dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1

    Domyślnie MS Okna vs MS Okna...

    Witam,
    Otrzymałem bardzo ciekawą i fajną propozycję na okna z firmy MS Okna. No właśnie, MS Okna ze Słupska, strona msokna.com, jednak nie jest to ta sama fabryka co MS Okna ze Słupska z domeną ms.pl Jest jeszcze MS Okna, msokna.pl z Poznania, ale to już grupa ms.pl jak mniemam. Czy ktoś z tymi oknami (msokna.com) miał do czynienia? Zapytani jaki jest ich związek z fabryką MS ze Słupska stwierdzili, że tylko kooperują (nie twierdze, że nie, ich broszka). Niestety, tu na forum, ciężko znaleźć info bezposrednio odnoszące się do MS Okien, ze Ślupska, ale nie z ul. Grottgera czy Portowej a ze Szczecińskiej... Oferta fajna, parametry wyjątkowe, cena dobra, zdjęcia z realizacji również, ale... jakoś takie dziwne to. Dla unaocznienia, przesłali mi taką oto ulotkę (jedną z):


    To nie żadna kryptoreklama, ot, sceptycznie podchodzę do podpisania Zamówienia na tak duże pieniądze bez sprawdzenia kontrahenta. Ktoś, cos o nich słyszał?
    Dziennik budowy stodoły w Chorzowie.
    190m2/587m3 + wiata odseparowana 36m2; ściany silka + max zasypany PERLITem + 20/25cm 0,31; podłoga pływ. odsep. żelbet + PUR 40cm, 16cm hydromax, 3cm styrobeton, 10cm 0,31; dach 30cm 0,31; fundamenty 16cm hydromax zewn., 8cm XPS wewn.; GWC max, WM z reku, PC PW, podłogówka + fancoil.

  2. #2

    Domyślnie

    hahahhah

    rozbawiła mnie ta ulotka

    Z fabryką okien MS - to ma tylko wspólną nazwę. To co widać na załączonej ulotce - to produkt firmy Dobroplast, okno Prime tylko zmienili sobie nazwę Tak więc chyba już wiadomo co było fajne w tej ofercie - niska cena. Proponuję szukać dalej.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.121

    Domyślnie

    Budujesz w Chorzowie (?) a bierzesz pod uwagę okna od jakiegoś nieznaneno sprzedawcę ze Słupska?

  4. #4

    Domyślnie

    Wlasnie zostali mi poleceni. Ale to ciut za malo jak na tyle watpliwosci. A przedstawiaja sie jako fabryka, wykonawca ma byc z mojego regionu.
    Dziennik budowy stodoły w Chorzowie.
    190m2/587m3 + wiata odseparowana 36m2; ściany silka + max zasypany PERLITem + 20/25cm 0,31; podłoga pływ. odsep. żelbet + PUR 40cm, 16cm hydromax, 3cm styrobeton, 10cm 0,31; dach 30cm 0,31; fundamenty 16cm hydromax zewn., 8cm XPS wewn.; GWC max, WM z reku, PC PW, podłogówka + fancoil.

  5. #5

    Domyślnie

    To całkowicie nie opłacalne kupowanie okien bez montażu
    Pozdrawiam Bogdan

    Tu była reklama......

    Rozczarowanie spowodowane niską jakością pamięta się długo
    po tym jak minie radość spowodowana niską ceną

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    flyer2

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    110

    Domyślnie

    Witam.Czy ktoś użytkuje okna tej firmy i jakie wrażenia dotyczące samych okien jak i współpracy z firmą?

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Mam ich okna (3 szyby, 6-komorowe), kupione w salonie w Sopocie. Jak na razie okna sprawują sie dobrze, żadnych problemów. Kontakt z firmą b. dobry. Bardzo miła, fachowa obsługa, żadnych opóźnień. Były regulowane po zakończeniu budowy w ramach umowy.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał agalind Zobacz post
    Mam ich okna (3 szyby, 6-komorowe), kupione w salonie w Sopocie.
    Czyje masz okna? Firmy "MS okna" produkowane przez Dobroplast? Czy może MS producenta okien?

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Czyje masz okna? Firmy "MS okna" produkowane przez Dobroplast? Czy może MS producenta okien?
    Okna sa od producenta MS ze Słupska.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał agalind Zobacz post
    Okna sa od producenta MS ze Słupska.
    No a wątek jest o innych

  11. #11

    Domyślnie

    Nie, w zasadzie też o tych- tylko właśnie których- obydwie firmy, MS są ze Słupska. Rozróżnijmy ich po domenach: ms.pl i msokna.com
    Dziennik budowy stodoły w Chorzowie.
    190m2/587m3 + wiata odseparowana 36m2; ściany silka + max zasypany PERLITem + 20/25cm 0,31; podłoga pływ. odsep. żelbet + PUR 40cm, 16cm hydromax, 3cm styrobeton, 10cm 0,31; dach 30cm 0,31; fundamenty 16cm hydromax zewn., 8cm XPS wewn.; GWC max, WM z reku, PC PW, podłogówka + fancoil.

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    No to ja z ms.pl mam

  13. #13

    Domyślnie

    to na pewno masz lepsze okna niż z msokna.com

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Szczerze, to nie wiedziałam, że są 2 podobne firmy i to w jednym miescie.

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Post usunięty przez Redakcję jako krzywdzący dla firmy - na żądanie firmy MS OKNA.

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Post usunięty przez Redakcję jako krzywdzący dla firmy - na żądanie firmy MS OKNA.

  17. #17

    Domyślnie

    Ale dziwny wpis. Czytam już jakiś czas i coś tu nie gra.
    Wystarczy 5 minut, żeby zobaczyć, że jest fabryka okien M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o. oraz firma
    MS OKNA (http://www.msokna.com/), która nawiasem jest partnerem Fabryki Okien.
    Ulotka jest ofertą firmy MS OKNA i wcale nie musi dotyczyć okien Fabryki M&S.
    Akurat, być może na tej ulotce są profile i okna innego producenta, ale jakie to ma znaczenie.
    Przecież firma MS OKNA nie oszukuje, że to są jakieś inne okna. I albo szanowne grono nie bardzo to rozumie,
    albo nie chce zrozumieć, albo jest to po prostu wpis konkurencji lub pod dyktando konkurencji, a najpewniej
    oferta jest po prostu konkurencyjna i w ten, taki sposób ktoś wprowadza nieprawdę.
    gepeto

  18. #18

    Domyślnie

    Jeszcze do forumowicza _FIX_

    Ale przecież nikt na ulotce nie wymienia, że to są okna z Fabryki Okien M&S. To jest jedna z ofert firmy sprzedającej okna. Akurat może właśnie na okna Dobroplast. I skąd wiesz jaka była cena? Przecież tu nic nie ma. To świadczy tylko o tym, że trolujesz na tym forum i to wszystko.
    Ostatnio edytowane przez teresawojcik ; 27-03-2013 o 15:41 Powód: sprecyzowanie
    gepeto

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magdalena_ma

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-441
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał crategus Zobacz post
    Witam,
    Otrzymałem bardzo ciekawą i fajną propozycję na okna z firmy MS Okna. No właśnie, MS Okna ze Słupska, strona msokna.com, jednak nie jest to ta sama fabryka co MS Okna ze Słupska z domeną ms.pl Jest jeszcze MS Okna, msokna.pl z Poznania, ale to już grupa ms.pl jak mniemam. Czy ktoś z tymi oknami (msokna.com) miał do czynienia? Zapytani jaki jest ich związek z fabryką MS ze Słupska stwierdzili, że tylko kooperują (nie twierdze, że nie, ich broszka). Niestety, tu na forum, ciężko znaleźć info bezposrednio odnoszące się do MS Okien, ze Ślupska, ale nie z ul. Grottgera czy Portowej a ze Szczecińskiej... Oferta fajna, parametry wyjątkowe, cena dobra, zdjęcia z realizacji również, ale... jakoś takie dziwne to. Dla unaocznienia, przesłali mi taką oto ulotkę (jedną z):


    To nie żadna kryptoreklama, ot, sceptycznie podchodzę do podpisania Zamówienia na tak duże pieniądze bez sprawdzenia kontrahenta. Ktoś, cos o nich słyszał?
    Obawiam się jednak iż firma, o której mówisz, nawet na podstawie samego adresu www nie jest firmą, która rzeczywiście jest MS więcej niż OKNA.

    Firma, o której mówisz prowadzona jest przez p. Mirosława Siadaka i podobno nie ma nawet własnej produkcji

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    wszedłem tutaj dzisiaj i zdębiałem.Skoro na forum nie mogę pisać co sądzę nt. takich praktyk jak działania firmy msokna.pl, więc chcę sprawić przyjemność redakcji hasłem : " Wiwat firma MS okna nie będąca firmą MS więcej niż okna! Brawo za "udany" marketing i postawę moralną firmy!"
    Po raz kolejny redakcja nie identyfikuje się ze zwykłymi ludźmi/inwestorami tylko z firmami.
    Może warto przypomnieć Redakcji że bez czytelników nie będzie firm chcących się ogłaszać w miesięczniku Murator.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony