dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1

    Domyślnie Villeroy&Boch: Subway i Subway 2.0 - miski wiszące

    Hej

    Proszę bardzo użytkowników tych misek WC o opinie. Na necie są różne, szczerze mówiąc, spodziewałam się lepszych. Jak jest u Was? To był dobry wybór?
    Może możecie polecić inne w podobnym stylu, zaokrąglone, bez widocznych mocowań?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Koło ma takie miski

  3. #3

    Domyślnie

    Elfir, piszesz o Ego? Też ludzie strasznie narzekają , piszą, że tylko ładne

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    bo moze po prostu taki kształt się nie sprawdza?
    Ale ja mam Duravit D-Code i też słabo się spłukuje , a miska jak najbardziej klasyczna.
    Najlepiej spłukiwało mi się jakiś tani, marktowy kompakt

  5. #5

    Domyślnie

    O kurczę, a ja mam na oku Duravit Darling New oprócz Subwaya. Najgorzej, że nijak się nie sprawdzi przed zakupem

  6. #6

    Domyślnie

    Ja od 5 miesięcy uzytkuje subway i powiem szczerze ze żałuje zakupu- deska ( wolnoopadająca) poprzebarwiala sie- w sensie nadal jest biała ale ma takie plamy białe inne niz reszta plastiku( od razu pisze ze niebuzywalam żrących środków- płyn do kibelka to specjalny do oczyszczalni a sam kibelek myje Ludwikiem) i w ogóle taki masywny sie zrobił- nie to zebym tego wczesniej nie widziała ale jak w sklepie wisiały to wygladalo lepiej. Oprócz tego mam jeszcze dwie sztuki catalano sfera- tez oble bez widocznych zamocowan czy wnęk i jest "wygodniejszy" w siedzeniu i lżejszy wizualnie poza tym sama deska duzo ładniejsza bo jest cienka

  7. #7

    Domyślnie

    Aha Co do samego splukiwania ani do jednego ani do drugiego nie mam zastrzeżeń- spłukują sie dobrze

  8. #8

    Domyślnie

    koktajl, dzięki za opinię. Nie widziałam wcześniej tego Catalano, możesz zalinkować swojego? A może masz jakieś zdjęcie pod ręką?

  9. #9

    Domyślnie

    Najszybciej bedzie jak wpiszesz sobie w Google catalano sfera i włączysz grafikę- pokazane sa od razu i bidet i kibelek.

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    A jak z jakością samej ceramiki? Nigdy nie widziałem tego Catalano. Która ceramika lepiej prezentuje się?

  11. #11

    Domyślnie

    Wiem, jak szukać Chodziło mi o to, gdzie swój kupiłaś(eś?) I zobaczyć na normalnym zdjęciu to co innego niż na katalogowym, bo ja znalazłam pierwsze z brzegu takie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	catalano.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	69,3 KB
ID:	253889 i mnie ta dziura przeraziła trochę (ta pomiędzy miską a deską)

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    Wiem, jak szukać Chodziło mi o to, gdzie swój kupiłaś(eś?) I zobaczyć na normalnym zdjęciu to co innego niż na katalogowym, bo ja znalazłam pierwsze z brzegu takie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	catalano.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	69,3 KB
ID:	253889 i mnie ta dziura przeraziła trochę (ta pomiędzy miską a deską)
    To ten http://www.catalano.it/en/products/s...cbidet-54-562/ oczywiście widziałam na zywo ceramikę zanim ja kupiłam- catalano jest w wielu sklepach wiec nie powinnas miec problemu ze znalezieniem ich ceramiki. Ja akurat dostałam dobry rabat w sklepie stacjonarnym ale na necie tez warto poszukać.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    A jak z jakością samej ceramiki? Nigdy nie widziałem tego Catalano. Która ceramika lepiej prezentuje się?
    Cieżko porównać- i jedne i drugie sa bardzo dobrymi produktami, mniej wiecej z tej samej kategorii cenowej. Najlepiej zobaczyć na zywo co sie komu bardziej podoba ( mnie osobiście wiecej produktów z catalano wizualnie sie podoba). Aha i jeszcze jest marka GSI- należy do catalano.

  14. #14

    Domyślnie

    Flawia, mam Subwaya, użytkowany półtora roku, nie mam zatrzeżeń, poza tym, że rzecyzwiście słabo się spłukkuje, deska samoopadająca działa, nic sie nie odbarwia.
    Duży plus za spore szczeliny między deska a miska, dzięki czemu bardzo łatwo się czyści wierzch miski.

    Podobna do niej w drugiej łazience mam Roca Meridien - tutaj deska mi trzeszczy przy opadaniu, ale za to lepiej wszystk ospływa i wygodniejsze wnętrze do czyszczenia, zwłaszcza dojście do zakamarków.
    System mocowania deski zdecydowanie lepszy ma V&B.
    Podobne miski ma jeszcze chyba Linea Blue (czy jakoś tak).

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał koktajl Zobacz post
    To ten http://www.catalano.it/en/products/s...cbidet-54-562/ oczywiście widziałam na zywo ceramikę zanim ja kupiłam- catalano jest w wielu sklepach wiec nie powinnas miec problemu ze znalezieniem ich ceramiki. Ja akurat dostałam dobry rabat w sklepie stacjonarnym ale na necie tez warto poszukać.
    Dzięki, będę szukać, bo też wolałabym zobaczyć na żywo.

    Cytat Napisał sheenaz Zobacz post
    Flawia, mam Subwaya, użytkowany półtora roku, nie mam zatrzeżeń, poza tym, że rzecyzwiście słabo się spłukkuje, deska samoopadająca działa, nic sie nie odbarwia.
    Duży plus za spore szczeliny między deska a miska, dzięki czemu bardzo łatwo się czyści wierzch miski.

    Podobna do niej w drugiej łazience mam Roca Meridien - tutaj deska mi trzeszczy przy opadaniu, ale za to lepiej wszystk ospływa i wygodniejsze wnętrze do czyszczenia, zwłaszcza dojście do zakamarków.
    System mocowania deski zdecydowanie lepszy ma V&B.
    Podobne miski ma jeszcze chyba Linea Blue (czy jakoś tak).
    Widziałam Twoje łazienki, piękne są Dzięki za opinię, właśnie o spłukiwanie mi chodzi, bo deski wolnoopadającej nie planuję. Ale czy Ty w tej małej łazience nie masz Roca Gap? Zresztą i Meridian i Gap mi się podobają, ale wolałabym bez widocznych mocowań.

    Tę Lineę kojarzę, muszę się bliżej zainteresować.

  16. #16

    Domyślnie

    Flawia, dzięki W małej łazience mam Gap, w dziecięcej mam Meridien.
    Meridien ma też deskę do bidetu co uważam za duży plus.

    To jest Linea blue:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00733.jpg
Wyświetleń:	630
Rozmiar:	74,8 KB
ID:	254168  
    Ostatnio edytowane przez sheenaz ; 11-04-2014 o 08:06

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał sheenaz Zobacz post
    Flawia, dzięki W małej łazience mam Gap, w dziecięcej mam Meridien.
    Meridien ma też deskę do bidetu co uważam za duży plus.

    To jest Linea blue:
    Mam miskę o podobnym kształcie od 3 lat (nazwy modelu już nie pamiętam) Linea Blue i w bonusie była deska wolnoopadająca zdejmowana. Przedtem takich nie spotkałam, świetne do mycia. Miska się jak najbardziej sprawdziła, spłukuje się rewelacyjnie - prawdopodobnie dzięki temu, że jest głębsza. W nowym domu na pewno też będą sanitariaty tej firmy.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał sheenaz Zobacz post
    Flawia, dzięki W małej łazience mam Gap, w dziecięcej mam Meridien.
    Meridien ma też deskę do bidetu co uważam za duży plus.

    To jest Linea blue:
    Rzeczywiście, jest i Meridian
    Ładnie wygląda ta Linea

    Cytat Napisał Kejt_R Zobacz post
    Mam miskę o podobnym kształcie od 3 lat (nazwy modelu już nie pamiętam) Linea Blue i w bonusie była deska wolnoopadająca zdejmowana. Przedtem takich nie spotkałam, świetne do mycia. Miska się jak najbardziej sprawdziła, spłukuje się rewelacyjnie - prawdopodobnie dzięki temu, że jest głębsza. W nowym domu na pewno też będą sanitariaty tej firmy.
    Dzięki za opinię

  19. #19

    Domyślnie A Laufen?

    Znalazłam kolejną fajnie wyglądającą miskę WC: Laufen Pro Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	laufen pro.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	254611. Ktoś coś wie na jej temat?

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flawia Zobacz post
    Znalazłam kolejną fajnie wyglądającą miskę WC: Laufen Pro Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	laufen pro.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	254611. Ktoś coś wie na jej temat?
    Ja niestety nie pomogę- wiem jedynie ze jako ceramika laufen jest chwalony ale na temat tego modelu sie nie wypowiadam. Moge jeszcze przypuszczać ze bedzie jednym z droższych modeli z tych wymienionych...

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony