dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 146
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 2906
  1. #1021
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniaczek

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Witaj Ivy...zaraz sprobuje nadrobic zaleglosci...ale wczesniej mam pytanie...



    to jest twoj gres... czy to faktycznie jest polpoler????
    bo jak patrze na zdjecie i porownuje z tym moim co ja otrzymalam to nie dowierzam wlasnym oczom....

    szkoda ze nie masz grys taranto..to juz bym wiedziala jak to wyglada dokladniej...
    Hej, jakbyś nadal poszukiwała zdjęć grys tarranto to zrobię zdjęcia swojej podłogi - mamy akurat półpoler. Mam też kawałek podłogi w graficie...
    Pozdrawiam

  2. #1022

    Domyślnie

    Iwonka, gdzie zamawiałaś listwy przypodłogowe? Wymyśliłam sobie, żeby były grafitowe Białe są bardzo ładne, ale boję się, że przy psie, który co dzień obleguje inny kąt, krótko będą białe I albo znajdę miejsce, w którym mi zrobią w kolorze, który wybrałam i w normalnej cenie, albo mnie czeka malowanie. To ma być szare Fargo łączone z pobielaną deską sosnową, złamana szarością biel ścian, białe drzwi. Szukałam podobnych realizacji, żeby zobaczyć, czy to dobry pomysł, ale jakoś mało tego znalazłam. Macie może w swoich zasobach inspiracyjnych podłogi z grafitowymi listwami?

  3. #1023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał ella&co Zobacz post
    Uwierz mi, to wcale nie tak drogo jak na drzwi drewniane z regulowaną ościeżnicą. Bynajmniej u nas w regionie ceny za tego typu drzwi (ale nie z plexą, a z podwójną klejoną szybą, bejcowane i 3-krotnie lakierowane, z zamkiem i klamką) wahają się od 1000 w górę. Z czego góra bywa baaaaaardzo wysoka

    A z olchy robi się drzwi. Właśnie z tego drewna moja przyjaciółka ma zrobione przez fachową firmę (nie taką przypadkową jak nasz "schodowy" stolarz) i są ok. Sosna jest chyba najtańszym dostępnym u nas materiałem.


    Ivy, o żółknięciu to ja nie pomyślałam
    Jak byłam na bieżąco z tym tematem i robiłam wyceny drzwi płycinowych z reg. ościeżnicą, to wychodziły mi około 900 zł za sztukę. Nie mówię tu o najtańszych marketowych oczywiście (a takowe mam w obecnym domu, białe i nic się z nimi nie dzieje oprócz wytarcia w łazience, gdzie się często chwyta, zamiast trzymać klamkę). Trzeba sobie popytać, powyceniać i ponegocjować, a potem już tylko wybrać
    Dostałam wycenę, i szukam alterntywy zobaczymy co wyszukam
    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Iwonko pomachać i poprzytulać przyszłam
    Bo wnętrzarsko chyba nie nadrobię
    zapraszam Kochana w wolnej chwili
    Cytat Napisał aniaczek Zobacz post
    Hej, jakbyś nadal poszukiwała zdjęć grys tarranto to zrobię zdjęcia swojej podłogi - mamy akurat półpoler. Mam też kawałek podłogi w graficie...
    Pozdrawiam
    zawsze znajdzie sie jakaś dobra dusza z fotkami
    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Iwonka, gdzie zamawiałaś listwy przypodłogowe? Wymyśliłam sobie, żeby były grafitowe Białe są bardzo ładne, ale boję się, że przy psie, który co dzień obleguje inny kąt, krótko będą białe I albo znajdę miejsce, w którym mi zrobią w kolorze, który wybrałam i w normalnej cenie, albo mnie czeka malowanie. To ma być szare Fargo łączone z pobielaną deską sosnową, złamana szarością biel ścian, białe drzwi. Szukałam podobnych realizacji, żeby zobaczyć, czy to dobry pomysł, ale jakoś mało tego znalazłam. Macie może w swoich zasobach inspiracyjnych podłogi z grafitowymi listwami?
    Aniu zaraz wyślę ci namiary, jeszcze nie zamawiałam ale już raczej na 100% biorę od nich

    ---------------------------------------

    Nie było mnie kilka dni bo zamiast wyboru drzwi i innych ważnych spraw, żeby się nie wykończyć kilka dni byłam "poza zasięgiem "





    Akumulatorki podładowane wiec można działać dalej

  4. #1024

    Domyślnie

    Bardzo dobra decyzja - odpoczynek był Ci potrzebny Piękne widoczki...

  5. #1025
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Bardzo dobra decyzja - odpoczynek był Ci potrzebny Piękne widoczki...
    odpoczęłam a teraz do pracy rodacy dzisiaj może powieszę firanki/zasłonki w sypialni


    ---------------------

    ku pamięci opis i produkty do oświetlenia poszafkowego które planuję u siebie :
    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    oświetlenie w kuchni nad blatem.

    Te rynienki to np. ten profil: http://led-labs.pl/pdf/profil_groove.pdf, do kupienia tutaj http://led-labs.pl/profile-led#thumb

    Do tego wklejona taśma led biała ciepła http://allegro.pl/listing/listing.ph...-nwatch-o-0529

    I wszystko zamknięte kloszem mlecznym http://led-labs.pl/pdf/klosz_mleczny_su_gr_co.pdf
    http://led-labs.pl/profile-led

    Do tego zasilacz, kawałek kabla i gotowe.

  6. #1026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaczek Zobacz post
    Hej, jakbyś nadal poszukiwała zdjęć grys tarranto to zrobię zdjęcia swojej podłogi - mamy akurat półpoler. Mam też kawałek podłogi w graficie...
    Pozdrawiam
    Aniaczek, bylabym wdzieczna

  7. #1027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ivy mnie tez dawno nie bylo u Ciebie

    ale fajna pogode mieliscie

    powaznie juz firanki??? jaaa ale super

  8. #1028

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    ...
    powaznie juz firanki???
    ...
    no raczej czas najwyższy
    bo oni już przecież mieszkają
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  9. #1029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Zgrywciu... a skad ja mialam wiedziec ze przeprowadzka juz nastapila

  10. #1030

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    odpoczęłam a teraz do pracy rodacy dzisiaj może powieszę firanki/zasłonki w sypialni


    ---------------------

    ku pamięci opis i produkty do oświetlenia poszafkowego które planuję u siebie :
    Jak ja Ci zazdroszczę, że Ty coś z tych opisów rozumiesz
    Odpoczynku też, naturalnie Firan nie, bo u mnie wszystkie idą do likwidacji
    Fotki będą?

  11. #1031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    A te DWIE beda sobie teraz maslic
    cukrowac jak juz ...cukrowac

  12. #1032

    Domyślnie

    buahahahhahaha
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  13. #1033
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    To już taki etap FIRANKI! ? Kiedy to zleciało.
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Ivy mnie tez dawno nie bylo u Ciebie

    ale fajna pogode mieliscie

    powaznie juz firanki??? jaaa ale super
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    no raczej czas najwyższy
    bo oni już przecież mieszkają
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Zgrywciu... a skad ja mialam wiedziec ze przeprowadzka juz nastapila

    Zleciało szybko Cos trzeba powiesić żeby nie straszyło , w tej chwili góra
    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Jak ja Ci zazdroszczę, że Ty coś z tych opisów rozumiesz
    Odpoczynku też, naturalnie Firan nie, bo u mnie wszystkie idą do likwidacji
    Fotki będą?
    Ja nie miałam za bardzo wyboru co powiesić w oknie w sypialni. Karnisz 5 m długi, do zakrycia dwa okna balkonowe. Rolety sie nie mieszczą ( kasety uderzały by w ścianę ) shuttersy nie na moją kieszeń ...rolet zewnętrznych nie mamy wiec czym trzeba zasłonić sypialnię od reszty świata .
    Zdjęcia ...hmmm chyba ze mnie słaby fotograf ... troche sa tymczasowe bo zasłony za bardzo prześwitują ( najtańsze z Ikea) ale nie znalazlam materiału w odpowiedniej cenie żeby ta ilośc mnie nie zabiła i był szerszy niz 140-150 cm wiem ze pewnie jest sporo ale to poszukiwania na kolejny sezon. Taki który znalazłam i mi sie podobał kosztował 200 zl/mb

  14. #1034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ivy super wygladaja!

  15. #1035

    Domyślnie

    Wyszło ślicznie!! Ja rezygnuję z firan, bo muszę maksymalnie doświetlić pomieszczenia. Okna mam dwa razy mniejsze od Twoich Na zewnątrz zarosłam krzakami, więc podglądacze będą musieli się pogimnastykować Te zasłony Ikea, są bardzo ładne. Są zszyte, żeby były szersze?

  16. #1036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    To ja juz wiem co bede robic po powrocie z PL....
    najpierw wymierze okna w domu.... a pozniej zamowie wsio w ikea

    Ivy...a to oni tobie tam podszywali czy dalas do krawcowej?

  17. #1037

    Domyślnie

    dokładnie dziewuszki... wygląda super!!


    już tak totalnie domowo jak są firanki
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  18. #1038
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Ivy super wygladaja!
    dziękuję
    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Wyszło ślicznie!! Ja rezygnuję z firan, bo muszę maksymalnie doświetlić pomieszczenia. Okna mam dwa razy mniejsze od Twoich Na zewnątrz zarosłam krzakami, więc podglądacze będą musieli się pogimnastykować Te zasłony Ikea, są bardzo ładne. Są zszyte, żeby były szersze?
    U mnie wszytsko jest jak na widelcu, dodtakowo to "pięterko" wiec wszystko widać. Nie mam drzew, niczego co by zasłoniło nie są zszyte bo to gotowe juz z poobszywanymi bokami. Dlatego mówie ze tymczasowe bo ładniej by wyglądały w większych kawałkach
    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Pięknie!

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    To ja juz wiem co bede robic po powrocie z PL....
    najpierw wymierze okna w domu.... a pozniej zamowie wsio w ikea

    Ivy...a to oni tobie tam podszywali czy dalas do krawcowej?
    to sa gotwe załonki na 300 cm wysokie, mają obszyte boki, doły i wszyta tasmę. Taki gotowiec
    Jedynie obcinałam je u krawcowej bo miałam zakaz firan/zasłon które leżą na ziemi bo moj P. sprząta/odkurza i jest zawsze o to awantura
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    dokładnie dziewuszki... wygląda super!!


    już tak totalnie domowo jak są firanki
    Zdecydowanie przyjemniej, ja nie jestem super fanka zasłon/firan ale w sypialni daje to super efekt
    Mi sie podobają, jak na budżet którym zostało zrealizowane wygląda to nieźle jedynie mogło byc na mniej pasków poszatkowane na tej całej długości ale na żywo wygląda całkiem ok

  19. #1039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ahh takie rzeczy....
    dziekuje za informacje

  20. #1040
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ivy pięknie

Strona 52 z 146

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony