dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy przedłużysz płatny profil?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, przedłużam za 2000zł na następny rok

    1 2,13%
  • Nie, jest to zbyt wygórowana cena

    46 97,87%
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 225

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Exclamation Płatny profil - masakra

    Myślałem, myślałem ....
    wahałem się, czy kupić czy nie... 450zl rocznie...kosztowalo...
    myslalem... glownie dlatego, ze moje posty zazwyczaj do tej pory byly bardziej prywatne niz sluzbowe... wiec tworzac profil platny z automatu wszytskie moje posty podpisane bylyby jako stanowisko firmy... a nie kazdy sie do takiego podpisu nadaje... edytowac ich nie bede.... za duzo tego sie uzbieralo przez 4lata.
    Porozmawialem z jednym z posiadaczy platnego profilu tutaj... obejrzalem statystyki generowane przez przekierowanie na jego strone z FM... wyglada niezle...
    wniosek: 450zl za rok - warto zaplacic chyba... koszt stosunkowo niewielki....

    No i mysle sobie - ok... zakladamy platny profil tutaj i co sie okazalo:
    Płatny profil kosztuje teraz w 2 opcjach 4000zł lub 12000zł
    slabo? Murator oddal administracje jakiejs firmie od reklamy ktora podniosla cene o 1000% do 2600% !!!
    podwyzka o 2600%? 12000zl? .... no zeby to skomentowac to mi sie same niecenzuralne slowa cisna na usta... postaram sie delikatnie: komus sie chyba w glowie poprzewracalo...

    kryzys mamy... marze w dol, platnosci przeciagane, adwords, porownywarki cenowe coraz drozsze... konkurencja rosnie...
    Teraz to juz na 100% nie zaloze platnego profilu.... nie stac mnie...

    Czy redakcja i admini zabiora glos w tej sprawie?
    Czym uzasadnic podwyzke o 2600% ?
    Materialy drozej z powodu wzrostu cen surowca, kosztow produkcji, kosztow transport(cen paliwa), kosztu personelu... podwyzka 2-5-10% ... a Murator jak robi podwyzke to od razu solidnie...
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 08-03-2013 o 16:51
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony