dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Nasz nowy dom

  1. #1

    Domyślnie Nasz nowy dom

    Oglądam na Polsacie program Nasz nowy dom. Chciałbym się zapytać Was ekspertów czy te remonty na serio są w 5 dni?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał szymon189 Zobacz post
    Oglądam na Polsacie program Nasz nowy dom. Chciałbym się zapytać Was ekspertów czy te remonty na serio są w 5 dni?
    To nie sztuka zrobić coś na pokaz w 5 dni. Można się jednak zastanawiać nad jakością tak wykonanych prac. Ścianę w pokoju można przemalować w jeden dzień ale z gruntowaniem, szpachlowaniem, zdzieraniem starych powłok to już ze 3 zejdzie, bo trzeba poczekać aż wyschnie itp. Tak to chyba działa. Po łebkach tam gdzie nie widać.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie też sie zastanawiam nad jakością tych remontów. Ostatnio wymienili poszycie dachu, a zostawili stare drewno, które nie wyglądało na zdrowe.

  4. #4

    Domyślnie

    Właśnie oglądałem wczoraj nowy odcinek (z tą 35-letnią "babcią" i matką kilkorga dzieci) i ciekawi mnie jak to jest, czy oni wcześniej mają załatwiane pozwolenie na budowę?
    A już najlepsze było poddasze - tzn strych bardzo ładnie przerobiony na piękny pokój, ale sufit był tak nisko, że Kasia Dowbor obijała się o niego głową, czy teraz już tak można dowolnie sobie robić poddasze? Niezależnie od wysokości?

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja najbardziej 'podziwiam' ich pracę z eternitem. W początkowych odcinkach kompletnie bez zabezpieczeń. Pozwolenia na to pewnie kompletnie nie mają bo na to się czeka. Ciekawe jak utylizuja Pewnie robia samowolnie a po programie właściciele kary płacą. Ale tego na antenie nie pokażą już.

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Ja jestem przkonana, ze wszystkie formalnosci sa zalatwiane przed rozpoczeciem prac. Mysle ze czekanie na rozne pozwolenia, tego programu nie obowiazuje. Wazne ze pomagaja potrzebujacym

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony