dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 246
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 4911
  1. #1021
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Marynato kolor oczu maja zdecydowanie po mamusi, ale za to mają pięne czarne długie rzęsy po tatusiu.

  2. #1022

    Domyślnie

    Kendra gratuluję cierpliwości Tobie i mamie .... przygotować tyle fajnych ciasteczek...no, no. Super wyglądają i pewnie jeszcze lepiej smakują. Ach te święta....szkoda tylko, że jakoś tak z roku na rok coraz mniej czuję magię tych cudownych świąt. Końcówka roku w pracy skutecznie mnie pozbawia możliwości wyciszenia się i pełnego przeżywania światecznego okresu a ja jakoś tak już mam, że nie potrafię przestawić z dnia na dzień, ehhhh....chyba rzucę pracę...tylko za co wtedy mój wymarzony domek wybuduję?

  3. #1023
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Krokusia nie smuć się, za chwilę Ci przejdzie. Wejdź tylko na bloga dziewczynek, a sama zrozumiesz.

  4. #1024

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    Krokusia nie smuć się, za chwilę Ci przejdzie. Wejdź tylko na bloga dziewczynek, a sama zrozumiesz.
    Mirku tu zawsze mi przechodzi każdy smutek ale czasem nawet Krokusia musi sobie troszkę pomarudzić a na blok już biegnę w podskokach

  5. #1025
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Krokusiu trzeba urlop wziąć ja właśnie na urlopie a roboty wiecej niż w pracy ale fajnie jest - uwielbiam święta i ich magię a z mamą jak to z mamą - ploteczki, czas szybko leci i fajnie się robi

    rzęsy po tatusiu ..

  6. #1026
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Krokusia jesteś boska, twój wpis na blogu i trafna uwaga z misiem - popłakałem się

  7. #1027

    Domyślnie

    Mirku ale nie było moim zamiarem doprowadzanie Cię do łez

    Kendra problem w tym, że urlopu ni ma ale ja to sobie w przyszłym roku odbiję, oj odbiję

    a najbardziej to się nie mogę doczekać świąt w nowym domku

  8. #1028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynata Zobacz post
    Ja tam nic jeszcze nie zaczęłam gotować,jakoś z roku na rok coraz mniej odczuwam te święta
    wiesz,skoro komercyjnie zaczynają się tuż po Zaduszkach,to w okolicach 15 grudnia ja mam już dość....rozumiem Twój brak odczuwania...

  9. #1029

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    wiesz,skoro komercyjnie zaczynają się tuż po Zaduszkach,to w okolicach 15 grudnia ja mam już dość....rozumiem Twój brak odczuwania...
    Mało tego,oni chyba sami się tym zabijają.
    Pojechałam dzisiaj już tak na siłę do Lidla,bo mówię kilka dni sklepy pozamykane,trza coś przecież jeść i pić,a na wizytę w kilku sklepach nie mam ochoty.
    Byłam przygotowana na kolejki i nawet książkę miałam w torebce a tu niiiiic,dosłownie nic się nie dzieje.Dzień jak codzień,ludzi tyle co zwykle,każdy spokojnie,bez wypchanych wózków i nawet kolędy z głośników łba nie piorą.Błoga cisza.
    Ośmielona zajrzałam jeszcze do warzywniaka na osiedlu i do społemowskiego-to samo.
    Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia.

  10. #1030
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post
    DePeSia dziękuję
    zdjęcie świeże bo dzisiejsze, ale chyba Edytce z emocji rączki drżały bo coś męża przycinała.
    Ha, Edytka specjalnie zdjecia przycinala, bo mezusia pokazac nie chciala / tak sie jakos rymlo /
    Teraz nie tylko slychac, ale i widac wspaniala rodzinke, Mirasku na tych zdjeciach to tak jakos mi sie wydaje , ze dziewczynki tate pouczaja co i jak ma robic, spryciule male.
    Buziole dla Wszystkich i spokojnej nocki zycze.

  11. #1031

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miras12 Zobacz post

    Dziękujemy cioci za układanki, czytanki i puzzle.
    Proszę, na zdrowie Cieszę się, że paczka dotarła przed Świetami.

    I widzę, ze nie tylko dzieciaki miały radochę - tatuś też miał okazję się pobawić i umysł pogimnastykować

    Niech Wam dobrze służą nowe zabawki i książeczki. Pozdrawiam całą piątkę
    Tylko tu i teraz.

  12. #1032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dzień dobry, ja dzisiaj z marzeniami o zimie prawdziwej, bo u nas listopad pogodowy...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bbb.jpg
Wyświetleń:	240
Rozmiar:	99,1 KB
ID:	155758
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #1033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #1034
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Wszystkim moim drodzim przyjaciołom z Forum życzę
    a
    by przy świątecznym stole nie zabrakło światła

    i ciepła rodzinnej atmosfery,
    a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność

    Ściskam Was świątecznie

    Alunek z rodziną




  15. #1035
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Hej ludziska, a gdzie Was to wymiotlo, jakos smutno tu dzisiaj i pustawo jakos.
    Zycze cieplego wieczorku i spokojnej nocki.

  16. #1036

    Domyślnie

    dusieńko zastanawiam się właśnie czy przypadkiem końca świata nie było, tylko może ja przegapiłam tak ważne wydarzenie

    a na rozruszanie wątku zima jaką kocham


  17. #1037
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    chyba nie tylko ja w wirze świątecznym pozdrowienia dla Wszystkich!!

  18. #1038
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    śliczne zimowe krajobrazy wszyscy jak nie sprzątają albo pichcą to chorują, u mnie w mieście jakiś pogrom, my nawet w wigilie na kontrolę do lekarza musimy jechać, bo zapalenie płuc puka do drzwi (ja tam nie będę otwierała)
    Tak ostatnio dzieciaczki mi mocno podupadły na zdrowiu, razem ze mną zresztą i w najcięższych chwilach pomyślałam sobie o Mirku i Edytce - im to dopiero jest ciężko. Naprawdę kochani przytulam Was mocno, bo człowiek w tym całym chorowaniu się zapętla i doła załapuje, a jak wyjdzie trochę do ludzi to od razu inaczej świat wygląda. Dobrze, że jesteście razem, wpieracie się i kochacie. Dziewczynki i Krzyś na pewno to czują i również są szczęśliwe.

  19. #1039
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    KOCHANI!! ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT!! WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ!!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dziecięce.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	20,3 KB
ID:	156058
    a to dla Księżniczek i Krzysia

  20. #1040
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Nita bardzo ładnie powiedziane i dziękujemy za takie piękne słowa. Musicie tez wiedzieć, że jest nam zdecydowanie łatwiej z przyjaciółmi z Forum.

    No i wreszcie tatuś mógł usiąść do komputera. Dzisiaj był bardzo cięzki dzionek i nie jest to wcale związane ze świętami. Edytka rano do lekarza z dziewczynkami. Księzniczki chyba pozazdrościły Krzysiowi, kóry od dwóch dni jest znowu na zastrzykach. Final na dzięń dzisiejszy jest taki, cała trójka na zastrzykach. No i Nita pocieszę Cię troszkę, jestesmy z Tobą, w Wigilje do kontroli z Krzysiem.

    Krokusia my tak naprawdę tez tęsknimy za mroźnymi dniami bo może choróbska by się od dzieciaczków odczepiły. Widoczek prześliczny tak samo jak u DePeSi .
    Piękne sa takie świąteczne klimaty, tylko może troszkę za dużo komercji tak jak pisała malka . Dzisiaj musiałem po pracy jechać z dokumentacją dziewczynek do Legnicy. No skoro już taki kawał jechałem to zajadę po mleko do marketu, bo tam taniej. Słuchajcie dawno nie widziałem tylu ludzi, tej gonitwy. Zaparkowac pod sklepem no cud. Zrobić zakupy bez stresu no nie możliwe. Ide do regału z mlekiem i oglądam katem oka ceny. Kurcze wszystko droższe niż w naszym wiejskim sklepie, który do tanich nie należy. Patrzę mleko no prawie dwa razy droższe jak w Głogowie. Szok, sprawdzam cene na cenniku no nie możliwe zgadza się. Jestem w szoku co te sklepy z nami wyprawiają, jak nas ogłupiają. No i mleka nie kupiłem, ale dokumentacje dziewczynek dostarczyłem.

Strona 52 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony