dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 186 z 246
Pokaż wyniki od 3.701 do 3.720 z 4911
  1. #3701
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No to faktycznie Mirku, rozmowa z Panem ciekawa była. No i całe Twoje szczęście, że o tym żelazku sobie przypomniałeś.
    Każdy ma jakiś tam swój sposób na życie. Jeden się modli nic nie robiąc dla innego praca to modlitwa. Pracujcie, pracujcie i idźcie własną drogą. I do Boga i do zdrowia.
    Będzie dobrze.

  2. #3702
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Każdy ma swoj sposób na życie. Oczywiście, że nie ma się czym przejmować.
    A u nas znowu gile, ale to taka pora roku. Jak to mawiają był czas przywyknąć. Reszta jakoś leci. Czasem trochę gorzej a czasem lepiej.

  3. #3703
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Muszę się pochwalić osiągnięciem naszego kochanego Krzysia. W przedszkolu ogłoszono konkurs "przygody małego pluszowego misia". Wystarczyło aby dziecko nauczyło się wierszyka o misiu. Nasz Krzyś nie należy do rozgadanych dzieci. Ba, mało tego, on woli zawsze być trochę z boku. No ale skoro jest konkurs to trzeba próbować. Wybraliśmy fajny wierszyk o misiu i wspólnie się uczyliśmy. Nie wiązaliśmy z tym specjalnych nadziei i zwyczajnie postanowiliśmy, że będziemy się cieszyć jak Krzyś cokolwiek powie. No i proszę, mamy niespodziankę Oczywiście radości samego Krzysia jak i naszej nie było końca. Była mała nagroda itd. Jednak wieczorem dziewczynki zrobiły nam jeszcze jedną niespodziankę. Nasza Karolinka przyczłapała do mnie i powiedziała, że ona też wygrała i chce nagrodę. Najzwyczajniej w świecie kazała wziąć się na kolana i zaczęła mówić cały wierszyk Krzysia. Oczywiście Juleczka wtrącała niektóre słowa. Oczywiście, że obie zasłużyłyście na nagrodę. Jaka była radość dziewczynek z nagrody? Zobaczcie sami.

  4. #3704
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Brawo i gratulacje dla dzieciaczków

  5. #3705
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Tak to jest z dziećmi - uczą się zawsze i wszędzie, często bez naszego udziału.
    Świetnie, pogratuluj Krzysiowi i dziewczynkom także od nas!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  6. #3706
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No cóż mogę powiedzieć, macie rację. Nasze kochane księżniczki ostro przygotowują się na nadejście zimy. Karolinka codziennie sprawdza czy spadł już ten śnieg. Oczywiście wcześniej nasze kochane księżniczki nasłuchały się opowieści tatusia i Krzysia jak to w zimie jest fajnie. Oczywiście Krzyś przeszkolił i wytłumaczył siostrom jak to jest z tym całym Mikołajem. Karolinka z radością poinformowała, że one chce te cale sanki i żeby ją tatuś woził. Natomiast Juleczka chce duuużą lalę. Krzyś zmienia i w zasadzie to on potrzebuje wszystko. Siada i w obrazkowy sposób tłumaczy Mikolajowi co ma przynieść. Hmm, jak na razie to mam napęd do tych sanek, czyli siebie. Jak zmieniły się nasze dzieciaczki przez ten prawie okrągły roczek zobaczcie sami. No i obecny czas. Jeszcze nie świątecznie, ale już niedługo.

  7. #3707
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    z tego wierszyka Karolinki pociecha podwójna - udowadnia prawidłowy rozwój Próbujcie teraz z Julką ?

  8. #3708
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Pewnie, że próbujemy W ostatnim czasie trwają zawzięte przygotowania do świąt. Jak to mawia mama Edyta, musi być czysto jak przyjdzie Mikołaj. Ciekawe co obchodzi Mikołaja wyprana firanka i to w najbardziej niedostępnym oknie dla zwykłego śmiertelnika. Tak właśnie zaangażowano wszystkich domowników do wielkiego sprzątania. Nadeszła sobota, gdzie jak zwykle dostałem listę rzeczy do zrobienia na wczoraj i zaczynam działać. Słyszę śmiechy w kuchni. Ja tu patyczkiem do uszu fugi czyste, a tam omija mnie najlepsza zabawa. Nie wytrzymałem, idę zobaczyć co się dzieje. Musiałem mieć niezłą minę, dlaczego? Zobaczcie sami. Zapraszam na film o pieczeniu pierniczków dla tatusia.

  9. #3709

  10. #3710
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Uśmiech na koniec dnia.


  11. #3711
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Gdyby to nie były pierniczki dla tatusia, to chyba bym zawału dostał. Edytka wyprała dziewczynki, bo tak to trzeba nazwać, a my z Krzysiem posprzątaliśmy kuchnię. Oczywiście zostawiliśmy coś dla mamy W ostatnim czasie otrzymaliśmy malutkie zwierzątko o nazwie królik. Jak to mawia karolinka "jest milusi". Cała trójka och ach zachwyca się na jego widok, ale nie dotknie. Zwyczajnie się go boja. Przepraszam, źle napisałem. Jeszcze się go boją

  12. #3712
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    anSi masz rację. teraz jak go oglądam to cały czas micha mi się cieszy. Najlepsze jest to, że nasze kochane dzieciaczki wcześniej zagniatały ciasto. Żeby nie było tak wszystko naraz tą część z wyroby ciasta zostawiam na jutro.

  13. #3713
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Oooojj, przypomina mi się czas, kiedy u Was byliśmy, też było niedaleko do świąt.
    Dziewczynki bardzo urosły i się rozwinęły, nie wiem, czy mam rację, ale jakby tego zeza się pozbyły...?
    Krzyś to już prawdziwy mały gentleman,,,
    Uściskaj od nas dzieciaczki i Edytkę, Mirku!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #3714
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Zgodnie z obietnicą dodaję pokaźną serię zdjęć z pieczenia pierniczków. Jeśli ktoś ma pytanie jak to się sprząta to dyplomatycznie odpowiem napisz, a odpiszę

  15. #3715
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    zaangażowanie i radość dzieci przeogromna. Nasze miny bezcenne na widok rozlewającego się bałaganu. Jednak nie było tak strasznie. Nie takie rzeczy w domu robiliśmy

  16. #3716
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    O matko, chyba bym zeszła na zawał a jakbym przeżyła, to potem na udar
    Czy dziewczynki mają problemy sensoryczne, czy to tylko zabawa była?

  17. #3717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Eeee, normalka, tylko my stolnicę na stole kładliśmy.
    A TAKIE fajne wspomnienia potem (zwłaszcza dla rodziców, hehe).
    Super!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #3718
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Fajna rodzinna zabawa, a jak pierniczki będą potem smakowały


  19. #3719
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Prześliczne zdjęcia. Ciekawe dlaczego tak jest, że dzieciaki najbardziej lubią się brudzić. Wtedy nigdy się nie nudzą i śmieją się do rozpuku.

  20. #3720
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Brudne dzieci = szczęśliwe dzieci

Strona 186 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony