dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 11
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 216
  1. #161

    Domyślnie

    hanni dzięki za inspirację, a blog elewacje zuzzy podglądam już od jakiegoś czasu. Chociaż ona chyba nie lubi zbytnio ciemnych dachów i ciemnych okien i podobnie jak ja nie lubi mieszania stylów. Dla mnie też ładniejsza zawsze była prostota, dlatego nigdy nie lubiłam cekinów, świecidełek, brokatu itp. Stawiam zawsze na połączenie proste, dlatego tak bardzo męczą mnie grafitowe dachy i brązowe okna, bo wg mnie to połączenie się gryzie, kolory te są z dwóch różnych gam kolorów i tak se ubzdurałam i już
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  2. #162

    Domyślnie

    Nie zazdroszczę podjęcia decyzji.... ale gdzieś słyszałam, że pierwsza myśl najlepsza czym dłużej będziesz się zastanawiać tym większy dylemat będziesz mieć....

  3. #163

    Domyślnie

    A która była pierwsza
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  4. #164

    Domyślnie

    Witam ja też jestem za zasadą ciemny dach jasne okna i te wszystkie świecidełka to nie dla mnie więc chyba mamy podobne gusta ale mogę się mylić. Elewacje Zuzzy znalazłam w google później ją skojarzyłam z forum i ma fajną kuchnię taką chciała by mieć u siebie ale trochę mniej bogatą w tym stylu.

    Pamiętaj dom ma się podobać wam a nie rodzinie czy znajomym wy macie się w nim czuć dobrze

  5. #165

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanni1907 Zobacz post
    Witam ja też jestem za zasadą ciemny dach jasne okna i te wszystkie świecidełka to nie dla mnie więc chyba mamy podobne gusta ale mogę się mylić. Elewacje Zuzzy znalazłam w google później ją skojarzyłam z forum i ma fajną kuchnię taką chciała by mieć u siebie ale trochę mniej bogatą w tym stylu.

    Pamiętaj dom ma się podobać wam a nie rodzinie czy znajomym wy macie się w nim czuć dobrze
    otóż to
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  6. #166
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Małgoś83
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Ostromęcko
    Kod pocztowy
    73-240
    Posty
    100

    Domyślnie

    Witaj bardzo fajny projekt jestem pod wrażeniem co można zrobić ze staruszkami;d hehe
    dzięki za odwiedzimy u mnie i obiecuję że również będę tutaj zaglądać rozumiem że na dach wybrałaś monze plus robena? ja chce piemont..obie są ładne ale przy naszym dwuspadowym dachy piemont będzie zgrabniejsza.
    Ostatnio edytowane przez Małgoś83 ; 21-01-2014 o 17:03
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210878-Nasze-miejsce-na-ZIEMI-%29-kapitalny-remont[/url]

  7. #167

    Domyślnie

    Witam.

    Dziękuję za odwiedziny - postanowiłem odświeżyć dziennik, który kiedyś prowadziła żona.

    U Was widzę że prace idą i oby tak dalej.

    Będę tu zaglądał

    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #168

    Domyślnie

    Małgoś Ty jesteś pod wrażeniem? No weź, a Twój domek, to dopiero przemiana
    Jagodo i Marcinie u Was jest pięknie
    Kwitko nie zaglądasz już czy co
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  9. #169
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Małgoś83
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Ostromęcko
    Kod pocztowy
    73-240
    Posty
    100

    Domyślnie

    hejka
    co u Ciebie? wybrałaś te nieszczęsne okna? ja mam ciemny orzech już 4 lata i nic się z nimi nie dzieje w małym domku również takie wstawiliśmy firmy Veka. na dach wybraliśmy monze tobago glazurowaną a elewację planuję w kolorze zółty/wanilia.
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210878-Nasze-miejsce-na-ZIEMI-%29-kapitalny-remont[/url]

  10. #170

    Domyślnie

    Małgoś wybieram między białymi ze szprosami i szarymi roletami zewnętrznymi a antracytowymi i wtedy z roletami w kolorze ram No ciągle myślę, dachówka wybrana - na pewno antracytowa, a faworyt to Roben Monza Plus, podoba mi się też Creaton Domino
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  11. #171
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jazzy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikazhr Zobacz post
    Małgoś wybieram między białymi ze szprosami i szarymi roletami zewnętrznymi a antracytowymi i wtedy z roletami w kolorze ram No ciągle myślę, dachówka wybrana - na pewno antracytowa, a faworyt to Roben Monza Plus, podoba mi się też Creaton Domino
    To może skoro dachówka antracytowa, to i okna antracytowe, żeby jakaś spójność zapanowała Rolety możesz zrobić "srebrne", fajnie wyglądają, a elewacja będzie biała?
    pozdro

    ps. szprosy
    komentarze

    dziennik budowy

    My home is my castle.

  12. #172

    Domyślnie

    jazzy widziałam właśnie srebrne rolety i też mi się podobają... Co do okien mam czas jeszcze
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  13. #173
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar beatagl
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    okolice Dębicy
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Wesołych Świąt !!!


  14. #174

    Domyślnie

    Cytat Napisał jazzy Zobacz post
    To może skoro dachówka antracytowa, to i okna antracytowe, żeby jakaś spójność zapanowała Rolety możesz zrobić "srebrne", fajnie wyglądają, a elewacja będzie biała?
    pozdro

    ps. szprosy

    Zgadzam się z Tobą jazzy Moniczko pomyśl o myciu białych ram- to od razu Ci się odwidzi szprosy tak samo jeśli nie antracyt to może ciemny orzech?? gorąco polecam

  15. #175
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Monika i jakie decyzje koncowe zapadly?

    W sprawie Creaton Domino powiem, ze na forum jest taki temat i tam bardzo narzekaja, ze jest nie rowna! Nam sie udalo trafic na dobra, ale to bylo jakis czas lata temu
    teraz ponoc buble ludziom wciskaja
    Ostatnio edytowane przez Mmelisa ; 06-05-2014 o 15:41

  16. #176

    Domyślnie

    My jak w zeszłym roku braliśmy Robena Monza Plus to też nam dekarze wpierali, że są krzywe, źle się układają... jakoś na naszym dachu nie mieli z tym problemu... pewno jakaś partia szła zła i tak plotki robotnicy puścili ale tak jest z każdym materiałem na budowie jest tego sporo, że coś trzeba poprawić, załatać jakąś dziurkę także nie ma co się negatywnie nastawiać jeśli usłyszało się jakąś jedną czy dwie negatywne opinie bo znajdą się tacy co będą z tego samego produktu zadowolone

  17. #177
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Lusia..ale o wyzej wspomnianej dachowce wypowiadali sie forumowicze nie tylko wykonawcy ...

    Monia daj znac co tam u Was?

  18. #178

    Domyślnie

    Być może no nie będe się kłócić... Tylko jakby się przypatrzeć na wszystkie produkty z których buduje się dom nie znajdziesz wszystkiego idealnego. Ale miejmy nadzieję że będziemy dokonywać najbardziej trafnych wyborów- tego życzę wszystkim forumowiczom

  19. #179

    Domyślnie

    Dziewczynki na razie dłubię niefinansowe sprawy, bo ten mój mąż sobie ustalił, że dachówka będzie na jesień, bo teraz to po co, jak on może te pieniądze zainwestować w firmę, no i trudno mu racji nie przyznać, ale Wy mnie pewnie rozumiecie - kobieta to chce już i zaraz
    Wiem, wiem co Wy o białych oknach myślicie, powiem szczerze, że nie mam aż takiego parcia, że okna mają być wszystkie, tylko nie białe - podobają mi się równie tak samo jak brązowe czy antracytowe, więc przemówić mogą do mnie jedynie względy czysto praktyczne, czyli mycie białych ram w domu, gdzie sąsiadem moim najbliższym jest piekarnia z ogromnym kominem z sadzami
    Dachówka... To jest kolejna moja zmora, właśnie Mmelisko u Ciebie Creaton wygląda przecudnie, wiesz że zawsze tak myślałam i ciągle o tym pisałam, ale właśnie ostatnio ktoś ze znajomych podesłał mi fotki tej dachówki, ale kijowo ułożonej, tzn. szczególnie przy oknach dachowych coś tam nie leżało... Pewnie to wina zakładających, ale ten się upierał, że dachówki... Nie znam się na tym kompletnie, więc nie wypowiadam się i liczę na fachową poradę w składzie Podoba mi się Roben Monza Plus Lusi i z tego co wiem, to na pewno jest bardziej lubiany przez dekarzy niż Creaton (oczywiście chodzi tylko pewnie o sposób układania).
    Laski moje motto - powoli do przodu! A jak dostaniemy kredyt, to zmienię na motto - powoli do przodu, ale w szybszym tempie Tak mi się napisało, pewnie już późno i dlatego tak plotę
    DZIENNIK
    KOMENTARZE
    13.12.2019 MIESZKAMY

  20. #180

    Domyślnie

    Moniczko kominek będzie owszem ale tylko do palenia w święta i na podobne okazje i ogrzewanie gazowe w postaci podłogówki na całości domu- grzejnik będzie dodatkowo w łazience i w garażu. Co u Was słychać ? Dachówka wybrana? czy nadal milion dylematów ale tak to już jest na budowie

Strona 9 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony