dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ada69634

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    wroclaw
    Kod pocztowy
    85-900
    Posty
    2

    Domyślnie Proszę o pomoc w urzadzeniu mieszkania.

    Witam. Chcialabym prosic o pomoc w umeblowaniu mieszkania i jego podzieleniu. Na obrazku pod numerem 1 znajduje sie pomieszczenie o wymiarach a=550cm b= 530cm, chcialabym go tak podzielic zeby byl przedpokoj salon i sypialnia. Ale nie mam zadnych pomyslow, a przede wszystkim nie mam takiej wyobrazni W pomieszczeniu 2 ktorego kazda sciana ma inna dlugosc chcialam zrobic pokoj dziecka,kotlownie na koncie sciany c i d oraz waski korytarzyk ktory bedzie prowadzil do pomieszceznia nr 3. wymiary 2 pomieszczenia c= 436 cm f=355 e=484 cm d=335 cm. W pomieszczeniu nr 3 chce zrobic lazienke i kuchnie,bo tylko tam jest taka mozliwosc. Mieszkanie jest do kapitalnego remontu,biore pod uwage to ze moge zamurowac ktores okno w pomieszczeniu nr. 1. Prosze was pomozcie moze inni maja wiecej wyobrazni i to cos do projektowania wnetrz. Z gory dziekuje za pomoc i wszystkie pomysly bede wam bardzo wdzieczna Ada Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	4,6 KB
ID:	270966
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	111.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	7,5 KB
ID:	270967
    Ostatnio edytowane przez ada69634 ; 21-07-2014 o 13:56 Powód: zdjecie nie widoczne

  2. #2

    Domyślnie

    Narysuj wszystko normalnie nawet na zwykłej kartce bo trudno się połapać,zaznacz piony,wysokość okien i dokładne wymiary

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ada69634

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    wroclaw
    Kod pocztowy
    85-900
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał kinka Zobacz post
    Narysuj wszystko normalnie nawet na zwykłej kartce bo trudno się połapać,zaznacz piony,wysokość okien i dokładne wymiary
    Witam. dziekuje za odpowiedz staralam sie jak moglam zeby to narysowac mam nadzieje ze wszystko jest czytelne...nie jestem dobra w rysowaniu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mmm.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	271182

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a gdzie są piony wnetylacyjne, wod-kan?
    Gdzie jest system grzewczy?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony