dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Przyłączenie do sieci dystrybucyjnej PGE...

    Witam,

    Mam pytanie dot. przyłączenia prądu do budynku.
    Wraz z początkiem lata zainstalowano szafkę pomiarową( skrzynkę) w linii ogrodzenia mojej działki. Termin wykonania tej skrzynki był do 04-05-2014 r. Wg umowy zobowiązałam się do zawarcia umowy o świadczenie usług dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej najpóźniej w terminie 14 dni od daty określonej w punkcie 1. ust. 5, czyli 04-05-2014 r.
    W tym tygodniu dostałam pocztą potwierdzenie możliwości świadczenia usług dystrybucji i określenie parametrów technicznych dostaw. Pismo ma datę obowiązywania do 23.10.2013 r.
    W związku z tym mam pytanie- czy muszę( jak twierdzi PGE) podpisać umowę w tym terminie zgadzając się na przyłączenie prądu do domu już teraz, kiedy oni będą mieli czas? Czy mogę zgodnie z umową czekać do 04.05.2014 r?

    Pozdrawiam,

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    small7

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    271

    Domyślnie

    A czy w umowie na pewno masz zapis, że od konkretnej daty czy też od terminu kiedy przyłącze zostanie wykonane?

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    Oby wszyscy mieli takie problemy z PGE

    U mnie, było w umowie napisane, że podpisanie umowy najpóźniej 14 dni od terminu uwzględnionego w umowie jako planowany termin wykonania przyłącza.

    Jeślinie będziesz teraz korzystać z prądu to nie radzę podpisywać, bo taryfa tzw. budowlana jest dość droga. (prawie stówa miesięcznie, nawet jak nie korzystasz)
    pzdr

  4. #4

    Domyślnie

    A jakiej mocy zapytam się przyłącze wybrałaś ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony