Jakie dopłacanie? Jakie dotacje? o czym ty piszesz? stworzą taką papierologię jak zawsze i do tego progi dochodowe pewnie jak przy innych dotacjach z MOPSU czyli jakieś 700zł na łeb. Czyli jak masz tylko troszeczkę więcej to nie dostaniesz nic. Do tego najbiedniejsi ludzie często starsi nie ogarną tematu. Do tej pory jakoś byli w stanie ogrzać się i nie żebrać w mopsie a teraz mają iść i całować klamki bo ktoś im zakazuje ogrzewać się węglem.

Ja sam dwa lata temu wymieniłem stary piec na nowy z podajnikiem pierwsze dwa tygodnie sąsiedzi którzy wiedzieli że wymieniłem na podajnik przychodzili do mnie pytać kiedy zacznę palić bo z komina dymu nie ma? tyle z tego pieca po prostu dymu nie ma dopiero jak jeden z drugim zobaczył że rzeczywiście się pali a z komina dym nie idzie to uwierzyli że da się. Teraz okazuje się że do 5 lat mam wszystko na złom wywalić, Dlaczego pytam? absurd jest taki że będą ludzie kominki zakładać więcej pewnie tyle że jak w kominku byle jakim drzewem się pali to się dymi i to jeszcze jak. no ale w kominku wolno.