dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie 52 metry w bloku - jaki rozkład?

    Witam,
    Po tym jak od pewnego czasu jestem biernym użytkownikiem forum, postanowiłem się nieco zaktywizować. Pomyślałem, że może ktoś będzie skłonny popatrzeć na plan mieszkania, nad którym wraz z żoną zastanawiamy.
    Tak wygląda oryginalny plan.

    lepsza jakość zdjęcia: http://oi42.tinypic.com/juiuyu.jpg
    My chcemy zrobić z tego: pokój dziecinny + sypialnię + salon z aneksem. Chcemy, zminimalizować sypialnię, aby bardzo nie zwężać salonu. W głowie urodził mi się taki plan. Przejście między łóżkiem i ścianą w sypialni jest wąskie, ale nie chcemy zabierać przestrzeni z salonu. Pomieszczenie, które chcemy podzielić ma 5,22m szerokości. Planujemy 225(sypialnia)+10(ścianka)+287(salon) Czy nie zbyt blisko kanapy w takim układzie?
    Łóżko w sypialni ma wymiar 205x145. Obrazek robiony w paincie, ale mam nadzieję, że czytelny. Okna wychodzą na wschód.

    lepsza jakość: http://oi40.tinypic.com/15ebpmb.jpg
    Z góry dzięki za wszelkie rady i sugestie.
    Ostatnio edytowane przez stomil89 ; 13-01-2014 o 23:02

  2. #2

    Domyślnie

    Pomysł jest dobry,ale gdzie będziecie trzymać ubrania,jedna szafa to mało...?
    może tak:
    Ostatnio edytowane przez kinka ; 14-01-2014 o 09:00

  3. #3

    Domyślnie

    kinka, wielkie dzięki
    Też myślałem o szafie przy drzwiach, ale nie rysowałem jej. Z z grugiej strony nie wiem czy dwie szafy w sypialni są potrzebne. Przesunięcie drzwi od małej sypialni w ten sposób mnie zastanawia, bo wymusza to przesunięcie telewizora bliżej balkonu co może utrudnić otwieranie drzwi balkonowych i myślę czy jednak nie zostawić na wprost drzwi wejściowych do mieszkania.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony