dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie materiał na siatke ogrodzeniową

    hejka, potrzebuje na siatke ogrodzeniowa zamontowac taka a'la agrowłóknine żeby sąsiad nie robił kuku, jak to sie może nazywac bo szukam w necie i nie mogę znaleźć

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek.zoo Zobacz post
    hejka, potrzebuje na siatke ogrodzeniowa zamontowac taka a'la agrowłóknine żeby sąsiad nie robił kuku, jak to sie może nazywac bo szukam w necie i nie mogę znaleźć
    Potrzebujesz konkretnej wiedzy. Ale władze Forum Muratora uważają, że wiedza forumowiczów jest bezwartościowa, dlatego my walczymy o nasze prawa autorskie.

    Pozdrawiam
    Igor Blechert
    Walczę przeciwko zawłaszczaniu naszych praw autorskich przez Forum Muratora
    Dlaczego Murator chce ekspertów zniechęcić do pisania na forum - link do FM

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    nie bardzo rozumiem o czym piszesz??

  4. #4

    Domyślnie

    Po prostu chcesz darmowej wiedzy a my tu walczymy o nasze prawe autorskie. Forum nie chce nam dać wizytówek reklamowych a my nie chcemy dać naszej wiedzy za darmo. Prosty układ.
    W stopce masz to dokładniej wyjaśnione.
    Walczę przeciwko zawłaszczaniu naszych praw autorskich przez Forum Muratora
    Dlaczego Murator chce ekspertów zniechęcić do pisania na forum - link do FM

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    rozumiem o co chodzi i popieram. jednak ja mały szarak nie zdziałam nic w tym temacie. jak zechesz to podpowiesz jak sie moze nazywac ten kawalek szmaty, jak nie zechcesz to nie musisz

  6. #6

    Domyślnie

    jacek.zoo - proszę nie mów o sobie "mały szarak". Każdy głos liczy się.
    Każdy kto zaczyna tu pisać myśli sobie - o jakie fajne, kulturalne i rzeczowe forum. Ale potem zaczyna orientować się, że robi tu jedynie za słup do wieszania reklam przez Muratora. W sumie niech sobie zarabiają, ale jeśli zabiorą Ci nicka tak jak mi, to zaczynasz zastanawiać się nad tym co tu dzieje się.
    Pozdrawiam.
    Walczę przeciwko zawłaszczaniu naszych praw autorskich przez Forum Muratora
    Dlaczego Murator chce ekspertów zniechęcić do pisania na forum - link do FM

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    na wielu forach tak jest. jezeli cos ci poblokowali to zwijaja sie stad i wiecej nie pisz. niedlugo sami dojda do wniosku ze wiecej stracili niz zyskali. zwiniesz sie ty i pojedynczo 50 innych to zostana tu sami zieloni tak jak ja, forum padnie. murator wtedy wroci po rozum do glowy ale bedzie za pozno

  8. #8

    Domyślnie

    Wracając do tematu wątku, bardzo fajnie w tym celu sprawdzają się maty bambusowe, a kupisz je w większości marketów budowlanych.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    wpisz w google mata na ogrodzenie


    ,,zwykłą" wiedzą należy się dzielić

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blechert Zobacz post
    Po prostu chcesz darmowej wiedzy a my tu walczymy o nasze prawe autorskie. Forum nie chce nam dać wizytówek reklamowych a my nie chcemy dać naszej wiedzy za darmo. Prosty układ.
    W stopce masz to dokładniej wyjaśnione.

    Blechert, rozumiem twoje rozgoryczenie,ale nie masz racji.

    Bo jest kapitalizm, możesz zmienić forum na takie, w którym zapłacą ci za dzielenie się twoją ekspercką wiedzą. Możesz nawet założyć własne forum, gdzie to ty będziesz ustalał reguły i płacił ekspertom.
    Mamy XXI wiek, wolne kapitalistyczne reguły, wolny (prawie) internet, gdzie każdy może robić (prawie) co mu się podoba i prowadzić biznes w sposób, jaki mu się podoba. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Murator cię zbanował, bo w tej chwili "robisz mu na głowę" na jego własnym podwórku.

    Ktoś musi płacić za utrzymanie forum (bo to nie jest inicjatywa non profit). Ponieważ nie są to "bierni" użytkownicy - ci co tylko czytają porady i zadają pytania (ja gdybym miał płacić za wchodzenie na forum, po prostu wybrał bym inne), to muszą za nie płacić reklamodawcy. Tak jest w całym internecie, na takim modelu opierają się wszyscy znaczący gracze dostarczający fajne usługi (np. google, facebook, yahoo). Jak korzystasz z darmowej poczty mailowej gmail czy yahoomail to masz pretensję, że reklamodawcy są źródłem przychodów dla tych firm? Gdyby nie to, nie było by tych usług.

    To jest podwórko Muratora i to on ustala zasady, czy się to nam podoba czy nie. I jak nie masz nic sensownego do powiedzenia w temacie, to po prostu (bez urazy) nie zaśmiecaj wątków.

    Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    homecactus - KAŻDY publicysta ma prawo (nie musi z niego korzystać) do:

    1. podpisu imieniem i nazwiskiem
    2. podania profesji
    3. dołączenia maila lub www.

    Ot po prostu kultura osobista tego wymaga we współczesnym, internetowym świecie. Murator odziera nas z godności odbierając podstawowe prawa człowieka.

    Pozdrawiam
    Igor Blechert
    Walczę przeciwko zawłaszczaniu naszych praw autorskich przez Forum Muratora
    Dlaczego Murator chce ekspertów zniechęcić do pisania na forum - link do FM

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony