dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    tylko może juz nie pogrążajmy jujaro, tylko doradźmy to, co można zrobić z tym co jest.
    - podłoga jest ładna (ciemna, bo ciemna, nie zrywamy)
    - meble... na razie nie dokupywac nowych !!! bo na szybko zakupy nie są dobre!
    - zasłony - koniecznie proste bez upięć, półprzeżroczyste - jasnooooooo bardzo jasne szare może, albo białe, lniane,może te szarości skoro dodatki metalowe, a kuchnia jest raczej nowoczesna. Zasłony bardzo pomagaja oswoić i ocieplić wnetrze. Proponuję od nich zacząć - tylko zdecyduj się na odcień tej jasnosci
    - ozdóbki (donice - tak jak zasłony - zdecyduj jaki kolor (na pewno jasny), zrezygnowałabym z tapety zamiast z obrazu (ale z tego obrazu też zrezygnowałabym
    - nie dawaj już nic więcej zielonego - hokery... no cóż póki nie będzie środków na inne niech zostaną
    kanapa zamówiona więc może narzuta, poduszki w kolorze jasnym (jak zasłony i donice)

    i lampy dobrze przemyśl
    dodaj fotki w słoneczny dzień
    Wnetrze ma potencjał

  2. #22

    Domyślnie

    Tak to wygląda w słoneczny w miarę dzień. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7128.JPG
Wyświetleń:	416
Rozmiar:	80,4 KB
ID:	270102Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7129.JPG
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	270103

    Jesli chodzi o meble to w zasadzie nic więcej oprócz narożnika i stolika kawowego w salonie nie będzie bo zwyczajnie nie ma na to miejsca . Jedyne co mogę wstawić to białe donice z kwiatami. To co stoi to na razie sobie stoi bo nie mam czasu wszystkim na raz się zająć.. Kolumn niestety nie przemaluję a szafka rtv ma nogi tylko czarne cała reszta jest szklana. Być może że rzeczywiście zielony narożnik nie był zbyt dobrym pomysłem choc kolor bardzo mi się podobał i mojemu mężowi też, któremu nic się nie podoba ostatnio.... więc skorzystałam ze się w tym zgadzamy. Jak to wyjdzie to zobaczymy jak przyjedzie całość. Niestety sprzedać raczej tego nie sprzedam bo narożnik robiony na zamówienie za dosyć spore pieniądze. (Wrzucam wzór tego naroznika). Zastanawiałam się nad zaslonami choć bardziej myslałam o panelach jasnych mocowanych do sufitu. Rauntek jakoś widzę w dywanie którym myślę kupic w rozmiarze 2x3 jakiś jasno szary shaggy, no i jasny stolik. Nie wiem co na ścianę nad kwiatami - tam brakuje mi kinkietu oswietlającego potencjalny obraz no i coś do kuchni zamiast van gogha. Aha w zdjęciu ze schodami szafka obok drzwi będzie miała kolor drzwi - ta sobie tylko na razie stoi... Aha krzesła odmówiłam.... . Teraz muszę wybrać coś innego co będzie korespondowało w miarę z dosyć nietypowym stołem ktory ma nogi aluminiowe ale matowe i ciemny blat z płyty mdf... Hokery na razie są - ale to produkt marnej jakości więc pewnie nie długo trzeba będzie je zmienić - choć powiem nie wyglądają moim zdaniem tak źle... . to narożnikKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	n-duzy.jpg
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	4,6 KB
ID:	270106
    Ostatnio edytowane przez jujaro ; 14-07-2014 o 15:48

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    z tej perspektywy wcale nie jest ciemno!

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hanka__

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    14

    Domyślnie

    Jasne kolory, jasne dodatki, jasne zasłonki w oknach

  5. #25

    Domyślnie

    To może podpowiecie mi również jakie krzesła będą pasowały do mojego stołu??? Stół jest tak jak pisalam wcześniej na nogach aluminiowych ale matowych. Myślałam o czymś takim Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4410731636.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	14,4 KB
ID:	270345 - tylko na matowych nogach, Boję się tylko że to przestanie być modne... A może polecicie coś innego?...

  6. #26

    Domyślnie

    Może jednak poszukaj czegoś innego. A te co masz teraz, co z nimi,one są drewniane?

  7. #27
    Banned
    staly bywalec

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Krakówki-Dąbki
    Kod pocztowy
    02-456
    Posty
    6

    Domyślnie

    A nie ma takich krzeseł tradycyjnych na aluminiowych nogach? Bo skoro stoły są...

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    To nie podłoga jest ciemna! Wrażenie takie dają ciemne okna, drzwi, ciepłe kolory ścian i obudowa schodów...
    Szukaj elementów jasnych, ale w chłodnych odcieniach. Unikałabym aluminium, bo nie wygląda ładnie - a macie go już sporo w balustradach chociażby.

  9. #29

    Domyślnie

    Najprościej salon rozświetlić jasnymi dodatkami, jakimiś fajnymi poduszkami, narzutą, dywanem, [moderowano]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 29-07-2014 o 20:30

  10. #30

    Domyślnie

    Białe meble, jakaś jasna zasłona i w oknie i powinno być ok.

  11. #31

    Domyślnie

    pytanie jak rozjaśnić salon w domu, rozumiem, że masz dosyć ciemno w salonie?
    ja przede wszystkim zainwestowałbym w białe, duże i wysokobłyszczące kafle podłogowe, tylko żeby miały połys wysoki i były jasne, mogę być równiez połyskujące z jakimś wzorem na przykład coś takiego:



    źródło grafik

    moim zdaniem efekt będzie lepszy jak się zastosuje płytki powyżej 45 x 45.
    , jasne zasłony długie lejące się do ziemi, do tego jakiaś lepsza lampa, jeżeli mamy do czynienia z północnym oknem. Często się sprawdza również wieszanie dużego lustra na ścianie, które powiększa pomieszczenie, dubluje światło.

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.168
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włóczykij91 Zobacz post
    pytanie jak rozjaśnić salon w domu, rozumiem, że masz dosyć ciemno w salonie?
    .
    Może najpierw poczytaj wątek a nie tylko jego tytuł.
    Bo twoja rada przyda się jak umarłemu kadzidło.

  13. #33

    Domyślnie

    Na tych wrzuconych teraz zdjęciach wcale nie wydaje się ten salon ciemny ani zły... to pokazuje ile doświetlenie zmienia w odbiorze. Pierwsze zdjęcia dały wrażenie, że jest nieciekawie... teraz wydaje mi się, że jest spoko.
    Trochę dodatków, może faktycznie bielone meble i będzie super

  14. #34

    Domyślnie

    te grafiki sa piekne salon jak z marzenia

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony