dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bastek1

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    majdan mętowski
    Posty
    165

    Domyślnie "sklepy ogrodnicze" - Lublin lub internetowe

    witam, w tym dziale

    właśnie zaczynam pomału zakładać ogród. samodzielnie na razie
    nie znalazłem tematu, wiec pytam - czy macie może do polecenia jakieś fajne sklepy w okolicy Lublina? gdzie kupować?
    i jeszcze czy warto ze sklepów internetowych coś zamawiać? kupowałem kiedyś do domu coś, mocno pofatygowane te roślinki były - trochę się zraziłem
    pozdr.
    bastek

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Internetowe sklepy masz we wątku "SZKÓŁKI, SKLEPY internetowe, z wysyłką, sprzedaż internetowa"
    A tu masz szkółki zrzeszone w polskim związku szkółkarzy:
    http://www.zszp.pl/?id=201&param=sho...n&woj=3&lang=1

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bastek1

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    majdan mętowski
    Posty
    165

    Domyślnie

    dziękuję
    pozdr.
    bastek

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bastek1 Zobacz post
    czy macie może do polecenia jakieś fajne sklepy w okolicy Lublina? gdzie kupować?
    witam,
    sprzedaż roślin prowadzi (od dawna) Florexpol - wylotówka na Warszawę.

    W samym Lublinie to nie wiem (duży ogrodniczy na ul. Zemborzyckiej?), ale jak pojedziesz trochę dalej w stronę Końskowoli masz całe zagłębie dużych i znanych szkółek - Kurowscy, bracia Dębscy i specjalizująca się we wrzosowatych szkółka Majewskich.

    U Majewskich warto przejść się po ich ogrodzie pokazowym - bardzo ciekawe aranżacje wrzosów.
    marta

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bastek1

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    majdan mętowski
    Posty
    165

    Domyślnie

    to ja się dopiszę do swojego tematu
    byłem w Świdniku wylot al. lotników polskich - drogo
    łuszczów - 2 sklepy - cenowo fajne, wybór chyba spory, ale że tak powiem standard
    jutro planuję do szkółek w Kijanach podjechać
    pozdr.
    bastek

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agus28

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-576
    Posty
    1

    Domyślnie

    Bastek1, ja tak samo jak chciałam założyć piękny ogród wokół naszego domu. Zaczęłam oczywiście od sklepów internetowych, bo wybór jest cudowny, ale niestety część roślinek, które przyszły nie przyjęły się, ale od razu tak wróżyłam, bo niestety długa przesyłka je zabiła. Było widać, że szansa jest niewielka. Tylko część się przyjęła. To mnie trochę zniechęciło, bo poświęciłam w to dużo pracy. Wyglądało to tak sobie i w końcu mój mąż na urodziny zaprosił projektanta. Fajnie, bo nie miałam już na to czasu (praca). Był to bardzo miły prezent, mogłam wszystko uzgodnić. Patrząc po czasie jestem bardzo zadowolona. [reklama na forum jest płatna] Jakbyś chciał skorzystać, to polecam
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-07-2013 o 15:43

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    ja korzystam z sadowniczy.pl. Wszystko co u nich kupiłam się przyjęło i rośnie.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #8

    Domyślnie Twoje sady

    Ja w swojej okolicy nie mam żadnego sklepu ogrodniczego! Pojechałem więc do marketu, wyobraźcie sobie, że wybór w takim markecie jest opłakany. Było parę sztuk drzewek, ale wszystko poniszczone. Znajomi polecili mi www.twojesady.pl . Widziałem, że mają śliczne jabłonki oraz czereśnie, dlatego zamówiłem u nich również. Zamawiałem w piątek więc przesyłka jeszcze nie doszła. Jak przyjdzie do dam znać czy warto. Ceny mają niskie.

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar gubik
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Miłocin
    Kod pocztowy
    24-150
    Posty
    230

    Domyślnie

    Kolega kilkanaście roślinek kupił na sadowniczy,pl, nie reklamuję broń boże, wszystkie mu przyjęły się.
    Ja zaglądam osobiście do Kurowa, Końskowoli i Opola Lubelskiego.

  10. #10

    Domyślnie

    Czesc..zamiast jechać po sklepach można najpierw sprawdzić darmowe katalogi z artykułami online do ogrodów. Co sądzicie o
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 27-02-2017 o 10:01 Powód: Link reklamowy

  11. #11
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Agnieszka16076

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-319
    Posty
    5

    Domyślnie

    Roślinki chyba wolę jednak kupować "na żywo". Chociaż jak to w każdej dziedzinie - w internecie jest większy asortyment. Nie miałam jednak pojęcia o polskim związku szkółkarzy, a myślę, że brzmi obiecująco.
    Zupełnie inne podejście mam natomiast do akcesorii , narzędzi i mebli ogrodowych. te zdecydowanie wolę kupować w sklepach internetowych, gdyż jakością nie różnią się od tych ze sklepów stacjonarnych, a wysyłka im nie szkodzi. Na dodatek ceny pzeważnie są dużo nizsze, można też skorzystać z promocji. Do moich ulubionych ogrodniczych sklepów internetowych należy Ogrodolandia, zwłaszcza ze względu na oryginalne donice, które sprzedają Mają też różne meble, altany itp. Dla każdego coś się znajdzie.
    Link dla zainteresowanych
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 27-02-2017 o 10:01 Powód: Link reklamowy

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piotruszkr

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Szukałem w swojej okolicy sklepu ogrodniczego i niestety nic nie znalazłem .. Pojechałem więc do sklepu w poszukiwaniu jakiś drzewek, wybór w takim markecie okazał się klapą. Było parę sztuk drzewek, ale wszystko poniszczone .. totalnie nie dla mnie. Długo w internecie szukałem dobrego sklepu ogrodniczego, dodatkowo pytałem znajomych i polecali mi przede wszystkim [SPAM] - czy ktoś z was już robił zamówienie w tym sklepie ?

    Dzięki!
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 18-04-2018 o 14:28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony