dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał neptunek
    Cytat Napisał joyrad
    E tam Neptunek, czepiasz się. Chodzi o to że odbiorca reklamy jest bezimienny. Wspomniany przez Ciebie producent pieców informuje o sobie i swoich produktach wszystkich czytelników a nie np. tylko Neptunka
    Brniesz dalej w cos ... to powiedz inaczej - jakie reklamy sa skierowane do mnie konkretnie??
    Takie np. które trafiają do Twojej skrzynki pocztowej, na Twój adres, czy takie, które trafiają do Twojego maila, albo na Two telefon..

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdzia
    Takie np. które trafiają do Twojej skrzynki pocztowej, na Twój adres, czy takie, które trafiają do Twojego maila, albo na Two telefon..
    To nie jest reklama ale SPAM! i on jest takze bezimienny.

  3. #23

    Domyślnie

    Aby ta reklama podlegała ograniczeniu w zaliczaniu do kosztów musiałaby wyglądać tak : Panie Neptunek, kup pan cegłę. Jeśli wygląda tak : Firma X oferuje najlepsze cegły - to jest to reklama bez sprecyzowanego odbiorcy i nie podlega ograniczeniom kosztowym.

  4. #24
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.689

    Domyślnie

    Wirtualna gładź - wyjaśnienie

    Śpieszę zapewnić wiernych forumowiczów, że materiał o gładzi nie jest żadną mistyfikacją. Istotnie, byłem w centrum szkoleniowym firmy Atlas i pod okiem doradców technicznych, przez całe trzy dni pracowałem nad tą gładzią i jednocześnie pozowałem naszemu fotograowi.
    Ostatnie zdjęcie musieliśmy jednak "podrasować" komputerowo. Niestety, fotografowanie białych płaszczyzn w maciupkim, niskim pomieszczeniu jest dosyć trudne (w studiu fotograficznym "Muratora" mamy więcej miejsca i większe możliwości właściwego rozmieszczenia lamp). Białe ściany nie wyszły więc idealnie białe i postanowiliśmy je odrobinę podkolorować. Niestety podczas cyfrowej obróbki zdjęć komuś omsknęła się ręka. Za błąd przepraszam, mimo, że nie jestem za niego osobiście odpowiedzialny.
    Co do nieskazitelnie czystego kombinezonu, to prawda, jest on uszyty z rewelacyjnej, nieprzyjmującej brudu tkaniny A tak na prawdę, to chciałem po prostu czysto i schludnie wyglądać, więc co pewien czas przebierałem się w nowy kostium. Artykuł ten w zamierzeniu nie miał być reportażem z budowy, tylko aranżacją fotograficzną pokazującą przebieg prac. Estetyczna strona takich artykułów jest równie istotna jak merytoryczna. A z resztą, chyba fajniej ogląda się pracownika schludnego niż utytłanego w gipsie.
    Radosław Murat

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    A z resztą, chyba fajniej ogląda się pracownika schludnego niż utytłanego w gipsie.
    Radosław Murat
    Ale kazdy z budujacych wie jak sie wyglada przy takich pracach, wiec nikogo by nie zdziwilo ze osoba na zdjeciach wygladalaby tak samo - taka praca przynajmniej daje to wiarygodnosc wykonywania prac.

  6. #26

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za odpowiedź, miło, że redakcję interesuje zdanie czytelników (wiernych, zaiste). Jednakże w pismach takich jak Murator bardziej liczy się wiarygodność materiału niż jego wartość estetyczna. Wolę patrzeć jak ktoś naprawdę pracuje, a nie tylko pozuje.[/i]

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Czyli sprawdzilo sie wszystko co napisalem.. praca faktycznie wykonana, (patrz - gips za paznokciami), i czesta zmiana ubrań
    pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    nie "MATRIX w MURATORZE", tylko MURATOR to MATRIX. Budowanie w czytelnikach przekonania że jeżeli będą czytać każdy numer, np. przez trzy lata, to będą świetnie przygotowanymi "specami" od budowania jest fikcją. Sam czytam wszystkie numery od paru lat, i jednoczesnie pracuję "w branży". MURATOR niwątpliwie pomaga, zwraca uwagę na pewne rzeczy, ale nie zastąpi fachowej wiedzy. Nigdy. Wiele razy się uśmiałem, wielu rzeczy się dowiedziałem lub ujrzałem w innym świetle - to prawda. Jednak mój ostateczny werdykt - MATRIX, w dodatku podporządkowany nie tyle wiedzy, co MODZIE.

  9. #29

    Domyślnie

    Ale czytać będę dalej, bo mimo wszystko jest to moim zdaniem najlepsza dostępna na ten temat lektura.

  10. #30

    Domyślnie

    A ja raczej będę przeglądala i kupię tylko wtedy, gdy jakiś artykul będzie naprawdę dobry. A wypociny pana Paplińskiego mam zamiar omijać z daleka. Zbyt się denerwuję czytając to coś.
    Moim zdaniem najlepszym źródłem wiedzy jest forum.

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    a ja jeszcze nie kupilam(czytaj dostalam Muratora) wiec niewiem jak wyglada obcny numer, ale zato wiem jak wyglada taka sesja od kuchi i pisanie do niej artykulow, jedno z drugim ustawia sie tak aby do siebie pasowaly
    wiec do konca nie nalezy wierzyc ze cos ktos robil, przyszedl bylo gotowe i udawal ze macha pedzlem i nietrwalo to 3 dni tylko 1 i tyle9przynajmniej takie obejscia stosuje sie przy innych sesjach *czytaj w innych wydawnictwach* wiec przypuszczam ze tu tez

  12. #32

    Domyślnie

    sezon ogórkowy znów się zaczał
    pozory mylą

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jarry

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    8

    Domyślnie

    A w numerze 8/2003, jak na okładce jest przebudowana kostka, "przemalowali" jej komputerowo ściany!! Od frontu i z boku jest idealnie żółta, ale już pod daszkiem nad tarasem, i między liśćmi drzewa, ma swój normalny, już nie tak bardzo wesoły, kolor. Ale zgadzam się, że mimo wszystko murator jest najlepszy!!

  14. #34

    Domyślnie

    Nie zwróciłam na to uwagi, muszę sprawdzić w domu - ale pewnie można to wyjaśnić tym, ze w cieniu (między liśćmi i pod daszkiem) kolor jest inny, nie tak "radosny" i słoneczny jak na reszcie ściany...

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Najlepszy to nie znaczy, że nie może trochę podnieść poprzeczki, a zwłaszcza w numerach specjalnych, które mogły by być prawie instruktarzem co i jak robić z bardzo ładnymi, łopatologicznymi zdjęciami. Ja wiem, że wchodzi wyż demograficzny i przy obecnym rynku mieszkaniowym nadal będziecie siędobrze lub w miarę dobrze sprzedawać. Ale to najlepszy czas na poprawę jakości.
    Żebyście nie zostali jak uczelnie z ręką w nocniku i redukcją kierunków i etatów z powodu niżu, który właśnie wchodzi do szkół.
    TROCHĘ WIĘCEJ KONKRETÓW, A MNIEJ ŚLIZGANIA.
    Jak czasami zcytam to mam deja vou, czy jakoś tak. Otworzyć Muratora z przed kilku lat dodać wodotrysków i gotowe. To chyba nie tędu droga.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  16. #36

    Domyślnie

    kroyena, co do powtarzalności artykułow czy tematów, to to jest dobre, bo nie każdy czytuje od wielu lat "M", niektórzy zaczynają dopiero teraz a też chcieliby się wielu rzeczy dowiedzieć, też takich, o których już kiedyś było.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony