dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 11
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 216
  1. #181
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Monika, okna mam grafitowe ale od srodka sa biale...
    moj maz i tak od okolo roku gada mi w kolko ze planuje zrobic ich wymiane na drewniane, czego ja sie boje, bo wiadomo, drewniane sa trudniejsze w utrzymaniu..pcv bierzesz scierke i lecisz, a tu...

    Ja zaliczam sie do kobiet tych z wolnego tempa budowlanego.. wolniej a dokladniej... jezeli chce cos miec a to kosztuje, to wole poczekac i nazbierac na to, niz kupic cos tanszego, ot takie dzialanie nie mam nic do tanszych rzeczy, tylko chodzi mi o to ze jak cos mi sie podoba i chce to miec to robie wszystko zeby w jakis sposob to osiagnac. O!

    Monika, spokojnie, co sie odwlecze to nie uciecze

    popatrz u mnie dopiero na dniach beda montowane pozostale okna dachowe...mamy tylko 3 zalozone a brakowalo jeszcze 5szt
    te pieniadze przeznaczalismy na co inne... a ze w kwietniu bylismy w PL to tak z impulsem zlozylismy zamowienie

  2. #182

    Domyślnie

    Mmelisa drewniane... No ja jestem po Twojej stronie Możemy sobie ręce podać, bo ja też z tych co wolą poczekać i mieć, coś co się bardziej podoba
    Lusia nie wiem jeszcze jaką dachówkę, wiem tylko kolor

    No i uwaga... W przyszłym tygodniu zalewamy chudziaki, mąż zamówił już piasek i majstra Moja ciężka praca się opłaciła, mąż nie mógł już odkładać tego (chociaż ja przypłaciłam to uszczerbkiem na zdrowiu)
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  3. #183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ale extra! bedzie chudziak

    tylko szkoda z tym uszczerbkiem u ciebie

  4. #184

    Domyślnie

    Mmelisa mało tego, że będzie chudziak, to bydzie też prund Mąż zaszalał i na jutro zaprosił hydraulika, co by poprawił rury przed chudziakami, a na następny miesiąc zaprosił elektryka. Jednak kobiety to potrafią najskuteczniej męża namówić na coś, czego chcą
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  5. #185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ooooo i prund do popieszczenia tez bydzie

    tjaaa ja tez potrafie mojego urobic

  6. #186
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Monia..ze zdjec rozciagniecie chudziaka wyglada na niedokladne.. czemu takie babole odstaja?

    chyba ze to jeszcze w trakcie..albo ja zle widze...

  7. #187

    Domyślnie

    Mmelisa to było przed zatarciem i teraz wyglądają już na równe, ale dziękuję za czujność :*
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  8. #188
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ufff...bo zabojalam sie

    jednak szkielka mam dobre... cholerka a chcialam wymienic na nowe

  9. #189
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar makowa_panienka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    1.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Gratuluję zaistnienia w mediach !
    MIESZKAMY OD 28.05.2016 ...będzie trochę po angielsku...

    Z8 dziennik budowy makowej_panienki

    Z8 komentarze do makowej_panienki

  10. #190

  11. #191

    Domyślnie

    Mam nadzieję, ze do końca roku pochwalimy się czymś jeszcze, ciężkie jest budowanie bez kredytu...
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  12. #192
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ale super!
    ja jeszcze tego numeru nie mam...czeka na nas w PL...

  13. #193

    Domyślnie

    Moniczko gratulujemy nie każdy ma okazję zaistnieć w gazecie na pewno Wasz przypadek pomoże innym którzy mają sporo dylematów z odbudową starszego budynku a to, że idzie wolniej to się chwali tym, że robicie za swoje oszczędności a nie banku!!!!! spokojnie nie od razu Krk zbudowano

  14. #194

    Domyślnie

    Hej hej wpadam z rewizytą faktycznie ciężko wszystko pogodzić i dopilnować ale staram się jak mogę dobrze, że już gdzieś tam widać koniec... bo jakbyśmy dopiero mieli zaczynać to byłoby gorzej. A jak Wasze plany na przyszły rok? bo w tym to już nie bardzo uda nam się z czasem- mam wrażenie że wyjątkowo szybko ten rok przeleciał Ty też tak masz?

    Pozdrawiam

  15. #195

  16. #196

    Domyślnie

    Lusia dziękuję za życzenia. W lutym mamy ruszyć, jeśli pogoda dopisze. Ten rok zleciał błyskawicznie, nie mamy się czym pochwalić, ale ma nadzieję, że 2015 będzie lepszy
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  17. #197

    Domyślnie

    Hej Moniczko i jak tam?
    Zima zima i praktycznie po zimie a jakie plany na najbliższe miesiące?

  18. #198
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Tez sie witam
    Mam nadzieje, ze ten rok bedzie sprzyjal w kolejnych etapach wykonczeniowki

  19. #199

  20. #200

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikazhr Zobacz post
    Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze w ogóle czyta......
    czyta, czyta

Strona 10 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony