dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 43
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 850
  1. #401
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Taak, tobie wszystko pasuje, arbitrze od spraw niespecjalnych - od wąsów sumiastych począwszy po wrzody na d...ie. Cały ty
    Wiem ,że boli i tak ma być.Poczucie niedowartościowania jest przejawem tego od czego zaczynasz swój występ w kulinariach."0" sensu.Już ci to pisałem ,musisz uzbroić swoje myślenie w pomysł na gotowanie.Twoje przestarzałe wiadomości tylko podkreślają cały czas prostotę jaką chcesz mi pokazać.Zrezygnuj z tego a Świat twój dostanie barw.

  2. #402
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wiem ,że boli i tak ma być.Poczucie niedowartościowania jest przejawem tego od czego zaczynasz swój występ w kulinariach."0" sensu.Już ci to pisałem ,musisz uzbroić swoje myślenie w pomysł na gotowanie.Twoje przestarzałe wiadomości tylko podkreślają cały czas prostotę jaką chcesz mi pokazać.Zrezygnuj z tego a Świat twój dostanie barw.
    Miłego dnia miszczuniu od wrzodów na du..e


  3. #403
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Miast pisać te paragrafy wklej tu tak jak przynajmniej robi to to bęcunio. Kuchnię ,potrawę i efekt końcowy.Nie jesteś aż tak bardzo zepsuta moralnie w mym osądzie.Masz tylko takie prostackie podejście do zagadnień ,które nie dotyczą ciebie ale chcesz koniecznie je oznajmić Światu jaki to ja jestem.Pytam po co???.Sprawdzasz swoje libido???

  4. #404
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Miast pisać te paragrafy wklej tu tak jak przynajmniej robi to to bęcunio. Kuchnię ,potrawę i efekt końcowy.Nie jesteś aż tak bardzo zepsuta moralnie w mym osądzie.Masz tylko takie prostackie podejście do zagadnień ,które nie dotyczą ciebie ale chcesz koniecznie je oznajmić Światu jaki to ja jestem.Pytam po co???.Sprawdzasz swoje libido???
    Sam se wklej, co tylko chcesz. A jeśli o libido mowa - to doszedłeś już z Gosią do końca? Bo od sześciu lat w dzienniku swym oznajmiasz światu, że dochodzisz i dojść nie możesz

    Niezmiennie - miłego dnia Może w końcu uda Ci się coś raz w życiu zakończyć


  5. #405
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Słuchaj dlaczego wplątujesz w to moja żonę???Wąsy ci moje przeszkadzają pal licho teraz obrażasz moją małżonkę w topiku o gotowaniu.Lustrujesz mój dziennik budowy w topiku o gotowaniu.Psychicznie nie wytrzymujesz parcia???Przecież ja rozmawiam z tobą a nie pytam jak mi zabraknie argumentów ,co zmieniłaś w swym dzienniku albo jak czyści buty twój towarzysz życia albo czym ściera grzybka na piętkach.Nie widzisz jaką prostą linią idziesz???Twoja kobiecość znika.Zajmujesz się tanią rywalizacją w wątku o gotowaniu.Twe libido jest zagrożone???

  6. #406
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Twe libido jest zagrożone???
    ...Sam stanowisz największe zagrożenie dla samego siebie Ugotuj coś może lepiej, zakończ niedokończone, ulga sama przyjdzie, mój Ty biedaku


  7. #407
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    ...Sam stanowisz największe zagrożenie dla samego siebie Ugotuj coś może lepiej, zakończ niedokończone, ulga sama przyjdzie, mój Ty biedaku
    Walcz ale z klasą. Rzucasz na piedestał coś w czy się gubisz.To ty zagrażasz w wątku o gotowaniu samej sobie.Mam tu gotować???.
    Chamstwu w życiu należy przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistą
    Dla ciebie???.Dla jadu twego byś go mi dawała???Tak mnie odrzuciłaś od pitraszenia tą swa kąśliwością ,że zapomniałem w czym masz interes???.Zajmujesz się zawodowo takim tanim poklaskiem.Przecież wiesz ,że czytają nas inni forowicze.Chcesz tym samym w temacie o gotowaniu wplatać wątki zupełnie nie istotne???

  8. #408
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Ja kobieto chcę pokazać gotowanie z innej strony.Dla takiego przysłowiowego kowalskiego(przepraszam Kowalskich) .Bez tej twej upierdliwości i namolności.Mam wspaniałe fotki z gotowania u mnie u przyjaciół w innych domach u znajomych.Ale jak to pokazać ogółowi jak takie gnidy mi w tym przeszkadzają.Jak was nazwać???.Byście to zrozumieli.Opanowaliście po chamsku całe kulinaria,włażąc gdzie popadnie.Szkoda dla was czasu ale dajcie go innym.Może ktoś tu zawita normalny nie tak zepsuty jak wy.Złap to szybko bo jak kombinujesz układankę słowną to masz parcie i się grzejesz.Bez potrzeby.

    ZACZNIJ GOTOWAĆ nie baw się w tanią polityką chamstwa.Mamy jej i tak za dużo.Myśl a czas pokaże ten właściwy tor.I filozoficznie wybrnęliśmy z opresji.

  9. #409

    Domyślnie

    biedaku, faktycznie muszisz cos z tym zrobic. widocznie g. potrzebuje ogurasa inaczej. tak po kulinarnemu z dodatkami.


    dzisiaj proponuje kurczaka z ananasem.


  10. #410
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Stałeś na stole by fotkę zrobić???.Fugi brudne i źle rokują na fotel.A danie choć nie jagnię i kangur wygląda całkiem ładnie bez tych wymiocin morskich ,których już jest tu przesyt.Poduszka na fotelu delikatnie zasrulona w prawym mym rogu.Nie wytrzymujesz i coś tam pod siebie gromadzisz???

  11. #411

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Stałeś na stole by fotkę zrobić???.Fugi brudne i źle rokują na fotel.A danie choć nie jagnię i kangur wygląda całkiem ładnie bez tych wymiocin morskich ,których już jest tu przesyt.Poduszka na fotelu delikatnie zasrulona w prawym mym rogu.Nie wytrzymujesz i coś tam pod siebie gromadzisz???
    jesli czlowieka stac na krzeselko za 15 000 sztuka, to nowoczesna technologia fruwajaca jest dosc niespecjalnym czym dla niego.prawda?



    grzech po takim stole kulinarmych chodzic! on jest drozszy od krzeselek (6 sztuk). orginal , jak krzesla. he

  12. #412
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Ty powiedz.......!!! wisiałeś ,żeby te sklejkę w kolorze złotego dębu z góry sfotografować???To was jest sześciu.Podłogę myją???Starają się???Czyli wiesz co to mieszać glinę ach ty ty głuptasku.ach oszuści-ku,,,,,,,,,,,be chłopczyk.A fe fe fe..Stoliczku nakryj się.A jedzonko gdzie???Zapomniało dziećko???

  13. #413

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ty powiedz.......!!! wisiałeś ,żeby te sklejkę w kolorze złotego dębu z góry sfotografować???To was jest sześciu.Podłogę myją???Starają się???Czyli wiesz co to mieszać glinę ach ty ty głuptasku.ach oszuści-ku,,,,,,,,,,,be chłopczyk.A fe fe fe..Stoliczku nakryj się.A jedzonko gdzie???Zapomniało dziećko???
    z technologii do podlogi. to ta sama z 6-u lat wstecz, jak zaczeles dochodzic. ladna prawda? 1800 za m2, oczywiscie sam kamien.

    dzisiaj szybko, prost, skromnie i smacznie.




  14. #414
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...Fugi brudne i źle rokują na fotel...
    Majstersztyk Niestety, nie kulinarny...


  15. #415
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Majstersztyk Niestety, nie kulinarny...
    A ty ten teges o gotowaniu czy majstersztyk będziesz uprawiać???Kulinarny nie ale micha na zagrychę przednia.

  16. #416
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    A ty ten teges o gotowaniu czy majstersztyk będziesz uprawiać???Kulinarny nie ale micha na zagrychę przednia.
    A ty siebie słyszysz? Albo przynajmniej czytasz to, co piszesz? Niespecjalnie to składne ani zrozumiałe.


  17. #417
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    A ty siebie słyszysz? Albo przynajmniej czytasz to, co piszesz? Niespecjalnie to składne ani zrozumiałe.
    Gdybyś była facetem to bym ci wreszcie powiedział........wl=..........l ...się..ale że jezdeś Kobiałką powiem........ lizdnij się w główkę. Kobiełko nic nie zrozumiałaś.

  18. #418

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Gdybyś była facetem to bym ci wreszcie powiedział........wl=..........l ...się..ale że jezdeś Kobiałką powiem........ lizdnij się w główkę. Kobiełko nic nie zrozumiałaś.
    himalaje glupoty.

  19. #419
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Gdybyś była facetem to bym ci wreszcie powiedział........wl=..........l ...się..ale że jezdeś Kobiałką powiem........ lizdnij się w główkę. Kobiełko nic nie zrozumiałaś.
    Bo chodzi MISZCZUNIU o to, aby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa....a u miszczunia niespecjalnego ani myśli lotne, ani język giętki, stąd i himalaje głupoty i wszelkie inne niedostaki w mowie, piśmie i obyczajach.


  20. #420
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    To po co odpowiadasz.Mózg ci tak podpowiada.Mówiłem olej i nie męcz się.Tego od morskich wynalazków szlag niedługo trafi bo go totalnie oleje i komu będzie pisał???.Sobie.On tak nie umie musi mieć poklask a ja jako jedyny tak jak i tobie, dostarczam.Prostota wasza jest już komiczna.Szkoda ,że obowiązuje mnie tajemnica priv to bym wam wkleił co o was myślą ludzie z FM.Ale chyba i tego nie jesteście warci.

Strona 21 z 43

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony