dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie Ja się wykończę, Komentarze

    Zapraszam do rozmowy
    Ostatnio edytowane przez doranna ; 14-01-2013 o 11:38

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    no to ja skomentuję ...

    Wesołych Świąt życzy Gwoździk

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwoździk Zobacz post
    no to ja skomentuję ...

    Wesołych Świąt życzy Gwoździk
    O dziękuję i wzajemnie. Pozdrawiam

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    doranna

    Spełnienia marzeń w Nowym Roku!!!



  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Karolina i Artur :P

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Odwiedziłam Twój dziennik

    Bardzo fajnie,że go założyłaś
    Wybudowaliście domek bardzo szybko, malutkie zdjecia zapowiadaja fajny dom ale ja prosze o większą fotorelację

    Pozdrawiam serdecznie!!!

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Karolina i Artur
    Karolka dzięki za odwiedziny. i życzenia Fotorelacja będzie, ale po kolei. Nie wiem co ja robię złego, ale mi te zdjęcia się wklejają takie małe i nie mam pojęcia jak zrobić by były takie duże jak u ciebie. Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Witam doranna-fajnie zapowiadają się Twoje wnętrza,domek z zewnątrz również .Twój ciekawy styl pisania wciąga,więc pisz i wstawiaj duuużo zdjęć.Czy pamiętasz może co to za kolorek masz na scianach w salonie?czy wszędzie w domku masz białe drzwi?i czy jesteś z nich zadowolona?ja mam zamiar zakupić białe ale nie wiem jak z utrzymaniem ich w czystości.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał ALA MAJ Zobacz post
    Witam doranna-fajnie zapowiadają się Twoje wnętrza,domek z zewnątrz również .Twój ciekawy styl pisania wciąga,więc pisz i wstawiaj duuużo zdjęć.Czy pamiętasz może co to za kolorek masz na scianach w salonie?czy wszędzie w domku masz białe drzwi?i czy jesteś z nich zadowolona?ja mam zamiar zakupić białe ale nie wiem jak z utrzymaniem ich w czystości.
    Witaj Ala Maj cieszę się że do mnie napisałaś. Bo już zastanawiałam sie, czy ktoś to czyta haha
    W salonie większość ścian mam pomalowane białą Tikkurilą, tylko korytarz i ścianka telewizyjną, są pomalowane "Szarą poświatą" Duluxa super kolor. Z obydwóch farb jestem bardzo zadowolona. W domu wszędzie mam białe drzwi i to był strzał w 10-ke. Po moich poprzednich Wenge to przy tych naprawdę nie mam dużo pracy. Górę mam jeszcze nie wykończoną, ale drzwi już wstawiłam i pomimo tego wcale się tak nie brudzą jak niektórzy myślą. Więc gorąco polecam. Zapraszam częściej, bo dziennik mam nadzieję będzie się rozwijać. Pozdrawiam

  9. #9

    Wink

    Witam się ponownie dzięki za odp.w sprawie koloru ścian,na zdjęciach wygląda na delikatnie kremowy /śmietankowy ,a takiego właśnie szukam.Widzę że masz identyczny stół w jadalni jak ja w obecnym mieszkaniu,dostaliśmy go z 11 lat temu ,u poprzednich właścicieli też się wysłużył a jest w dobrym stanie.Kupiony był podobno w Cepelii.jeśli możesz zdradź jakie planujecie parapety tzn.jaki kolor,pozdrawiam i będę zaglądać na pewno.

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Witaj Ala Maj kolor ścian jest biały i to bardzo, u mnie też komputer trochę przekłamuje. Co do stołu to go doceniłam dopiero niedawno, bo to był stół teści. I przestał gdzieś 5 lat w piwnicy, a liczy sobie gdzieś z 20 jak nie więcej. Tak mi się podoba, szkoda że nie jest większy. Lubie takie połaczenie starego z nowym. Co do parapetów to będą drewniane, pomalowane na biało. Taką ja mam koncepcje, ale nie mój mąż haha. Więc kolor może będzie trochę inny. Generalnie bardzo jasny. Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Witaj doranna
    Wpadłam do Ciebie z wizytą i już zostanę na dłużej bo podoba mi się Twoje wykańczanie Fajną masz podłogę i te okna prawie do ziemi. Super sprawa. Pokazuj więcej bo fajnie się zapowiada

    p.s. czy jesteś w stanie podać ile Cię kosztował dom do tego momentu? Bez działki oczywiście?

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Hej Krokusia, ciesze się z twoich odwiedzin. Domek do tego stanu, czyli dół wykończony, a góra surowa wyszedł nas 230 tyś. Powoli się rozkręcam haha. Uprzedzam tylko, że z braku gotówki dziennik może się ciągnąć i ciągnąć. Pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Dziękuję Ci za odpowiedź. Kwota całkiem sensowna, widać, że pieniądze wydawaliście z głową Ważne, że już mieszkacie. To, że nie masz od razu pieniędzy na wykończenie traktuj jako zaletę. Ile razy przemyślisz każdy kolejny zakup, nie ma szans, że decyzja będzie pochopna i nie trafiona
    A lustro z Ikea bardzo fajne, sama takie mam w toalecie
    Tak sobie patrzę na Twoje ładne sufity, wykańczane płytami k-g? Czy raczej nie?

    Życzę samej radości z wykańczania

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Hej Krokusia masz rację pieniądze były wydawane, sensownie i bez rozrzutności. I to się opłaciło. Bo mogliśmy się wprowadzić do domu. Co do przyszłych zakupów zgadzam się z tobą, dwa razy, a może i więcej się zastanawiam zanim coś kupię haha. Co do sufitów, to jest to tynk cementowo wapienny, nie obrobiony tylko pomalowany. Jakos tak porządnie wygląda. Z lustra z Ikea jestem bardzo zadowolona, za niewielkie pieniądze, fajna rzecz. A każdy kto przychodzi, to sie pyta, gdzie kupiłam. Chociaż niby takie znane lustro. Serdecznie pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    Jej...jaka fajna lampa! I mąż jaki pojętny Kupić dokładnie taką lampę jak chciała żona, no szacun
    Sufity na prawdę fajne, jakoś mnie osobiście odstraszają te podwieszane. Już myślałam, że obecnie tylko k-g robią a tu proszę Tez takie chcę!!!!

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Krokusia haha, no mój kochany mąż jest bardzo pojętny. Biedak pewnie się bał, co bym mu zrobiła, gdyby kupił inną.
    Co do sufitów podwieszanych, to u mnie nie wchodziły w grę, jakoś mi się nie podobają. A jeżeli chcesz takie u siebie jak ja mam, to zróbcie tynk cementowo wapienny. Pozdrawiam

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar renata2005tychy
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tychy.
    Posty
    750
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Hej Doranno witom się u Ciebie
    Dzięki za odwiedziny u mnie.
    Jakże się zdziwiłam wchodząc do Twojego domku dzisiaj, że już t byłam
    Parę dni temu trafiłam i bardzo mi się spodobało.
    Domek super- i duże okna w jadalni
    U mnie też się będzie ślimaczyło to przynajmniej sama nie zostanę
    Pozdrawiam i będę Cię nawiedzać

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar doranna
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Wietrzna kraina nad morzem
    Posty
    105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Hej Renata2005tychy dzięki za odwiedzinki. Nawiedzaj mnie ile chcesz. Zawsze to raźniej . Pozdrawiam

  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar renata2005tychy
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tychy.
    Posty
    750
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Fajny stół , krzesła też- sobie upatrzyłaś
    Piszesz o tapetach, jak się już będę wykańczać to w przedpokoju walnę sobie uliczkę starego miasta wieczorową porą albo park
    Ktoś dawał linka na forum ale nie zapisałam .
    Na szczęście dużo tego na alle...

  20. #20

    Domyślnie

    Hejka! Baaardzo ładna tapeta, mnie nawet bardziej podoba się niż ta z łepkami a jako, że na dodatek, oszczędzi mięsień sercowy Twego Małżonka to brałabym w ciemno

    A ten obecny stół w jadalni to chętnie bym Ci podwędziła jak już pozbywać się będziesz Oczami wyobraźni widzę u siebie taką wiejską kuchnię i pasowałaby, oj pasowała taka ława Tylko kurcze ta Gdynia jakoś daleko A nowy stół w połączeniu z tapetą, która wybrałaś będzie gites!

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony