dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    HMpatafiany

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Słubice
    Kod pocztowy
    69-100
    Posty
    11

    Domyślnie Dokumenty potrzebne do wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci

    Witam!

    Napewno moje pytania wydadzą się doświadczonym osobom na forum banalne, ale takowe urodziły się w mojej głowie
    Chodzi o dokumenty potrzebne do wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci:

    1. "Dokument potwierdzający tytuł prawny WNIOSKODAWCY do korzystania z obiektu lub nieruchomości, w którym będą używane urządzenia, instalacje lub sieci... " - czy ma być to dokument oryginalny, potwierdzony u notariusza, czy wystarczy zwykła kopia?

    2. "Plan zabudowy na mapie sytuacyjno-wysokościowej lub za zgodą szkic sytuacyjny, określający usytuowanie przyłączanego obiektu względem istniejącej sieci oraz usytuowanie sąsiednich obiektów. " - tak samo, czy chodzi o oryginał, kopię potwierdzoną, czy kopię zwykłą i czy odpowiednią mapką będzie wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, czy jednak chodzi o zupełnie inny dokument?

    Z góry bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał HMpatafiany Zobacz post
    Witam!

    Napewno moje pytania wydadzą się doświadczonym osobom na forum banalne, ale takowe urodziły się w mojej głowie
    Chodzi o dokumenty potrzebne do wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci:

    1. "Dokument potwierdzający tytuł prawny WNIOSKODAWCY do korzystania z obiektu lub nieruchomości, w którym będą używane urządzenia, instalacje lub sieci... " - czy ma być to dokument oryginalny, potwierdzony u notariusza, czy wystarczy zwykła kopia?
    Zwykle chca kopie aktu notarialnego lub wypis z rejestru gruntow ( kopie)

    Cytat Napisał HMpatafiany Zobacz post
    2. "Plan zabudowy na mapie sytuacyjno-wysokościowej lub za zgodą szkic sytuacyjny, określający usytuowanie przyłączanego obiektu względem istniejącej sieci oraz usytuowanie sąsiednich obiektów. " - tak samo, czy chodzi o oryginał, kopię potwierdzoną, czy kopię zwykłą i czy odpowiednią mapką będzie wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, czy jednak chodzi o zupełnie inny dokument?
    Zapewne wystarczajacy bedzie plan zagospodarowania dzialki z planowanym budynkiem ( mapka przygotowywana do pozwolenia ba budowę)
    Jesli pozwolenia jeszcze nie ma, powinna wystarczyc mapka ewidencyjna z naszkicowanym budynkiem.

  3. #3

    Domyślnie

    Tak jak pisze Yaa
    1. Kopia aktu, lub odpis z rejestru gruntów. U mnie przeszło z kopią wypisu z ksiąg wieczystych i to dość niekatualną, bo sprzed 2 lat.
    Musiałem tylko dopisać samodzielnie "Potwierdzam zgodność z oryginałem" i podpis
    2. Ja dawałem mapkę sytuacyjną i sam narysowałem od linijki szkic budynku

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony