dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Banned
    pawcio_er

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    24

    Domyślnie

    Najlepsze są te z Ikei Mam je już kilka lat i nic się nie stało, nie odbarwiły się ani nie powyginały

  2. #22

    Domyślnie

    Ja preferuję sztućce firmowe, mam w domu gerlacha i ciągle wyglądają jak nowe, teraz córce kupię na ich 5 rocznice ślubu bo maja jakieś sczerniałe.

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    patikota

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    00-240
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o pomoc w wyborze sztućców to wg mnie tylko sztućce Gerlacha. Moi rodzice mają sztućce tej marki od wielu lat i nic złego się z nimi nie stało. Niedawno postanowilam zainwestować i kupić porządne sztućce do własnego mieszkania. Nie było innego wyboru jak Gerlach
    Kupiłam takie: [moderowano]
    Fajne jest to połączenie matowej rękojeści z błyszczącą końcówką. No ale w takich sztućcach nie chodzi tylko o wygląd, ale też o jakość. A w przypadku Gerlacha jakość jest bardzo wysoka, a możliwość mycia w zmywarce to jak dla mnie największy atut
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 31-10-2016 o 17:06 Powód: link reklamowy

  4. #24

    Domyślnie

    Też mam i też polecam

  5. #25

    Domyślnie

    Ja uważam za dobre tylko z Gerlacha. Moja mama obdarowala nimi i mnie i moja siostre i mamy je do tej pory, a już ładne pare lat minęlo. Nie zauażyłam zeby w jakikolwiek sposób były zniszczone, a zmywam je w zmywarce i używam i na codzien i od święta.

  6. #26

    Domyślnie

    Zdecydowanie Gerlach, marka od lat, ale co za tym idzie jakość użytkowania na lata.
    A do codziennego użytku polecam sztućce z Ikei bądz z firm Domotti.

  7. #27

    Domyślnie

    Ja wiem, że jesli komuś zależy jednocześnie na wygladzie, funkcjonalności to musi zainwestować w coś dobrego, z renomowanej firmy a Gerlach własnie taki jest.

  8. #28

    Domyślnie

    Ja używam swoich też na co dzień. Nie ma problemu z utrzymaniem ich w należytej czystosci nie tracąc na swoim wyglądzie.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewudz Zobacz post
    zgadzam się, na co dzień ikea, ale warto zainwestowac tez w jakąś klasykę np. właśnie w Gerlacha
    Zgadzam się, Gerlach to bardzo dobry wybór. A Zepter, no cóż, jeszcze więcej płacimy za markę niż w przypadku Gerlacha a stal nierdzewna przecież ta sama.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony