dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Co jest dla ciebie źródłem informacji budowlanych ?

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Internet

    4 44,44%
  • Gazety budowlane - sporadycznie

    0 0%
  • Gazety budowlane - regularnie

    0 0%
  • Internet + Gazety budowlane

    5 55,56%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar pablomoc
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Ostrowiec Św.
    Posty
    709
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie Czy nadal czytacie gazety budowlane czy tylko forum ?

    Od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie czy użytkownicy forum czytają gazety budowlane ? Czy regularnie je kupują ? Czy korzystacie już tylko z internetu w tym celu ?
    125 m2 ; 15cm styropian ; 25 cm wełna ; 60 m2 podłogówki ; Dach - Ruukki Classic

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    chcialem zaglosowac a nie moge
    nie ma mojej opcji a tez jestem uzytkownikiem forum
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie tyko internet.
    W gazetach jest zbyt mało konkretnych informacji,a za dużo śmieci typu wypełniacze i reklamy.
    Poza tym w internecie można weryfikować informacje poprzez czytanie różnych opinii,czytając gazetę jesteśmy zdani tylko na tą jedną słuszną.
    Wydaje mi się że gazety dobre są dla początkujących,bo tam nie ma zalewu informacji i można się powoli wdrażać.Jak człowiek po pewnym czasie zauważy że "ale to już było"i czyta w kółko jedno i to samo,to wtedy czas sięgnąć do internetu

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Nadal kupujemy wersję papierową (prenumerata), chociaż czytanie z uwagi na dobijającą ilość reklam jest coraz mniej przyjemne

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ludwik.g

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Waszawa
    Kod pocztowy
    01-849
    Posty
    19

    Domyślnie

    Z internetu jak i z gazet budowalnych korzystam z podobną częstotliwością. No może częściej sięgam po informacje zamieszczone na forum, ale wynika to z łatwości dostępu i szybkości. Gazety typu Murator czy Ładny dom kupuję dość regularnie.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Tylko forum.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar i.buczyńska
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Skubianka
    Kod pocztowy
    05-140
    Posty
    68

    Domyślnie

    Oj zdecydowanie lubię sobie przeglądać forum Muratora. Czasami się uaktywnię, wypowiem, tu doradzę, tam coś skomentuję. Lubię aktywne poznawanie wiedzy budowlanej. Gazetę również kupuję i te konkurencyjne także, ale naprawdę sporadycznie. Musi mnie zaciekawić okładka, abym kupiła Ostatnio kupowałam tylko te, w których był poruszany temat okien, bo była to dla mnie sprawa na topie Pozdrawiam!

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    z.gerdziel

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Bezrzecze
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    17

    Domyślnie

    Kiedy nie znajdę potrzebnych informacji na naszym zacnym forum, to oczywiście sięgam po prase. Ale raczej regularnie ich nie kupuje, nawet staram sie oszczędzać i idę do empiku poczytać to co mnie interesuje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony