dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 6
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 101
  1. #81
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar cormac
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice 3city
    Posty
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Każdy bezinteresownie - to bezpłatna funkcja.
    Kiedy moderuje ogrodnik - są pretensje, ze jest niemerytoryczny
    kiedy moderuje osoba, która jest zainteresowana tematem i ma o nim pojęcia - sa pretensje, że nieobiektywny.

    WAM NIE DA SIĘ DOGODZIĆ.
    Jesteś rozkapryszeni, obrażalscy, agresywni
    i dziecinni.
    Tak to widzę.
    Ja, osoba, która nie ma nic wspólnego z przemysłem grzewczym.
    Dlatego trzeba na forum zamordyzm wprowdzić. Jeden zawodowy mod co będzie ciąl bezlitośnie i bez tłumaczeń. Bez serca : wielkiego. Taki okrutny , najlepiej co domu nie ma wlasnego i sie nie buduje i ma wylane na wszytkie tematy okolobudowlane, więc będzie bezstronny

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Ale jak kablarz moderuje ogrzewanie pradem.... I nawet tytul watku zmienia pod siebie aby bylo jak najblirzej kabli.... Przeciez byl alternatywny watek... Nie wypalil... Wymarl?
    Jak kablarz moderuje prąd to chyba dobrze, macie osobę która zna się na temacie.
    Dlatego R&K napisał do Redakcji, że pożądane byłoby wprowadzić moda od PC i od węgla.
    Żeby kazdy zajmował się swoją działką i nie było oskarżeń o faworyzowanie jakiejś grupy.

    Najbardziej spokojni widzę są gazownicy.

    Dla mnie, jako laika, jest wyraźna granica między systemem grzania z PC a prądem. I naprawde nie rozumiem twojego bicia piany.

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Bo zaczynasz mnie wkurzać swoimi wiecznymi pretensjami, które w moim odczuciu sa bezsensowne - a pamiętaj, ja nie jestem powiązana z branża i nie udzielam się w dziale ogrzewanie (do wczoraj, kiedy po prostu musiałm pomóc R&K).
    Od dłuższego czasu nie napisałeś nic merytorycznego nawet we wątku o pompie ciepla.

    Mój piec na gaz też potrzebuje, kurna, prądu by działać, ale naprawde nie musze o tym pisać we wątku dotyczącym grzania elektrycznego domu.

    Macie OGROMNY dział tylko dla siebie. Tam jest mnóstwo watków. Dlaczego masz pretensje, że kablarze też ich mają sporo?
    To jakaś licytacja? Coś jak długośc penisa - kto ma wiecej wątków ten ma większą rację, czy co?

    Acha i zajrzyj do pierwszego wpisu we wątku ogrzewanie, zanim zaczniesz mieć pretensje o Kospela
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 21-11-2014 o 11:43

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Tak, interesują.
    Kiedy wybierałam gaz myslałam też o PC. Ale wówczas wychodziło to 30 tyś za urządzenie + odwierty pionowe (przy 12 tyś za gaz).
    Poniewaz cały czas słysze, że PC sa coraz tańsze chciałabym się dowiedzieć, czy jak Rosja zakręci gaz albo drastycznie podwyższy jego cenę, w jakiejś sensownej kwocie kupię PC.

    Swoje posty mozesz sam wykasować. Nie musisz tym obciążąć moderacji a potem robić z siebie męczennika, którego moderacja przesladuje.

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Macie OGROMNY dział tylko dla siebie. Tam jest mnóstwo watków. Dlaczego masz pretensje, że kablarze też ich mają sporo?
    Acha i zajrzyj do pierwszego wpisu we wątku ogrzewanie, zanim zaczniesz mieć pretensje o Kospela
    Nie o to chodzi,wątek elektryczny,odpowiednio prowadzony mógłby być i kiedyś tak bylo najlepszym dla inwestora źródłem wiedzy na temat ogrzewania opierające się tylko i wyłącznie na prądzie,bez przyłączy do nowego domu gazu czy paliw stałych.
    Ale jak się dopuszczalo to wyzwania pompiarzy od najgorszych,jak sam Moderator w nim pisze o swojej pompie ciepła p-p(wczoraj lub nawet dzisiaj) i dla niego najlepszy do domu jest zestaw kable+pompa ciepła p-p a zestaw podlogowka+pompa ciepła p-w lub g-w nie ma prawa zaistnieć na tym wątku to chyba jest coś nie tak ?
    I jest to zauwazalne.

  6. #86
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ponury, Edzia, joliska, JarekP, ja, majki, Delphion1, R&K
    Na forum kia sorento mamy 10 moderatorów, 4 administratorów i 1 rzecznika prasowego forum A forum na 2,500 członków.

    Chyba jest jasne dla czego są tu takie problemy.

    Jest za mało moderatorów w stosunku do liczny członków i nigdy sobie nie poradzicie bo to jest fizycznie niemożliwe.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    też tak uważam

  8. #88
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.693

    Domyślnie

    Dlatego prosimy o sensowne podpowiedzi - kto może być moderatorem, kogo proponujecie. Pomysł z rzecznikiem bardzo fajny. Też warto by tu takiego ustanowić.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  9. #89
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Doceniam starania moderatorów. Przytemperowali niewątpliwie niektórych nadpobudliwych. Proszę jednak w tym zapale nie kasować rzeczy bez których nie da się toczyć rozmowy. Skasowała Joliska link do urządzenia którego NIE POLECAM do smażenia steków. Uznała, że go reklamuję. Teraz mogę spodziewać skasowania steków które polecam, bo uzna, że to reklama? Potraktujcie trochę inaczej te działy nie budowlane. Trochę wyczucia i czytania ze zrozumieniem intencji piszących.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  10. #90
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    perm - joliska pewnie nie wie o zawirowaniach w dziale kulinarnym a twój link być moze zgłosił jej złośliwie niktspecjalny (?)

  11. #91
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    perm - joliska pewnie nie wie o zawirowaniach w dziale kulinarnym a twój link być moze zgłosił jej złośliwie niktspecjalny (?)
    Może. W sumie nic się nie stało ale trochę to niezrozumiałe.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  12. #92
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    perm - joliska pewnie nie wie o zawirowaniach w dziale kulinarnym a twój link być moze zgłosił jej złośliwie niktspecjalny (?)
    Ale to niczego nieusprawiedliwia. Moderator nie automat. Raczej powinien przeczytać ze zrozumieniem - zanim skasuje. W ten sam sposób, co urządzenie pokazane przez perma należałoby skasować tysiące zdjęć różnorakich mebli, urządzeń agd itp. itd. Z resztą to samo chyba urządzenie ma niktspecjalny w swoim wątku stekowym i tam nikt nie interweniuje.


  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    bo nikt nie zgłosił?

    edit:
    tam jest zdjęcie a nie link

  14. #94
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    bo nikt nie zgłosił?

    edit:
    tam jest zdjęcie a nie link
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    perm - joliska pewnie nie wie o zawirowaniach w dziale kulinarnym a twój link być moze zgłosił jej złośliwie niktspecjalny (?)
    Pomówić można każdego jeśli ma się dowód.Dwa jakże lakoniczne określenia.pomówienie-dowód.Widząc zawsze mą złośliwość nie dostrzega się tej złośliwości kierowanej we mnie.NIE!!! zgłosiłem żadnego linku perm do moderacji.Nic nie zgłaszałem na temat linku a tym bardziej moderatorowi joliska NIGDY!!! tym bardziej ,że moderacja nie kieruje nas do konkretnego spisu modów i ich wyboru.Jeśli coś komuś nie pasuje wciska czerwony trójkąt i pisze co mu nie pasuje a na dole dokładnie pisze czego konkretnie dotyczy moderacja.Jeśli pamięć mnie nie myli we wpisach prosiłem Elfir by zapanowała na wątkiem dostając od niej pouczenia na prv co to ludzie piszą na mój temat..Niech ona się wypowie co zgłosiłem skoro nie Elfir czy inny moderator skasował tyle postów którymi perm i spółka robili mi na złość.Tego faktu jak pisali te kolubryny w mych wątkach kulinarnych także nie zgłaszałem po to by mogli pokazać ogółowi jak zatrzymali ,zastopowali "Przepisy kulinarne - o gotowaniu i nie tylko" .Ludzie czytają z ukrycia te wątki, liczniki nie napędzają się same. Jak NS napisze ,że zrobił np.gołąbki z farszem na placki ziemniaczane a zaraz po wpisie dowiaduje się ,że to syf.Jak ugotuje w nowym urządzeniu omlet na bazie jajka i innych jego składowych to syf. Elfir chyba zapomniała jak dokładnie tłumaczyła ideę prawną wklejania fotek na forach publicznych takich jak FM.Zostało to wytłumaczone.Nie!!! znowu kość niezgody bo jak NS mógł tak zrobić,a biednemu perm link skasowano.Publicznie jestem obrażany przez grupę szybkiego reagowania używając różnych przezwisk.Nie jestem odosobniony w tym nie wybielam się.Działam z automatu ale coraz bardziej kładąc nacisk na słowo waga w tych ocenach.Już nie na zasadzie jak "Kuba Bogu tak Bóg Kubie".Powtarzam ,że FM uczy pokory i to jest jego pozytywna strona.
    Teraz to na co chciałem zwrócić uwagę moderatorowi wciskając czerwony trójkąt.Po bardzo długiej absencji na FM powrócił przesławny tak kochany przez grupę"Sz-R" wielonickowiec houścik z ,którym przez wiele lat toczę boje kulinarne i nie tylko.Ten człowiek i powiem to publicznie obraził moją rodzinę i moja małżonkę w szczególności.Dopuścił się tego pod okiem moderatora,który nie reagował w porę.Jak to oni mówią jestem nikim na FM ale mam swój honor jeśli chodzi o ma rodzinę.Zaraz zapewne zacznie mi się przypominać odległą przeszłość jaki to NS był be,ok przyjmą znowu i to.Był ale chciał się zmienić.Dlaczego człowiek ,który tyle zła wprowadził nie tylko ku mnie ale i innym użytkownikom FM.Nich właściwy moderator powie co tak szokującego dokonał ten wielonickowiec?Niech powie może wtedy steki nie będą priorytetem.Tak to ja napisałem do moderatora ,że ten człowiek pisze wbrew regulaminowi bo jest poza nim wiedząc czym się to kończy a kończy właśnie tym.Straszenie i grożenie to bardzo poważne słowa.Jest coś ponad tym najgorszym...............Świetnie gotuje,ma zaplecze,potrafi to pokazać itp.tego nie neguję.Ale za to co zrobił całkowicie to eliminuje.
    Proszę tu w tym topiku wytłumaczyć kto tak naprawdę i komu. Joliska też jak pamiętam wypowiadała się w kulinariach.
    Na koniec.Cały zbiór tematów kulinarnych to dla Redakcji Muratora teoretycznie nic może nie znaczyć.Usunie go w cholercię bo to przecież forum budowlane a nie kulinarne.Dlaczego tego nie robi?Może dlatego ,że lubi gotować i wie ,że nie budowaniem człek żyje ,a i na budowie słowo zjeść jest także nie bez znaczenia.Zawirowania w dziale kulinarnym są prze zemnie,to już nawet widzi Elfir(boli mnie ,że tak widzi ale niech boli)???To ja tam gotuję syf.???To ja tam mam syfiaste urządzenia inni pełna sterylność.Zapytam a co gotują oni czyli perm i spółka tylko steki ???,zarzucając mi za każdym razem ,że podaję syf na talerzu.A cóż oni podają poza ekscytacją nad stekami.Przecież od tej smażeniny to wrzody za czas jakiś.

    Mam prośbę i niech to się skończy raz na zawsze.Pytam publicznie Redakcje Muratora.Czy mam przestać pokazywać swoje pomysły na gotowanie w watkach kulinarnych???Jeśli Redakcja poda powód i powie to tu ,że tak, tak zrobię.
    pzdr.Niktspecjalny

    p.s nie jestem konfidentem-kapusiem jak nazywa mnie ansi.Zawsze to powtarzam i powtarzać będę.Zanim rzucisz oskarżenie sprawdź czy tak nie czynisz.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 03-12-2014 o 07:46

  15. #95
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    NS,
    1) tego by jeszcze brakowało, żeby można było sobie wybrać, do którego moderatora trafia zgłoszenie - klikasz trójkąt, trafia do nas wszystkich
    2) żądasz banowania za język, a sam prowokujesz i skaczesz do innych, vide: http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6669208
    3) wielonickowcem jest ten, kto posiada wiele kont TERAZ, a nie miał kilka w przeszłości
    4) skoro ktoś obraził/zniesławił Ciebie lub Twoich bliskich - idź do sądu, takie praktyki już były
    5) załóż sobie bloga kulinarnego i tam się wyżywaj kulinarnie i opisowo - tu produkujesz kolejne tematy, w których nabijasz sobie licznik postami jeden pod drugim - to sprzeczne z dobrymi obyczajami FM. Jaki jest sens np. tego "śniadaniowego" tematu? http://forum.muratordom.pl/showthrea...nie-na-tarasie

    Nb. kiedy widzę zdjęcia Twoich potraw, odechciewa mi się jeść Popracuj nad techniką zdjęć, opisami i do dzieła: blogi kulinarne robią furorę!
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 03-12-2014 o 08:01

  16. #96
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    ad1. przecież tak napisałem to o co ci chodzi.
    ad2.a czytałaś cały watek widać nie.skoro podajesz ten link
    ad3.skoro tak jest to przepraszam pomyliłem się przywróćcie houścika teraz na oliwnej desce.bo to nie wielonickowiec,tylko ma wiele wcieleń ale zawsze inne ale jedno.Ok.
    ad4.tak uczyniłem ale to nie takie proste.
    ad5.skoro tak jest a to przeczy regulaminowi usuń je.Jesteś moderatorem masz takie prawo.Nic mi do tego.Jak sobie nie nabijać postów???.To trzeba nie pisać albo zatrzymać licznik .Pisałem aby zdjąć mi ten tytuł i licznik pod nim.Nie pamiętasz???Krótka pamięć.Nie o ten licznik mi chodzi.O ten który jest w wejściach bo jak widzisz użytkownicy z ukrycia mi go nabijają.T/z ,że zaglądają i czytają.Zła inerpretacja.
    załóż sobie bloga kulinarnego i tam się wyżywaj kulinarnie
    Powiesz to zawsze każdemu kto będzie się udzielał w kulinariach???To ja się wyżywam???Brzmi to brzydko z ust twoich, może kiedyś tak powiedziałem to sorki.Jako moderator jednym słowem bez bana mnie wyrzucasz z FM bo łamię regulamin???
    kiedy widzę zdjęcia Twoich potraw, odechciewa mi się jeść
    To nie patrz daj innym popatrzeć w czym problem.Nie jadasz śniadań na tarasie???Edytujesz się bo coś powraca???Co mi udowadniasz???Jako moderator.Ja tez tak mogę powiedzieć jak ty???
    Temat zakończony i czeka.
    Masz rację jak zimno to ciut nie te klimaty.Byle do wiosny
    Przecież nie ja to zauważam.
    Cytat Napisał ludwik_13 Zobacz post
    U nas były od wiosny do jesieni.Głównie w weekendy, bo w tygodniu nie ma czasu.
    Teraz tylko kawa w kubku a my w polarkach.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 03-12-2014 o 09:37

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Nikt Specjalny,
    tak - słowa typu "kapuś" są w moim odczuciu obrazliwe i rozwazam ich usuniecie (potyrzebuje tylko dluzszej chwili by zrobic to dokladnie) a szczerze mowiac mam nadzieje ze same sie zedytuja)

    Nie znam Was, nie znam wątków kulinarnych, ale jeśli widzisz, że Twoje wpisy budzą takie a nie inne reakcje to chyba jednak jest to czytelny sygnał, że coś jest nie tak... ?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  18. #98
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nikt Specjalny,
    tak - słowa typu "kapuś" są w moim odczuciu obrazliwe i rozwazam ich usuniecie (potyrzebuje tylko dluzszej chwili by zrobic to dokladnie) a szczerze mowiac mam nadzieje ze same sie zedytuja)

    Nie znam Was, nie znam wątków kulinarnych, ale jeśli widzisz, że Twoje wpisy budzą takie a nie inne reakcje to chyba jednak jest to czytelny sygnał, że coś jest nie tak... ?
    Coś bardzo rozważnego w mądrym osądzie.Co rozumiesz przez słowo widzisz ,"że Twoje wpisy budzą takie a nie inne reakcje".A moje reakcje na to co mnie spotyka to niby co?Jeśli mamy zadłużenia w banku ale mimo to potrzebujemy kasy to co się dzieje.Potrzeba głębokiej analizy analityka.To on ustala czy Bank powinien dać kredyt czy nie.Tak powinno być tutaj. Analiza człowieka z uprawnieniami a nie z marszu wybranego z ogółu FM bo był ciachem i nie bluzgał,ma nienadszarpniętą opinie w chwili nadania tytułu moda FM.Nawet Chef Paul coś o tem wspominał.Popatrz jak to się zmienia jak moderator może zmienić fakty i napisać bez analizy coś absurdalnego.Moderatorzy jak grzyby po deszczu a potem ciach ,a to co napisali o forowiczu pozostaje.Nie zdjęto go ot tak.Czymś zasłużył.
    natomiast określenia "klamociarz" i inne złośliwe docinki już i owszem, stosowałeś ja także wtedy, kiedy byłeś moderatorem.
    to jest chore.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 03-12-2014 o 11:40

  19. #99
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Pomówić można każdego jeśli ma się dowód.
    Napisałam "być może" - to nie jest pomówienie tylko przypuszczenie.
    Ostatnio moderowała w watkach kulinarnych redakcja i joliska, nie ja.
    Nie jestem jedynym moderatorem na forum, więc nie wszytskie usunięcia postów to moja sprawka

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Dopuścił się tego pod okiem moderatora,który nie reagował w porę.
    Rozumiem, że pojęcie "w porę" to dla ciebie max 10 sekund po rejestracji?
    Dla wiadomosci - moderacja nie siedzi 24 godziny na forum, chodziaż czasami niektórym się tak wydaje.

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Cały zbiór tematów kulinarnych to dla Redakcji Muratora teoretycznie nic może nie znaczyć.Usunie go w cholercię bo to przecież forum budowlane a nie kulinarne.
    To samo zgłosiłam Redakcji w uwagach o naszym forum - forum za bardzo rozmywa się w tematach niebudowlanych.

  20. #100
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Napisałam "być może" - to nie jest pomówienie tylko przypuszczenie.
    Ostatnio moderowała w watkach kulinarnych redakcja i joliska, nie ja.
    Nie jestem jedynym moderatorem na forum, więc nie wszytskie usunięcia postów to moja sprawka




    Rozumiem, że pojęcie "w porę" to dla ciebie max 10 sekund po rejestracji?
    Dla wiadomosci - moderacja nie siedzi 24 godziny na forum, chodziaż czasami niektórym się tak wydaje.



    To samo zgłosiłam Redakcji w uwagach o naszym forum - forum za bardzo rozmywa się w tematach niebudowlanych.
    Napisałam "być może" - to nie jest pomówienie tylko przypuszczenie.
    To dlaczego z marszu uderzasz we mnie na jakiej podstawie.Z przyzwyczajenia. Jeśli tak to je zmień.To jest niegrzeczne.Mogłaś napisać być może
    być moze zgłosił jej złośliwie niktspecjalny
    dlaczego nie kto inny tylko ja.Kuźwa ja nikt inny .To teraz powiedz mu kto to taki i oczyść mnie z tego twojego.......... być może.
    Jestem za.Przecież można wątki zatrzymać założyć im kłódeczkę i zrobić stop.Da się żyć i bez gotowania na publicznym.Zastanawia mnie tylko fakt jak Redakcja to zamknie.Dlaczego moderator każe mi zakładać bloga bo się wyżywam kulinarnie a innym np. o stekach nie każe.Widzisz tu różnicę.Redakcja także każe mi zakładać bloga?Nie kumam.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 03-12-2014 o 12:32

Strona 5 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony