dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Domyślnie Wywóz gruzu Warszawa – kto?

    Witam. Piszę do Państwa z pytaniem, kupiłem działkę pod dom, jednak na niej znajduje się budowla, którą trzeba wyburzyć. Mam już firmę, która to zrobi, ale gruzu chyba nie wywiezie, bo mają takie ceny, że wymiękłem. Kto poleci kogoś? Będę wdzięczny.

  2. #2

    Domyślnie

    A nie lepiej wpisać w gogle wywóz gruzu warszawa i napisać bądź zadzwonić do firm, które ci się wyświetlą? Hm.. chyba nie jesteś „obcykany w necie" już ci pomagam – polsuper mi wyskoczyli, dzwoń i się dowiaduj, ja już tego za ciebie nie zrobie

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    a z której strony Warszawy jesteś? Ja rozbierałem dom w Markach i kilka kontaktów mam.

  4. #4

    Domyślnie

    podaj adam kontakty

    wielkie dzieki

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Tyle że ja nie z tej strony, 509216611, ogólnie to nie on mi rozbierał/wywoził ale teraz będzie mi nawoził piach, koparka też od niego, bo rozbiórkę robiło mi 3 chłopa i oni w swoim interesie wynajeli koparkę i wywrotki i ciut się przeliczyli ale na moją korzyść, 501793994 Pan Orzechowski też zajmmuję się tymi sprawami, mam jeszcze jeden kontakt ale to dalej na wschód od Warszawy.

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem z Rembertowa.

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nela29
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa Wesoła
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    189

    Domyślnie

    Dam Ci zaraz telefon do chłopaka który mi wywozi z Wesołej za 320 zł za 7m3. Cena najniższa jaką widziałam

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    A dogadany juz jestes z ta firma od rozbiorki? Mozesz podac cene i opisac dom do rozbiorki?

  9. #9

    Domyślnie

    Polsuper – solidnie czyszczą teren. Zleciłem kiedyś im, pamiętam, wywóz gruzu – szybko i sprawnie posprzątane, ceny mogły się zmienić, ja współpracowałem z nimi ok 2 lata temu.

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nela29
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa Wesoła
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    189

    Domyślnie

    512-380-117 - ten Pan ma najniższą cenę w Warszawie na wywóz gruzu jaki znalazłam. 320 zł za kontener 7m3. Polecam!
    240m2 (100% podłogówki), kocioł 1F ACV kondensat.
    Ściany 3-warstwowe 42 cm + 15cm styropian grafit. 20cm podłoga, 15-18cm piany na dachu.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kipi

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    185

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez kipi ; 28-08-2016 o 09:58

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    arteko

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-818
    Posty
    3

    Wywóz śmieci i gruzu Warszawa

    Cytat Napisał Nosal Zobacz post
    Witam. Piszę do Państwa z pytaniem, kupiłem działkę pod dom, jednak na niej znajduje się budowla, którą trzeba wyburzyć. Mam już firmę, która to zrobi, ale gruzu chyba nie wywiezie, bo mają takie ceny, że wymiękłem. Kto poleci kogoś? Będę wdzięczny.
    Polecam firmę BULI, która zajmuję się wywozem śmieci, gruzu, odpadów z Warszawy i okolic. Mają atrakcyjne ceny i szybko realizują usługi.
    Strona do firmy http://www.buli.com.pl. Polecam.

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kipi

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał arteko Zobacz post
    Polecam firmę BULI, która zajmuję się wywozem śmieci, gruzu, odpadów z Warszawy i okolic. Mają atrakcyjne ceny i szybko realizują usługi.
    Strona do firmy http://www.buli.com.pl. Polecam.
    Dziękujemy za autoreklamę Koledze pomyliły się osoby. Powinien napisać "Mamy (...) realizujemy"

  14. #14

    Domyślnie

    Witam
    uważam że z kontenerami należy sobie dać spokój ponieważ stosunkowo mało do nich wchodzi a za każdą sztukę trzeba "bulić". Z mojego doświadczenia wynika że ciężarówką jest taniej, oczywiście jeżeli jest dojazd. Ja polecam mojego kaparkowego - 502090126. Ojciec z synem, mają koparki i samochód. Ja jestem spod wa-wy więc nie wiem czy u Ciebie będą chcieli ale możesz spróbować.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Wielokrotnie korzystałam z BYŚ : ale nie załadują - samemu trzeba http://www.bys.com.pl/
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  16. #16

    Domyślnie

    Chętnie uporamy się za Was z bałaganem:

    Wywozimy gruz w workach po 50 kg z małych remontów, kontenerem 7m3 lub wywrotką z hds 11 m3.
    Wywozimy także stare meble, śmieci, agd rtv i inne.

    Obsługujemy klientów na terenie Warszawy i okolic.

    tel 661-311-211

    www.wywozgratow.pl

    Zapraszamy do kontaktu.

  17. #17

    Domyślnie

    Polecam firmę TomGruz, która podstawia worki BIG-BAG do 1,5m3 max. 1,5tony. Dla zainteresowanych więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.favore.pl/451369_big-bag-...woz-gruzu.html

  18. #18
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    anna.karolina

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-134
    Posty
    1

    Cool wywóz gruzu w Warszawie :)

    Ja miałam gruz z remontu i zadzwoniłam do firmy ze strony http://www.wywozy24.pl tel 535-666-111 załadunek gruzu wyszedł mi praktycznie w cenie wynajmu kontenera. Zadowolona jestem bo gruz z piętra mi wynieśli, a byli praktycznie dwie godziny od telefonu więc jak coś to polecam ich w Warszawie

  19. #19

    Domyślnie

    Mi firmę wywożącą gruz po remoncie polecił znajomy. Podaję numer kontaktowy: 509728189. Szybko, solidnie i tanio.

  20. #20
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    irtrans

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-844
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego co dokładnie potrzebujesz. Kontener czy big bag, no i czy sam wszystko spakujesz czy chcesz to zlecić. Wpisz w google hasło i masz firm od groma
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony