dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 246
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 4911
  1. #281
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krokusia Zobacz post
    Miras ja do cioci Dusiek...mam rzut beretem ....no jakaś godzinka jazdy samochodem - to kto wiem, może się jakoś namówimy
    Krokusia, ciotka duska mieszka za "wielka woda" i bardzo zaluje, ze tak daleko od wspanialych ludzi, jakimi jestescie.Pozdrawiam i cieplego wieczorku zycze.

  2. #282

    Domyślnie

    Cytat Napisał dusiek Zobacz post
    Krokusia, ciotka duska mieszka za "wielka woda" i bardzo zaluje, ze tak daleko od wspanialych ludzi, jakimi jestescie.Pozdrawiam i cieplego wieczorku zycze.
    ojoj! Dusiek to mnie zmartwiłaś rozumiem, że z B-B pochodzisz? Widzisz ja tu zaledwie "kotem" jestem i dopiero Was poznaję

  3. #283

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Krokusia,skoro do Duśki masz godzinkę,to jeśli dobrze myślę, a Ty z dobrej strony mieszkasz to my możemy być sąsiadkami
    Malka myślę, że z dobrej strony mieszkam sąsiadkami zawsze możemy zostać niezależnie od odległości a mieszkam pod Katowicami

  4. #284
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    a,że tak zapytam pod Katowicami, to z której strony Brynicy

  5. #285
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krokusia Zobacz post
    ojoj! Dusiek to mnie zmartwiłaś rozumiem, że z B-B pochodzisz? Widzisz ja tu zaledwie "kotem" jestem i dopiero Was poznaję
    Tak Krokusia, pochodze z tego miasta i caly czas tesknie za nim, ale nic straconego, kiedys napewno zrobimy sobie zjazd forumowiczow, oczywiscie z Miraskami na czele. Mam marzenia ...co ??

  6. #286

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    a,że tak zapytam pod Katowicami, to z której strony Brynicy
    Malka ja zawsze jestem po tej właściwej stronie, niezależnie od położenia ale akurat wypadło mi mieszkać na zachód od Brynicy

  7. #287
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    A to witam Panie Ślązaczki i pozdrawiam z Zabrza (tu wszystko blisko po sasiedzku )
    Miras jak tam dzieciaczki dzisiaj? Grzeczne oczywiście?

  8. #288

    Domyślnie

    Cytat Napisał dusiek Zobacz post
    Tak Krokusia, pochodze z tego miasta i caly czas tesknie za nim, ale nic straconego, kiedys napewno zrobimy sobie zjazd forumowiczow, oczywiscie z Miraskami na czele. Mam marzenia ...co ??
    Dusiek marzenia są po to aby się spełniały no to ja dalej prowadzę casting na wspólniczkę do opieki nad Księżniczkami

  9. #289

    Domyślnie

    Witaj Kendra Miras jak widzisz rośnie Ci tutaj śląska grupa wsparcia

  10. #290
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    coś jest na rzeczy taki niby zbieg okoliczności? coś dużo tych zbiegów

  11. #291
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Cześć Dobrzy Ludzie
    Widzę, że się Ciocie organizują do przejęcia opieki nad dzieciaczkami
    Miras wypłynął na te swoje zatoki, że go nie widać?
    U nas już świątecznie



    Miłego dnia!

  12. #292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    O rany, Carver, jak pięknie!
    Muszę i ja dzisiaj zrobić kilka zdjęć.
    No cudnie po prostu, od razu bym tam szła!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #293
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    jakie szła, jakie szła i wtedy wszystko zadeptane, trzeba stać i podziwiać

  14. #294
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Phi, zawsze się jakiś malkontent znajdzie...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #295
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Witam
    Przeczytałam całą historię Twoich ślicznych dziewczynek. Oczywiście jak każdy tu jestem pełna podziwu dla Twojej żony, która tak świetnie radzi sobie z trójką małych dzieci. Myślę też, że słowa ogromnego uznania należą się również Tobie. Na filmikach widać (słychać), jak dobry kontakt masz ze swoimi dziećmi, no i jak dzielnie i nieugięcie walczysz o zdrowie Księżniczek. Wiem, co to znaczy małe bliźniaki (sama mam już czterolatków) więc tym bardziej rozumiem Wasze zmęczenie fizyczne i psychiczne. Tworzycie wspaniałą Rodzinę i to dodaje Wam sił w walce o dzieci.
    Bardzo chciałabym jakoś pomóc. Większość rzeczy po moich maluchach już niestety wydałam, ale będę miała na uwadze, że masz synka o rok tylko młodszego od moich szkrabów. Coś tam jeszcze znalazłam, parę zabawek dla Twoich dzielnych dzieciaczków i jakieś ubranka. Podeślij mi proszę adres, postaram się jak najszybciej przygotować wysyłkę.
    Pozdrawiam cieplutko i trzymam mocno kciuki za Waszą Rodzinkę.

  16. #296
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Witam wszystkich i dziękujemy, na pewno chętnie oddamy wam księzniczki pod opiekę. Ciocia dusiek jak kiedys przyjedzie to na pewno nas odwiedzi, prawda?. Wczoraj to byl dzien pelen pracy i hałasu. Padlem z nóg, a wróciłem do domku dopiero o 2 nad ranem. Oczywiście księżniczki czekaly na tatusia. Dzisiaj od rana bawimy się z synkiem, a czym to pokażę na zdjęciach. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nas tak wspieracie.

  17. #297
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No i co ja robilem z Krzysiem od rana





    Dostaliśmy jeszcze taki ładny rysunek, który zostało ficjanie przez Krzysia powieszony na honorowym miejscu


    Dziękujemy cioci Ani i wujkowi Bartkowi. Krzyś równiez pozdrawia Filipka i dziękuje za zabawki. Powiedział, że da wam buziata.
    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 04-12-2012 o 11:51

  18. #298
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Ciociu dusiek wszystko wporządku zalatwione, prezenty wręczone, bo sami nie mogliśmy wytrzymać. Wielka radość no i buziaki od dzieciaczków.
    Pozdrawaimy cię cieplutko.
    carver ale u ciebie bajkowo, zabieram dzieciaczki i jadę do ciebie na sanki. U nas trochę śniegu też spadło, więc było machanie łopatą raniutko. No ale trochę za malo na ulepienie bałwana, czy jazdę sankami.

  19. #299
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Jaki śliczny rysunek!! Dzieci mają wyobraźnię - żeby akurat sterowiec narysować ??

  20. #300
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No jest bardzo ładny, to prezen dla Karolinki, Julki i Krzysia od ich przyjaciół Filipka i Piotrusia

Strona 15 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony