dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Domyślnie Ocieplenie i izolacja balkonu

Mam problem z wykonaniem ocieplenia i izolacji balkonu. Na chwilę obecną balkon ocieplony jest od spodu i po bokach. Wg projektu na płytę balkonu powinienem położyć folię polietylenową potem styropian następnie papę podkładową i papę termozgrzewalną. Na to idzie wylewka. Niestety jest problem z papą termozgrzewalną, fachman boi się wygrzewać ją przy oknie (ze względu na możliwość uszkodzenia ramy i okna) i nie bardzo wie jak wywinąć to na okno. Takiego problemu nie ma przy ścianie, styropian można wyciąć i przykleić do ściany. Teraz jestem w kropce wylewki zaczynają w przyszły poniedziałek a ja nie mam ocieplonego balkonu. Może da się to zrobić dobrze bez udziału papy. Załączyłem zdjęcie obsadzenia okna.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	balkon.jpg
Wyświetleń:	385
Rozmiar:	59,4 KB
ID:	258331  

Domyślnie

Rozwiązaniem mogą być samoprzylepne izolacje bitumiczne lub izolacja z bezrozpuszczalnikowej masy KMB bezpośrednio na płycie, na tym termoizolacja i wylewka z odpowiednią hydroizolacją i wyłożeniami.

Domyślnie

W sieci znalazłem coś takiego:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	balkon-ocieplenie.jpg
Wyświetleń:	378
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	259531

Czy ktoś z Was ma wykonaną izolację w taki lub podobny sposób?
    Ostatnio edytowane przez emilch ; 11-05-2014 o 21:02

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia