dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Dachówka Brass Taunus Pfanne - zamiennik lub gdzie nabyć (Śląsk)

    Witam,
    pytanie/problem jak w temacie - przy przeglądzie dachu okazało się, że pilnie potrzebuję wymienić kilka dachówek - są to dachówki Brass Taunus Pfanne

    http://www.braas.de/produkte/katalog...us-pfanne.html

    http://i.ebayimg.com/00/s/NzY4WDEwMj...Cjw~~48_20.JPG

    Obdzwoniłem kilka sklepów/hurtowni ale powiedzieli mi, że tej dachówki już nie produkują Może ktoś wie czy jest aktualnie na rynku jakiś zamiennik, który można zastosować zamiast brass taunus pfanne? Może ktoś wie gdzie można coś takiego nabyć w okolicach Katowic - sprawa jest bardzo pilna więc dalsze jazdy/zamawianie i wysyłka niestety odpada.
    Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam,
    D.C.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jeltyn

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-153
    Posty
    33

    Domyślnie

    Dachówki firmy Braas to chyba najlepszy produkt na rynku. Widnieją na moim dachu i spełniają się w 100 procentach.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.640
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Dachówki firmy Braas to chyba najlepszy produkt na rynku. Widnieją na moim dachu i spełniają się w 100 procentach.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    minia111

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-661
    Posty
    54

    Domyślnie

    Jeltyn a gdzie kupowałes? też jestem z białegostoku i potrzebuje rozeznania w cenach

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jeltyn

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-153
    Posty
    33

    Domyślnie

    Minia111: Braas na terenie Białegostoku jest łatwo dostępny. Więcej informacji prześle CI na prywatna wiadomością. Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Obdzwoniłem kilka sklepów/hurtowni ale powiedzieli mi, że tej dachówki już nie produkują Może ktoś wie czy jest aktualnie na rynku jakiś zamiennik, który można zastosować zamiast brass taunus pfanne? Może ktoś wie gdzie można coś takiego nabyć w okolicach Katowic.

    Witam,
    czy udało się znaleźć ten rodzaj dachowki na Śląsku bo niestety mam ten sam problem. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    EM

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony