dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Film instruktażowy podwieszania sufitów

    Witam

    Przeglądam to forum już od bardzo dawna lecz dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować gdyż jest jeden temat który nie daje mi spokoju.

    Jako że w niedalekiej przyszłości planuje montaż sufitu podwieszanego, zacząłem czytać różne instrukcję i oglądać wiele filmów instruktażowych. Jakiś czas temu natknąłem się na jeden z nich który de facto jest jedynie kilku minutowym FILMEM DEMONSTRACYJNYM opublikowanym w serwisie youtube, w opisie którego jest odnośnik do strony internetowej na której można zakupić za kilkadziesiąt złoty cały video-kurs.

    Chciałbym w ogóle wiedzieć czy mogę opublikować ten kilku minutowy film na forum, czy muszę też wymijająco naprowadzić forumowiczów, by sami sobie znaleźli i wypowiedzieli się na ten temat ??

    Natomiast moim zasadniczym pytaniem jest, czy ktoś z was być może kupił ten video-kurs i czy nie został oszukany? Publikujący skrzętnie kasuje posty pod filmem i nie można się dowiedzieć kompletnie nic od ludzi którzy to kupili.

    Pzdr.

    Damian
    Ostatnio edytowane przez Troj31 ; 11-05-2014 o 19:20

  2. #2

    Domyślnie

    Jako że nie słyszę głosów sprzeciwu wstawiam filmik

    http://www.youtube.com/watch?v=QAuetTB1rEs

    Pzdr.

  3. #3

    Domyślnie

    Jaki duży masz ten sufit do roboty? Nic a nic nie jarzysz w temacie sufitów podwieszanych?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    odi69

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Kod pocztowy
    98-405
    Posty
    57
    Ostatnio edytowane przez odi69 ; 12-05-2014 o 09:23

  5. #5

    Domyślnie

    Montaż nie będzie na dużej powierzchni, jedynie by doświetlić część salonu, obszar nad kabiną prysznicową i lustrem w łazience. Widziałem sporo filmików i wydaje się być to całkiem proste tylko pewnie będzie czasochłonne. Chciałem po prostu kupić ten video-kurs ponieważ film demonstracyjny wygląda bardzo rzeczowo i sensownie na tle tych wszystkich innych które widziałem, a nie chciał czegoś pominąć czy schrzanić przy montażu

    Pzdr.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony