dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 252
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 5031
  1. #1041

  2. #1042

  3. #1043

  4. #1044

  5. #1045

  6. #1046
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Ilutku, dużo masz jeszcze tych inspiracji?
    Oczopląsu u Ciebie dostaję
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  7. #1047

    Domyślnie

    Narendil,

    Nie dosyć, że mam sporo, to co dziennie jeszcze przybywają, bo kto tam ciągle oglądał to co już widział?

    Zresztą pomyślałam, że skoro się nawzajem inspirujemy podglądając to i owo u kuleżanek, to może czasami wpuszczę trochę świeżej krwi...

    Czasami jeszcze trochę powrzucam, ale będę starała się w takim razie ograniczać. Nie chcę mieć Ciebie na sumieniu...

  8. #1048

  9. #1049
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ank@

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam się pięknie.
    śledzę wątek już od jakiegoś czasu i choć widocznie nie jestem aż tak rozmowna by zabierać głos, to czytam z bardzo dużą przyjemnością. No i niecierpliwie czekam na efekt końcowy bo pięknie się zapowiada.
    Oczywiście temat lamp przywołuje mnie do głosu. Skoro tu padł apel Siner o czujność w sprawie "wyrwisufitów" to pozwolę sobie u Ciebie illusjon odpowiedzieć. Szczerze mówiąc sama szukam takiej lampy choć może troszkę bardziej "ucywilizowanej", jedne co znalazłam to coś takiego http://www.wobeline.pl/p/pl/c08a925/lampa+d.html, nie wiem czy jest wystarczająco duża, z pewnością atutem jest jej cena. Widziałam też na żywo lampę, która Ciebie illusjon zainteresowała na wątku admete, tą Ambiance. Kupiłam ją z WOBELINE, niestety przysłano mi skrzywioną. Nie mogę narzekać bo sklep szybciutko przysłał po nią kuriera i pieniądze zwrócił ale obawiam się trochę, że skrzywienie może być jej wadą. Ciężko lampie o takiej rozpiętości przetrwać podróż a każde drobne odchylenie przy jej symetrii jest bardzo widoczne (no w każdym bądź razie mojej się nie udało) ale poza tym lampa jest bardzo ładna. Zdjęcie przekłamuje trochę kolor, wygląda na nim satynowo w rzeczywistości jest srebrna. Mają ją jeszcze sprowadzać coś ok lutego więc ja pewnie jeszcze raz zaryzykuję.


    ps. pstryczki nie omieszkałam ściągnąć dla siebie

  10. #1050

    Domyślnie

    Ank@,

    Bardzo serdecznie Cię witam.

    Zaglądaj kiedy chcesz i doradzaj, a jak możesz skorzystać z zamieszczanych przeze mnie informacji, to ja się tylko cieszę.

    Miło mi będzie zawsze Ciebie gościć.

    Pozwolisz, że podrzucę lampę dalej

    Fajny sklep
    Ostatnio edytowane przez illusjon ; 22-01-2013 o 20:48

  11. #1051

    Domyślnie

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Podłość ludzka nie zna granic...

    To ja tu net przeczesuję, podaję jak na talerzu, tematycznie, lampy takie, siakie, owakie...., kosze na śmieci dla dzieci, czerwone, retro...., tapety, i co tam jeszcze a tu taka wdzięczność? Załącznik 163507
    Witaj ilusjon, nie fochuj się pliz... Jesteś tak przygotowana i zorientowana we wnętrzarskiej czasoprzestrzeni, ze i ja tu przypełzłam, by się czegoś dowiedzieć... Podpowiesz jakbyco ? Jak zobaczyłam Twoje peruwiańskie tapety, to mi się coś poprzestawiało

  12. #1052

    Domyślnie

    Piękne są prawda?

    Gdybym miała niewielki nawet 2-izbowy dom z cegły na wsi, to dobudowałabym werandę, pobieliła a w środku albo klimaty prowansalskie albo takie z Ameryki Poł.

  13. #1053

    Domyślnie

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Piękne są prawda?

    Gdybym miała niewielki nawet 2-izbowy dom z cegły na wsi, to dobudowałabym werandę, pobieliła a w środku albo klimaty prowansalskie albo takie z Ameryki Poł.
    Niesamowite... A jak kuchnie w takim południowoamerykańskim stylu wyglądają w takich wnętrzach to nawet nasza długa jesieniozima niestraszna...
    ale to raczej zobowiązujący styl, prawda? Wymaga zastosowania w całym domu... Tak czy siak - bardzo oryginalnie.

  14. #1054

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    Witaj ilusjon, nie fochuj się pliz... Jesteś tak przygotowana i zorientowana we wnętrzarskiej czasoprzestrzeni, ze i ja tu przypełzłam, by się czegoś dowiedzieć... Podpowiesz jakbyco ?
    Nie fochuję się. To był tylko straszak.

    A co do moich inspiracji, staram się żeby były interesujące, ale też realne i przystępne. Chociaż z lampami czasami "odlatam"....

    Nie jestem zbyt biegła w sztuce wnętrzarskiej, ale zawsze chętnie pomogę

  15. #1055

    Domyślnie

    Cytat Napisał bami Zobacz post
    Niesamowite... A jak kuchnie w takim południowoamerykańskim stylu wyglądają w takich wnętrzach to nawet nasza długa jesieniozima niestraszna...
    ale to raczej zobowiązujący styl, prawda? Wymaga zastosowania w całym domu... Tak czy siak - bardzo oryginalnie.
    No raczej nie do zastosowania w jednym pomieszczeniu. Chociaż na zimę chciałoby się mieć w jednym pokoju taki raj

  16. #1056

    Domyślnie

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Nie jestem zbyt biegła w sztuce wnętrzarskiej, ale zawsze chętnie pomogę
    ilu, czekam egoistycznie, aż zgłębisz temat zasłon
    mam plan, by na moich hektarach okien powiesić ciężkie, aksamitne zasłony a kolorze indygo lub granatu. Mają się opuszczać jak kurtyna w teatrze
    po zupełnie nie wiem, jak ugryźć temat. Ale na to mam jeszcze trochę czasu... Popodglądam tam i tu...

  17. #1057

  18. #1058

  19. #1059

  20. #1060

Strona 53 z 252

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony