dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 20
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 384
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziewczyny - niezbędne jest zrobienie listy POTRZEB.
    nie ma co kopiować listy ofert pomocy, rzeczy zaoferowane można odhaczać i wywalac jako zapewnione.
    Ale nie widać czego jeszcze trzeba, nie mogę się zorientować czy mają tylko 2 komplety pościeli dorosłej, czy maja też na zmianę...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Jak trzeba ja mogę posiedzieć przy lapku, spróbować spisać co już mamy i od kogo, bo się troszkę bałagan zrobił, ale najważniejsze jest, co jeszcze trzeba.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Mam tel. do Nelci, dzisiaj po 10 zadzwonię do Niej. Przywiozę jej pościel (może dzisiaj ) i mam dla niej biurko/bufet narożny z leksvika (chyba taki jak spłoną, przynajmniej tak z tych zgliszczy udało mi się odszyfrować.

    Nie wiem na kiedy będzie go chciała, w razie czego będzie stało u mnie, jak wyjaśni się sytuacja to zorganizuję jakieś transport. Mam też półkę z leksvika taką:
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Deysi

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Żory
    Kod pocztowy
    44-240
    Posty
    183

    Domyślnie

    Jestem tu nowa na forum, straszne jest to co czytam i współczuje-gdyby jakies rzeczy były potrzebne na pilne to prosze napisac -jestem z niedaleka a pomoc moge w soboty bo tak pracuje od rana do pozna. Sciskammocno

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Dziewczyny - niezbędne jest zrobienie listy POTRZEB.
    nie ma co kopiować listy ofert pomocy, rzeczy zaoferowane można odhaczać i wywalac jako zapewnione.
    Ale nie widać czego jeszcze trzeba, nie mogę się zorientować czy mają tylko 2 komplety pościeli dorosłej, czy maja też na zmianę...
    czesc Depsiu dopiero jestem, niestety dzis mam prace i wlaczam sie tylko na chwile co jakis czas. Sugerujesz zeby z tej listy usunac wczorajsze rzeczy osob ktore adresy podostawaly i dopisywac nowe? czy np na czerwono zaznaczyc co juz jest odhaczone? liste mam w wordzie wiec to bedzie moment zeby poprawic?

  6. #46

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał malkul Zobacz post
    Mogę przygotować troche materiałów typu zeszyty, flamastry i inne.
    Malkul super, pasie pisała, że zeszyty, flamastry i klej jest potrzebny. TAR już dopisała
    Ostatnio edytowane przez EDZIA ; 04-11-2012 o 13:39

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Edzia juz dopisalam

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    Edzia juz dopisalam
    Aniu, edytowałam i zmieniłam, że Ty dopisałaś

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    jestem szybsza od wiatru a jak myslisz usuwac te fioletowe i zostawiac tylko dzisiejsze oferty. czy zostawic jak jest?

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    jestem szybsza od wiatru a jak myslisz usuwac te fioletowe i zostawiac tylko dzisiejsze oferty. czy zostawic jak jest?
    Aniu może zostaw tak jak jest. Aktualizować będziemy od góry - najnowsze

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tarcia - mnie chodziło o to, że piszemy liste tego, czego jeszcze NIE zaoferowano i z tej listy ludzie biorą do realizacji kolejne pozycje, którym sa w stanie dac radę.
    Cos jak lista prezentów przed ślubem, żeby nie dostać 20 zegarów.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    wiem Depsiu ale takiej listy jeszcze nie ma i tak naprawde to nie wiemy co moga potrzebowac. na razie zbieramy tu liste darow jak bedzie czegos za duzo lub sie dublowalo to nie wszyscy wysla, staram sie to kontrolowac na biezaco

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Zawiozłam dwa żakiety, bluzkę rękaw 3/4 dla Nelci, pet shopy, domek, kilka gier, książka z bajkami brzechwy, lalkę barbie i jakieś zwierzaki-figurki. Poszukam jeszcze ciuchów dla dziewczynki.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    super mirelko

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Beatko tutaj z FB przenoszę:

    Potrzebne są:

    Odzież męska XL (185 cm)
    damska 36 (164 cm)
    dziewczęca 134
    chłopięca 116

    Buty:
    30 - chłopiec
    33 - dziewczynka
    39/40 Ola (mama)
    43 - Paweł (tata)
    Dziękuję Ci Skarbie, już wszystko przeczytałam. Oni mieszkają prawie tuż obok mojej Rodziny! Na pewno nie zostaną bez naszej pomocy.
    Najważniejsze są jednak pieniążki, nie chcę zasypywać ich rzeczami, które mogą okazać się nietrafione.
    Z przedmiotów, których nigdy dość, pilnie prześlę komplet nowych ręczników w kartonie i dwa najlepsze pióra dla dzieci Herlitza . Proszę o adres.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Halo, jest do zabrania kilka kołder i poduszek - ale czekają w Tychach - czy ktoś mógłby podjechać tam samochodem ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Nefcia ja nie wiem czy koldry i poduszki jeszcze sa potrzebne, to juz chyba maja, najbardziej zorientowani sa ci co byli na miejscu.moze zapytaj

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Pytam
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Neferka, koldry i poduszki niepotrzebne, juz maja

Strona 3 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony