dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 89
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Ja nominuję

    Duś i AnnNS za dobre rady na wątku łazienkowym i za to samo + jeszcze za wizualizacje łazienek moniss.

    Narendil za podsuwanie wszystkich przetartych ścieżek i gotowość do robienia przysług

    Inspiracje Piu też są nieocenione
    Ostatnio edytowane przez asiazett ; 19-01-2014 o 16:48

  2. #42

    Domyślnie

    Elfir ,Piu moje faworytki.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  3. #43
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Też się poprawiam

    Pestka56

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Monika m&m
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    279

    Domyślnie

    pestka56, elfir, piu : )) za tematy wnętrzarsko-ogrodowe, wiedzę i ogromne chęci

    marimag - poza konkursem : ))

    Jeszcze tylko Jarek.P , MSU, Tola, sylwiap-w29 i Bogumil-Beti za uśmiech i optymizm : ))
    Ostatnio edytowane przez Monika m&m ; 19-01-2014 o 23:08

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dlaczego Mari poza konkursem Marimag przygarnie do serca, ale i zbeszta jak trzeba. Jest szczera w wypowiedziach. To bardzo cenne.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #46

  7. #47

    Domyślnie

    Tez sie zgadzam, że pestka56 i Elfir, bardzo sie udzielaja i pomagaja i jestem "za"

    ale mam wrazenie ze osoby pomagajace w watkach bardziej "technicznych", sa jakos pomijane...
    a przeciez jest kilka osob, ktore rowniez z zaangazowaniem wypowiadaja sie w swoich dziedzinach jak np okna, kominki, schody, instalacje itp
    Ostatnio edytowane przez Yaa ; 20-01-2014 o 10:30

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    To i ja się wypowiem , skoro już tu weszłam Oczywiście Elfir, pestka56, Tola, od zawsze za fachowe, miłe porady......na poziomie i z klasą!!!!
    Monika m&m, że tak ładnie o mnie napisała i marimag za wielkie serce i postawienie mnie do pionu od czasu do czasu!!!! I chyba mogłabym wymieniać jeszcze sporo ale ......
    Pozdrowienia dla redakcji
    LAZUR

    Beata

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Witam

    Absolutnie sie nie zgadzam i protestuję, żeby stawiano mnie obok tak zasłużonych forumowiczów.
    Badźmy uczciwi w ocenie !
    Wymienione osoby sa rzeczywiście świetnymi doradcami, maja wiedzę, poglad, spojrzenie i chętnie sie nim dzielą.
    Za tą ich chęć, otwartość i gotowość pomocy, jak najbardziej, nalezy im się nagroda.
    JA znam się świetnie na NICZYM, także bradzo Was proszę.....
    Oceniamy tu najbardziej pomocnego forumowicza, bez którego lub dzieki któremu....( tu prosze sobie uzupełnić).
    Mimo wielu sympatii na tym forum, typuję 2 najbardziej pomocne forumki: Narendil i Barbecue.
    Nie pomogły osobiście mi, ale widzę ich posty na wielu watkach i musze przyznać, ze ich zaangażowanie, chęć pomocy, konstruktywne wnioski, stawianie do pionu jest ogromne.

    Skoro o uczciwości mowa.....słówko do redakcji......
    Budowa to często ogromny wysiłek, trwający często latami.
    W tym czasie, inwestorzy traca nadzieję, siły, wydarza się w ich życiu coś przykrego i w tej sytuacji znajduja sie forumowicze, którzy mimo, iz nie sa specjalistami w żadnej dziedzinie, to wspieraja, dodaja otuchy, trzymaja kciuki i bardzo się angażują.
    Moim zdaniem warto by docenić i takie osoby.

    Proponuję stworzenie kilku kategorii.
    1). Najbardziej pomocny forumowicz - wiedza
    2). Pluszak forum - forumowicz o wielkim i ciepłym serduchu

    O ile, padło już kilka kandydatur w pierwszej kategorii to w drugiej, żadna
    Jako największego znanego mi pluszaka typuję Bogumil !
    Bez cienia wątpliwości i kokieterii.
    Jest to człowiek, który mimo swoich wielu kłopotów, wspiera ciepłym słowem i bierze w równie ciepłe ramiona, każdego potrzebującego.

    Może i wy macie propozycje co do kolejnych kategorii ?

    Pozdrawiam forumowiczów i szanowna redakcję

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    nie zwracałem się o pomoc bezpośrednio, ale ich wpisy w swoich wątkach inspirowały, napełniały nadzieją, wspierały.
    Są to:
    - netbet za hart ducha i wytrwałość oraz pomysły
    -Zielony ogród za stworzenie cudnego, prostego i pełnego ciepła zakątka na Ziemi
    -R&K za bardzo techniczny dziennik
    -Elfir za stałą pomoc każdemu upośledzonemu ogrodniczo

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Nie ze wszystkimi osobami, ktore wymienie, mialam okazje "porozmawiac", bo czesto tylko czytam, bez udzielania sie w danym watku, ale wg mnie bardzo pomocni sa:

    finlandia- okna
    Andrzej Wilhelmi- dachy
    fighter1983- ocieplenia
    Elfir- nie tylko ogrody
    Adam mk- za zmuszanie do myslenia, uwielbiam go czytac
    sSiwy12- pomoc prawna
    pestka56- wnetrza

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rocia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    1.658

    Domyślnie

    Już poprawiam:

    Julianna16
    Pestka56
    Komentarze zmagań Roci

    Głos który słyszę mówi mi, że mam się nie poddawać

    http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hp9ly3wl3e.png

  13. #53
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Zapomnialam o jeszcze trzech osobach!!!

    Za ogromne serce i pomoc niekoniecznie w tematach forumowo-budowlanych, takie dobre duszki forum: Zelka i Rasia
    Trzecim dobrym duszkiem jest Zbigniew, niestety nie pamietam dokladnie nicku Za udzial we wszystkich aukcjach i walke o Neferowe nalewki Bez niego nie mielibysmy takich wynikow

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Dziekuje za wrzucenie mnie w to grono, milo ze ktos docenil.
    a tak BTW: dostaliscie juz cokolwiek od Redakcji? ja mialem kiedys cos tam od nich dostac za logo "pomagam na forum" i za cos tam jeszcze, juz nie pamietam.... ale oczywiscie stanardzik - bez echa.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  15. #55
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Zbieramy kandydatury do końca stycznia i wysyłamy do osób wskazanych tu jako pomocnych prywatną wiadomość z prośbą o adres. Rozważamy przyznanie tytułu Najlepszy Doradca tym wspaniałym Pomagającym.
    Pozdrawiamy

  16. #56

    Domyślnie

    no tak zapomniałam o pestce, dlatego Pestka ode mnie jeszcze.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Dziekuje za wrzucenie mnie w to grono, milo ze ktos docenil.
    a tak BTW: dostaliscie juz cokolwiek od Redakcji? ja mialem kiedys cos tam od nich dostac za logo "pomagam na forum" i za cos tam jeszcze, juz nie pamietam.... ale oczywiscie stanardzik - bez echa.
    Nie bądź pazerny.....
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Dziękuję za uznanie , choć chyba tu chodzi o sprawy budowlane a o tych mało mogę powiedzieć...
    Z drugiej strony lubię to forum właśnie za to, ze taka tu różnorodność ludzi, którzy mają swoją wiedzę (niebudowlaną) i się nią dzielą. Nie zawiodłam się wrzucając pytania matematyczne czy chemiczne (perm, pepeg z gumy, firewall) lub chcąc po prostu podyskutować z ludźmi, którzy myślą (ten wymierający gatunek jeszcze tu się trafia).
    moje typy budowlane to
    Adam_mk - on nie podaje rozwiązań, on na nie naprowadza. A przy okazji szerzy wiedzę
    Ghost - rzadziej go tu widzę, ale jak trzeba to się odezwie w tematach parkietowych
    sSiwy - niezastąpiony w sprawach prawno-urzędowych (mam nadzieję, że się nie wyniesie z forum przez długie jeszcze lata!)
    Elfir za dużo pracy włożone w moderowanie i dużo wiedzy ogólnej, którą się dzieli. Za wiedzę ogrodniczą zaś szczególnie

    Było tu jeszcze wielu pomocnych ludzi, część już nie przychodzi, a o tych, co przychodzą, ale zapomniałam, to ich przepraszam...

    PS. W nagrody od FM to już przestałam wierzyć ze 3 lata temu... Ale sam konkurs może być, nawet bez nagród

  19. #59
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    A no własnie , jeszcze typuję do tytułu :

    sSiwy12- super jest w sprawach prawno-urzedowych !

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    I jeszcze qbek17 - w sprawach uzdatniania wody zawsze służy bezinteresowną pomocą.


Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony