dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Brama z Castoramy a automatyka

    Witam!

    Chciałbym trochę zaoszczędzić na przęsłach kutych i zakupić na materiał na ogrodzenie frontowe betonowy murek oraz przęsła z Castoramy (pomimo ich wad). Zastanawiam się tylko nad bramą. Musi być przesuwna jednak czy niska jakość wykonania tych bram z Castoramy nie będzie później problemem przy zastosowaniu automatyki ? Czy brama będzie stabilna oraz czy te bramy z Castoramy w ogóle nadają się jako przesuwne, kupię tam wszystkie elementy niezbędne do tego (szyna, po której się będzie poruszała itd.)?

    Pozdrawiam i wesołych świąt!

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Niestety, ale nie są to produkty nawet średnich lotów - stal + automatyka.
    Wygoogluj sobie w Twojej okolicy ślusarnie i podzwoń w temacie podając orientacyjne rozmiary.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  3. #3

    Domyślnie

    Stal wiem, że nie jest najwyższej klasy, ale niestety za pręty pełne u mnie płaci się sporo, jest to dla mnie nieopłacalne z wielu powodów. Automatykę będę kupował osobno.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał KK2012 Zobacz post
    Stal wiem, że nie jest najwyższej klasy, ale niestety za pręty pełne u mnie płaci się sporo, jest to dla mnie nieopłacalne z wielu powodów. Automatykę będę kupował osobno.
    Na automatyce nie oszczędzaj. Wybierz solidny produkt uczciwego producenta.
    Mój sąsiad zamontował marketowe badziewie i serwis jeździ do niego średnio 3 razy w roku.
    Bez patrzenia na termometr zewnętrzny wiem też kiedy na zewnątrz temperatura spada poniżej 10 stopni - to wtedy, gdy sąsiad ma otwartą bramę, bo mu jego marketowe badziewie zawsze wtedy przestaje działać.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mojemu sąsiadowi otwierałem bramę gdy rozmawiałem przez telefon... Mój automat od nice nie robił takich rzeczy. Brama z marketu? One takie troche mało solidnie wyglądają "na kopa" są raczej

  6. #6

    Domyślnie

    Panowie a coś takiego jeśli chodzi o automatykę się nadaje? http://allegro.pl/kompletny-zestaw-f...969176907.html

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał KK2012 Zobacz post
    Panowie a coś takiego jeśli chodzi o automatykę się nadaje? http://allegro.pl/kompletny-zestaw-f...969176907.html
    tak nadaje się,faac to porządne produkty. zwroć tylko uwagę, że automat jest do 500 kg -musisz obliczyć ile twoja brama bedzie ważyć pi razy drzwi ( elementy kute są najcięższe-oczywiscie nie mam na myśli psedokutych z marketów)
    zanim jednak zakupisz ten automat na allegro zorientuj się czy sprzedawca posiada stosowny certyfikat wystawiany przez FAAC Polska- tylko certyfikowani sprzedawcy mogą sprzedawać i montować produkty FAAC zachowując przy tym prawo do gwarancji ( FAAC wprowadził nową politykę sprzedaży)
    Ostatnio edytowane przez koktajl ; 04-02-2013 o 18:26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony