  3. #83
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SKUT13

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Nie było mnie, ale już uzupełniam.propozycja jak najbardziej potrzebna, bo bedzię potrzebny nowy projekt lub dostosowanie aktualnego projektu.
    Jeśli moja pomoc się przyda , to bardzo się cieszę.
    Tylko małe uściślenie moja propozycja odnośnie projektów i adaptacji z rabatem dotyczy konstrukcji obiektów, jeśli czyta ktoś z pozostałych projektantów branżowych(architekt, instalatorzy), to proponuję się przyłączyć do akcji
    Konstruktor, to brzmi dumnie

  4. #84
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bossisko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał SKUT13 Zobacz post
    Jeśli moja pomoc się przyda , to bardzo się cieszę.
    Tylko małe uściślenie moja propozycja odnośnie projektów i adaptacji z rabatem dotyczy konstrukcji obiektów, jeśli czyta ktoś z pozostałych projektantów branżowych(architekt, instalatorzy), to proponuję się przyłączyć do akcji
    Zrobię projekt instalacji elektrycznej nowego budynku lub adaptację projektu typowego dla Nellków (za free oczywiście). Jestem z pomorza zachodniego, więc jak u Skut'a wykonanie projektu na odległość, ale to nie problem. Mam jedno zastrzeżenie - nie projektuję "budynków inteligentnych", bo w moich stronach to ciągle egzotyka a nie chcę na Nellkach trenować.
    Niestety nie mogę dołączyć do Skut'a z akcją zniżki 50% dla forumowiczów, bo nie pracuję jak na razie na własny rachunek.

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Serdecznie dziękujemy za wszystkie propozycje pomocy przy powstawaniu nowego domku. Odezwiemy się jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej, co dalej. O wszystkim co się dzieje staram sie na bieżaco informować w wątku Organizacja pomocy.

    SKUT jutro zadzwonię w sprawie konstrukcji. Nasza kierowniczka też przelicza, ale co dwie głowy to nie jedna

    Pozdrawiam!

  6. #86
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SKUT13

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelli Sza Zobacz post
    Serdecznie dziękujemy za wszystkie propozycje pomocy przy powstawaniu nowego domku. Odezwiemy się jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej, co dalej. O wszystkim co się dzieje staram sie na bieżaco informować w wątku Organizacja pomocy.

    SKUT jutro zadzwonię w sprawie konstrukcji. Nasza kierowniczka też przelicza, ale co dwie głowy to nie jedna

    Pozdrawiam!
    W takim razie czekam na telefon
    Pozdrawiam
    Konstruktor, to brzmi dumnie

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony