dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aneti1979

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    30

    Smile Pomocy czeka mnie aranżacja własnego salonu

    Witam serdecznie, mam do zaaranżowania salon 31,67
    Mam juz wybrany kominek AXEL, ale nie mam pomysłu na aranżacje podłogi <chciałabym połączyć płytki w korytarzu i przejściu do kuchni i panele w salonie> przeraża mnie też aranżacja sufitu - pomocy.....myslałam o płytkach tubądzin pago, paneli jeszcze nie wybrałam prawdę powiedziawszy pustka w głowie wiem że chciałabym jakieś jasne, drzwi które mi się podobają to drzwi wewnętrzne ARCO z POLSKONE (wybór taki bo,czy ciemne czekoladowe drzwi pasują do sanej podłogi?) i tyle co wymyśliłam BŁAGAM O POMOC i pomysły DZIĘKUJĘ za otrzymane posty i podpowiedzi Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projektZ500.jpg
Wyświetleń:	201
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	233533 podoba mi sie aranzacja tego stołu tzn miejsca na stół pozwala oddzielić część jadalną <ze stołem i krzesłami> od części gdzie mozna odpoczac w salonie i tyle... pomocy bede wdzieczna za kazda uwagę, zdjęcia aranżacji własnych salonów jakąkolwiek podpowiedź Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	233534
    chciałabym by salon miał drobny pazur a nie był taki jasny i "grzeczny" może jakaś czekoladowa ściana albo jakiś wyrazisty dodatek- generalnie chciałabym by salon miał kolor czekoladowy, beżowy chociaż może szarości byłyby lepszy sama nie wiem...proszę o pomoc.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Przejście płytkami na szerokość korytarzyka - zgodnie z linią ściany nośnej.

    Płytę dałabym po przeciwnej stronie niż jest w projekcie. Dzięki temu będzie osłonieta a z salonu widok będzie jedynie na wysoka zabudowę kuchni.

    Nie bardzo wiem co chcesz kombinować z sufitem?

    Pod fraza "page" znalazłam jedynie drewnopodobne płytki z Paradyża.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 06-01-2014 o 21:20

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tutaj przykład salonu w brązach:

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A tu znalazłam przeóbkę tego projektu:

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aneti1979

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-070
    Posty
    30

    Domyślnie

    Dziękuję za poradę. Co do płytek to, tak myslalam właśnie o takich drewnopodobnych.
    Chyba ze taki gres polerowany ale przy małym dziecku boje sie ze bedzie mało stabilnie sie chodziło <szczególnie jesli założę go w wiatrołapie> chcialabym połączyć to z panelami w salonie.

    Pisze Pan/Pani o płycie? jakiej płycie?

    z syfitem?? cóż chciałabym podwieszany by oddzielal część korytarza z kominkiem od salonu.

    a co Pan/Pani myśli o tej jadalni?

    Pozdrawiam i dziękuje
    Aneta
    Ostatnio edytowane przez aneti1979 ; 07-01-2014 o 08:13

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.169
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie łącz gresu drewnopodobnego z drewnem/panelami drewnopodobnymi! Podkreślisz tylko sztuczność materiału.

    Czy tylko gres polerowany znasz? Jest mnóstwo gresów niepolerowanych, o powierzchni antypoślizgowej. Zajrzyj do mojego dziennika

    Płyta - płyta grzewcza w kuchni.

    Sufity podwieszane są pase. Używa się je teraz do zamaskowania instalacji prowadzonych pod sufitem. Robienie wygibasów z k-g zalatuje już pod kicz.

    Na rysunku pomarańczowe kropki to lampy:
    - stojąca (tzw. stołowa) na szafce oddzielającej kanapę od korytarza
    - stojąca podłogowa przy kanapie w narożniku
    - dwie podwójne lub potrójne tuby na suficie przy kanapie
    - jedna wisząca lampa nad stołem
    - trzy kinkiety na ścianie gdzie jest szafka z TV. Na wysokości stołu pomiędzy kinkietami duże lustro. Między kinkietem a ścianą kuchni przeszklona witrynka na szkła zamykająca perspektywę korytarza
    - w kuchni dwie tuby na sufcie i jedna wisząca lampa (lub kinkiet z długim, regulowanym ramieniem) nad stolikiem

    Ściany kuchni przesunęłam do linii kominka. Zaproponowałam zabudowę jednorzędową, bo szafki narożne są drogie i nie tak wygodne w uzytkowaniu jak zwykłe. A po wydłużeniu ściany o szerokość kominka ciąg roboczy jest wystarczajaco długi by nie trzeba było robić zakrętów z szafek. Za to można ustawić w kuchni mały stolik do śniadań.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-01-2014 o 11:32

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Leia.O
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-042
    Posty
    33

    Domyślnie

    Ja bym nie brała jako "master bedroom" tej sypialni, która przylega bezpośrednio do łazienki.
    To blok, prawda? Szum wody będzie słychać.
    Niech się dzieciaki z tym męczą.

    A, sroki, domek.
    Ale i tak będzie słychać.
    Ostatnio edytowane przez Leia.O ; 07-01-2014 o 20:04

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony