dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ve*l

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-004
    Posty
    10

    Domyślnie Dom (segment środkowy) pod wynajem - z garażem czy bez?

    Ma do was takie pytanie.

    Kupiłem niedawno dom (segment środkowy) w SSZ. Ktoś zrezygnował z garażu i wstawił okno.Działka przed domem jest tak mała, że ciężko będzie zaparkować samochód przed domem (chyba, że nie zrobię ogrodzenia wtedy będzie około 5m na auto). Dom chciałbym po wykończeniu wynająć i tu zaczyna się problem. Czy przywracać pierwotną wersję i robić garaż, czy zostawić dodatkowe pomieszczenie?

    Jeżeli zostawię tak jak jest to zamiast salonu z aneksem (29m2) i garażu będę miał kuchnię 17m2 i salon 29m2.

    Co waszym zdaniem (jako potencjalnych wynajmujących albo kupujących) byłoby lepsze? osobna kuchnia i salon czy jednak garaż jest istotny?

    Osobiście myślę, że w dzisiejszych czasach każdemu zależy na garażu bo każdy ma samochód (a osoby, które stać na wynajem domu raczej mają zawsze) i skłaniam się ku powrotowi do pierwotnej wersji z garażem. Koszt przerobienia ściany i wstawienia bramy garażowej szacuje na 5000zł, bez przeróbek mam gotową ścianę...

    Bez garażu to chyba tylko na sprzedaż się nadaje dla emerytów bez samochodu...

    Zdjęcie (segment z prawej)



    Każda opinia mile widziana!
    Ostatnio edytowane przez ve*l ; 19-01-2014 o 19:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony