dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 246
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 4911
  1. #2041
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Aguś ! Krokusiu !

    Czytając Was - to też biorę się za czekoladę !

  2. #2042
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    No co Ty mówisz ! Aguś !

    Tobie to nie grozi !
    Jak na moje rozeznanie -
    to tak jeszcze ze dwadzieścia lat możesz jeść
    czekoladę tabliczkami !!

  3. #2043

    Domyślnie

    A gdzie Gospodarz wątku? Jakoś nie rwie się aby nas poczęstować słodkościami

  4. #2044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Ja nie lubię czekolady

    ale chętnie jakieś dobre ciasteczko bym wciągnęła

  5. #2045
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Mirek pewnie ze swoimi słodkimi dziewczynami

    RD,, dzieki

  6. #2046
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    http://www.eyelaser.pl/kontakt.php?lang=pl

    Przyjmują tam prywatnie i na kase chorych, w glogowie nie ma szans na NFZ a tam się udało. Chyba mieliśmy szczęście W glogowie wizyta też droga 300 zl za dziewczynkęwięc wolę jechać do Wroclawia. No i jestesmy zmuszeni księzniczkom zmienic oprawki i szkla. Szkla bowada wzrosla i nie wiadomo co sie dzieje. Oprawki bo te się nie sprawdzają u dziewczynek ze względu na brak utrzymania stabilności. Zwyczajnie nie chciały nosić poprzednich oprawek. Więc kolejny wydatek, no cóż tu NFZ nie pomaga.

    Cytat Napisał AgnesK Zobacz post
    Mirku, do kogo jeździcie do Wrocka z oczkami dziewczynek?
    Poszukuje dobrego okulistę zamist wypraw do prof Prosta z oczami Frania. Tam terminy długie, droga długa a cena za badanie...w 2011 350 zł..



    Radek poleciał do 'żabki' po czekoladę

  7. #2047
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    coś ty Aga dziewczyny jeszcze śpia edytka też a ja pracuje

  8. #2048

  9. #2049

    Domyślnie

    http://www.hosz.pl/index.php?p1214,t...41-15-2-3-lata albo FISHER PRICE ale sa strasznie drogie :/ http://www.optica.pl/index.php?d=szu...&szukaj_opis=1 jedne i drugie mają gumowy pasek aby nie spadały

  10. #2050
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Wy się opychacie czekoladą, a ja miałem słodkie sny
    A zaraz trzeba do pracy...
    Dumałem z tym blogiem i wydumałem. Tutaj mam Was i jest gites, a tam zostanę sam...

    Dobrego dnia

  11. #2051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Carver - Ty powiedz, że to jeszcze nie ten czas, że jeszcze nie chcesz, a nie wykręcaj się płatnymi domenami albo brakiem czasu...
    Choć szkoda, bo mam wrażenie, że mogłoby się okazać, iż masz fajną możliwość rozwoju swojego talentu.
    Że o finansach nie wspomnę.
    Mnóstwo dziewczyn na blogach pokazuje swoje prace (szydełkowe, decoupage'owe, wszelakie), a potem mają na nie pełno zamówień.
    To działa!

    Oprawki...
    Jak byłam mała, to związywali mi oprawki zwykłą gumą do majtek...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #2052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nie wiem jak teraz.. ale kilka lat temu z moim Emilem jeździłam do Katowic na ul. Ceglaną do kliniki okulistycznej.. jako dziecko specjalnej troski ( wówczas bardzo napadowy) nie czekaliśmy w gigantycznych kolejkach. takich kolejek to ja w życiu nie widziałam.. najpierw wołano nas do gabinetu, tam lekarz zlecał badania, zakropienie oczu, ciemnia, badanie dna oka (co w jego przypadku konieczne było) badanie na różnych przyrządach i w kilku różnych pokojach... i tak biegaliśmy z nim od pokoju do pokoju zbierając badania i z tymi badaniami do lekarza.. ten decydował jakie szkła.. (a nosił już ponad +4)
    Oprawki kupowałam metalowe nie były tanie bo same oprawki kiło 300zł (wówczas) , ale były za to naprawialne i do lutowania..
    A szukaliśmy okularów wszędzie, co chwilę aż sie nie przyzwyczaił.... znajdywaliśmy na progu w toalecie, na podłodze, w pralce, w zabawkach.. w przedszkolu notorycznie szukali okularów, znajdowali w klockach wózku dla lalek.. zabawkach, łazience.. gdziekolwiek.. już panie i my byliśmy wyczuleni czy młody ma okulary jeszcze na nosie czy już nie..
    Te właśnie metalowe z racji ściągania.. - obiema rękami jakby rozrywał je- ,zauszniki i noski, i to, że nieraz młody je podeptał dały się naprawić, polutować coś dokręcić..
    Te plastikowe już nie dały się przywrócić do stanu poprzedniego..

  13. #2053
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar polikarpia
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    338

    Domyślnie

    Gumka do majtek w ogóle była niezmiernie przydatna, skakało sie przez nią, proce robiło, włosy związywało. Teraz to ona już chyba nawet niemajtkowa. Kto pamięta, że kiedys porafiła pęknąć? I nawet mówiło się np: "Nie smiej sie tak, bo ci gumka pęknie". Teraz do majtek można mieć wieksze zaufanie
    Luuudzie jaka ja stara jestem!!! Jesłi jeszcze raz powiem: "Kiedyś to..." to walnijcie mnie w głowę

    Mirku, mam nadzieje, że droga dobra, jedźcie spokojnie i daj znac jak juz wrócicie. Pozdrowienia

  14. #2054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    W życiu Cię nie walnę, sama grałam w gumę.
    I do starości to mi jeszcze baaaaardzo daleko!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #2055
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał polikarpia Zobacz post
    Gumka do majtek w ogóle była niezmiernie przydatna, skakało sie przez nią, proce robiło, włosy związywało. Teraz to ona już chyba nawet niemajtkowa. Kto pamięta, że kiedys porafiła pęknąć? I nawet mówiło się np: "Nie smiej sie tak, bo ci gumka pęknie". Teraz do majtek można mieć wieksze zaufanie
    Luuudzie jaka ja stara jestem!!! Jesłi jeszcze raz powiem: "Kiedyś to..." to walnijcie mnie w głowę

    Mirku, mam nadzieje, że droga dobra, jedźcie spokojnie i daj znac jak juz wrócicie. Pozdrowienia
    Polikarpio, witaj w klubie starszych.... i nie stara tylko starsza. Pozdrawiam.

  16. #2056

    Domyślnie

    Wtam wszystkich na początek weekendu ...jupi!

    Guma od majtek była super!! A w gumy grałam, że ho,ho a która w Was potrafiła skakać szyję?

    Zobaczcie co znalazłam TUTAJ

  17. #2057
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar polikarpia
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krokusia Zobacz post
    Wtam wszystkich na początek weekendu ...jupi!

    Guma od majtek była super!! A w gumy grałam, że ho,ho a która w Was potrafiła skakać szyję?

    Zobaczcie co znalazłam TUTAJ
    Super wieści, naprawdę gwiazdy nam rosną

    Ja szyję skoczyłam. Raz. Rykiem wywołałam wszystkie matki do okien. Zdecydowanie wolałam trzepak

  18. #2058
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar polikarpia
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    338

    Domyślnie

    Dusiek masz rację. Mentalnie to ja wciąż czasami jak dziecko A dom jeszcze i tak wybuduję. MÓJ od początku do końca I choćbym o lasce miała do niego wejść, to wejdę
    Dobra, czekamy na Mirka. Czekoladę już zeżarłam. Całą. Więcej nie mogę, no nie dam rady.

  19. #2059

    Domyślnie

    Cytat Napisał polikarpia Zobacz post
    A dom jeszcze i tak wybuduję. MÓJ od początku do końca I choćbym o lasce miała do niego wejść, to wejdę
    Poli wybudujesz! A jak będzie trzeba to Cię do Twojego własnego domu wniesiemy

  20. #2060
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar polikarpia
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    338

    Domyślnie

    He he miło jest robić za staruszkę Dzięki wiedziałam, że mogę liczyć na forumową pomoc

Strona 103 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony