dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 41
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 813
  1. #101

    Domyślnie

    Jeżeli to kogoś interesuje to mam do sprzedania niemieckie materace na sprężynach rozm. 200x100 w cenie 180zł za szt. Cena niska bo są to odrzuty ze sklepów w niemczech (materace nowe) z powodów; rozerwana folia zabezpieczająca i lekkie zabrudzenie, lekkie rozdarcie na szwie. Pokrycia zdejmowane do prania np. Nie wiem czym są wypełnione, napewno na sprężynach i na niektórych jest naklejka o wypełnieniu wełną (chyba). Kilka jest z pokryciem przeciwpotowym. Cena tego w u nas w sklepach ok. 700-800zł za szt. Info na priv (mogę zrobić zdjęcia)
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  2. #102

    Domyślnie Materac - jaki wybrać?

    Proszę o radę jaki materac wybrać (firma, nazwa) proszę poradźcie jakich wyborów dokonaliście.

  3. #103

    Domyślnie

    Wygodny !!!

    Warto kupować w firmie gdzie można sobe poleżeć na każdym rodzaju, ja kupiłem w Ikei jeden z najtwardzszych i jestem zadowolony.

  4. #104
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar piotras
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    53
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    myślę ,że kolega dobrze radzi warto kupić w IKEA można dokładnie sprawdzić jego budowę tzn wkład ,polecam materace na bonelach.
    Pozdrawiam
    Życzę dobrego wyboru i miłego spanka

  5. #105
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

  6. #106

    Domyślnie

    My mamy materac firmy Koło -letnio/zimowy za ok.1000 zł.
    Będziemy sprawdzać w przyszłym tygodniu jak dojdzie łóżko,ale słyszałam od znajomej,która też taki ma ,że są b.dobre.

  7. #107

    Domyślnie Re: Materac - jaki wybrać?

    Cytat Napisał swbeata
    Proszę o radę jaki materac wybrać (firma, nazwa) proszę poradźcie jakich wyborów dokonaliście.
    Ja mam od 6 lat Slumberland, 28x160, z systemem Multizoon (dopasowujący się do kręgosłupa) i jest genialny. Nie jest jednakże materacem ortopedycznym.Jesli mieszkasz w dużym mieście to na pewno jest tam tam sklep Slumberland lub :"Wygodny sen" czy coś takiego

  8. #108

    Domyślnie

    Aspidisca ,z ciekawości zapytam -ile dałaś?U nas w Bielsku też chyba jest taki sklep,ale przeczytałam o tym trochę za późno.

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Napisał julcik
    Aspidisca ,z ciekawości zapytam -ile dałaś?U nas w Bielsku też chyba jest taki sklep,ale przeczytałam o tym trochę za późno.
    Julcik, zapłaciłam 1100 zł 6 lat temu.

    sorry, ze dopiero teraz ale byłam na urlopie.

  10. #110

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za odpowiedź kupiłam Jamajkę 180/200 firmy Koło. Zobaczymy jak się będzie sprawować. POZDROWIENIA

  11. #111
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ankap

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    4

    Domyślnie Materac do łóżka!

    Chcę kupić materac. Niestety nie wiem na jaki się zdecydować. Jaki macie propozycje?????? I gdzie polecacie zrobić zakupy?
    :wink:

  12. #112
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kruszka

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    brzeg
    Posty
    290

    Domyślnie

    Ja zamierzam wybrać coœ z materacy firmy M&K foam, szukam głównie ortopedycznych, przyjaznych dla kręgosłupa, a tam właœnie takie majš.
    kruszka

  13. #113
    Guest

    Domyślnie

    mam od wczoraj M&K foam -są suuuper, wygodniutkie kupiłam je prosto w fabryczce mebli sosnowych, bez narzutu sklepu, tanio

    Mój ma dwustroną matę kokosowo-lateksową i spreżyny bonell w kieszonkach.
    Córci-to spreżynki Bonell, też dwustronny, bardziej miękki, ale ona leciutka

  14. #114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) BARD FORUM Avatar andre59
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    13.902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    W Łodzi na ulicy Targowej jest producent materacy z włókien kokosowych.
    Firma nazywa się KOKOSEN.

  15. #115

    Domyślnie

    ja też polecam M&K foam z koła, my mamy materac o nazwie wenus (chyba) około 1300 sprężyn w woreczkach - boski, maja olbrzymi wybór, warto sprawdzać ceny w różnych miejscach (firmy warszawskie były koszmarnie drogie, kupiliśmy dużo taniej pod Warszawą

  16. #116

    Domyślnie

    a ile kosztuje taki materac??

  17. #117

    Domyślnie

    Mysia, spójrz na www.sklep-materace.pl
    Tam maja m.in. materace z Koła, zorientujesz sie w cenach.

  18. #118
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    a jaki materac lateksowy polecicie? dla alergika?
    nie cierpię oszustów

  19. #119
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    baba na budowie

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    427
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Ja się przyłączam do pytania Mysi. Materace tam widzę, ale cen nie.
    Czy ktoś coś wie o materacach firmy BRW. Wypuścili teraz trzy nowe typy dla alergików. Chciałam ewentualnie zakupić łóżko od razu z materacem. Cena tańszego materacu 160 na 200 (bonele w kieszonkach, dla alergików, pokrowiec do prania) to ok. 540 zł. Materac jaki chcę kupić, musi być materacem dla alergików.
    rany, ale pracy nas czeka
    komentarze
    dziennik

  20. #120

    Domyślnie

    Babo na budowie, wejdz na stronę www.sklep-materace.pl
    a nastepnie kliknij na "sklep internetowy". Są tam wszystkie ceny matraców z Koła, a także firmy Janpol i jeszcze jakiejś innej.

Strona 6 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony