dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie Karma Pro Pac, Earthborn Holistic bardzo prosze o opinie

    Kilka dni temu sprzedawca w sklepie zoologicznym bardzo usilnie namawiał mnie na kupno właśnie tych karm - Pro Pac i Eartborn Holistic, producent amerykański. Mam ONka i dwa koty, aktualnie pies (4 miesiące) karmiony jest Royalem - koszty spore i owszem, efekty jednak są. Porównałam ceny w internecie - cenowo faktycznie jest to lepsza oferta, przynajmniej Pro Pac, natomiast karma Eartborn Holistic to już cenowy kosmos, nie znalazłam jednak opinii właścicieli czworonogów na temat tych karm.
    Może ktoś z Forumowiczów wie coś na ten temat?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #2

    Domyślnie

    Braza, czy zwierzaczki maja jakies alergie?
    Nie stosowalam tej karmy.
    Mam bichona frise alergika. Nie moze nic jesc dodatkowego.
    Weterynarz sprzedal mi Royala (sama chemia - przereklamowany), ale kupilam dla swietego spokoju. Zadna rewelacja.
    Teraz stosuje Forza 10 diet.
    Super karma. Jedno zrodlo bialka zwierzecego i troche warzyw.
    Mam z ryba. Jest jeszcze drugi rodzaj z jeleniem i ziemniakami.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dziękuję za odzew. Alergii na razie nie stwierdzono i mam nadzieje, że tak zostanie dlatego szukam dobrej karmy ale w jakiejś przyzwoitej cenie.
    W tej chwili planuję sprawdzić Acanę, ma dobre opinie więc zobaczymy, co mój pies na to...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  4. #4

    Domyślnie

    Acane testowalam, ale niestety po niej ma alergie.
    Uzywalam dla malych ras, dla juniorow i grassland. Nie da rady
    Pies siostry (labrador) jadl je bardzo chetnie.
    Teraz moj ma Forza10 diet z ryba, a siostry bytowa z jeleniem tej samej firmy.
    Sa super.
    Jedno zrodlo bialka tylko.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ullerowa
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    My karmimy Acana dla szczeniąt szybkorosnacnych. Alergii nie stwierdzono. Niestety znacznie bardziej lubiane są wszelkie gotowane posiłki...niekoniecznie mięsne. Nasz hovawart ma 5 miesiecy.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Kilka dni temu sprzedawca w sklepie zoologicznym bardzo usilnie namawiał mnie na kupno właśnie tych karm - Pro Pac i Eartborn Holistic, producent amerykański. Mam ONka i dwa koty, aktualnie pies (4 miesiące) karmiony jest Royalem - koszty spore i owszem, efekty jednak są. Porównałam ceny w internecie - cenowo faktycznie jest to lepsza oferta, przynajmniej Pro Pac, natomiast karma Eartborn Holistic to już cenowy kosmos, nie znalazłam jednak opinii właścicieli czworonogów na temat tych karm.
    Może ktoś z Forumowiczów wie coś na ten temat?

    Karma Pro Pac to raczej niziny jakościowe, przynajmniej wg testów..niżej już tylko pedigree
    My dla naszej akity kupujemy taste of the wild, która w rankingu uzyskała najwyższą notę- 6 gwiazdek ( na 6 max)
    tej samej klasy jest np. karma Orijen, z tym że jest droższa. Karmę kupuję na e-karma, bo tam mają często promocje, np kilkumiesięczny termin ważności. Przy wyborze karmy sugerowaliśmy się m in tą bardzo ciekawą publikacją jak niżej.Można tam przeczytać również, jak kombinują producenci. Karma, którą podajemy naszemu łobuziakowi bardzo mu smakuje, nie ma żadnych alergii, sierść błyszcząca, mało "odpadów"
    pozdrowienia
    http://barbety.pl/wybor-karmy/
    Ostatnio edytowane przez gosja ; 22-05-2013 o 22:10

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję! za wszystkie wypowiedzi.

    Ullercia, miło Cie znowu widzieć
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ILoveMyDogs

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    Karma ProPac to bardzo dobra amerykańska karma , stosuje ją od kilku dobrych lat i moje psy sa zdrowe i bez ządnych problemów z alergiami .

    Jeżeli chodzi o Earthborn to jest to wyższa półka . Mam znajomego hodowce który karmi nią swoje dogi i mimo ze płaci torch za tą przyjemność to twierdzi że warto .
    Ostatnio edytowane przez ILoveMyDogs ; 31-01-2014 o 11:41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony